Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Piotrowska-Oliwa nie pójdzie do FT i zostanie w Polsce

Piotrowska-Oliwa nie pójdzie do FT i zostanie w Polsce

WitekT 3 Listopada 2009 15:06

0 0

Grażyna Piotrowska-Oliwa nie przyjęła propozycji France Telecom, aby po odejściu ze stanowiska prezesa Centertel pozostać w grupie FT - pisze Parkiet.

Ze względów rodzinnych nie chcę wyjeżdżać z Polski. Dlatego też nie biorę pod uwagę ofert pracy za granicą, które otrzymuję - tłumaczy Piotrowska-Oliwa.




Piotrowska-Oliwa raczej nie podejmie też przez najbliższy rok pracy u konkurencji w Polsce, bo obowiązuje ją 12-miesięczny zakaz konkurencji i nie ma podstaw sądzić, aby grupa TP z niego zrezygnowała. Zakaz konkurencji można wykupić, jednak przy zajmowanym przez nią dotychczas stanowisku byłaby to z pewnością bardzo wysoka kwota.

Piotrowska-Oliwa była prezesem zarządu Centertela od marca 2007 roku. Zastąpiła na stanowisku Jean-Marca Vignollesa, o czym szerzej pisaliśmy w tej wiadomości. Ze stanowiska ustąpiła 15. września, a jej następcą został Mariusz Gaca, o czym szerzej pisaliśmy w tej wiadomości.

Źródło tekstu: Parkiet     

Dodaj do:
w sumie: 25
  • 0

    6. ~dopestar  2009-11-03 15:46:30  host: 195-205-75-138.mtk-tv.pl

    Po tylu latach prezesury to z pewnością do PUP-u nie pójdzie ;) co najwyżej na dobrą emeryturę z zarobionych pieniędzy ;)

  • 0

    7. ~  2009-11-03 16:14:33  host: v03-07.opera-mini.net

    Niech zrobi jak Gruszka,Dobrzyński i Sobolewski..niech idzie z orange do play :)albo szuka pracy w kierunku ogólnie związanym z muzyką.mirekb

  • 0

    8. ~Rut  2009-11-03 16:15:25  host: 217.116.104.64

    A może do UKE? ;-)

  • 0

    9. ~ziomek13  2009-11-03 16:32:02  host: aecc239.neoplus.adsl.tpnet.pl

    po co ma isc do FT jak tam popełniają samobójstwa na duzą skale? lepiej wybrać życie

  • 0

    10. ~mirko  2009-11-03 16:34:42  host: dqb3.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @9. trochę niesmaczny ten Twój żart...

  • 0

    11. ~Chrome_TP  2009-11-03 17:17:58  host: 212.160.172.70

    Raczej bym zaryzykował twierdzenie, iż po prostu czeka aż grupa TP złoży jej odpowiednio dobrą propozycję na terenie kraju :)

  • 0

    12. ~flanelek  2009-11-03 17:18:58  host: 218-bi1-7.acn.waw.pl

    Ale cos w tym jest. Przeciez nie odbija im bo taka moda tylko musi tam byc niezly ... . :-(

  • 0

    13.  2009-11-03 17:41:36

    Może Play ją kupi. :P

  • 0

    14.  2009-11-03 17:54:53

    Te wpisy są żałosne.U konkurencji nie może pracowac przez rok,czy do dzieci dotarło.

  • 0

    15. ~  2009-11-03 18:25:23  host: v05-04.opera-mini.net

    "Dzieci Play'a" nie umieją czytać że zrozumieniem. Cud, że w ogóle umieją! Przyjmują tylko do wiadomości głupie reklamy i myślą, że są Wielkimi Klientami, bo dojadują FRESHA za 10zł raz na pół roku i że wszyscy o nich się biją i walczą! Normalnie Świat im padł do stóp! Bardziej niż żałosne!

  • 0

    16. ~  2009-11-03 18:34:24  host: v02-09.opera-mini.net

    skoro w newsie pisze ze ten zakaz mozna wykupic, to moze dawni koledzy bedacy w playu wykupia kolezanke ;)

  • 0

    17.  2009-11-03 18:38:18

    post 16 byl do 14 i 15 tych co to zawsze wszystko czytaja ze zrozumieniem :)

  • 0

    18.  2009-11-03 18:46:18

    Witku, czekamy na raporty w komentarzach. Może uda się w końcu rozpędzić buraczane towarzystwo.

  • 0

    19. ~Idea  2009-11-03 19:01:42  host: p09-05.opera-mini.net

    Razem z kostuchamann zniszczyla Idee za haracz dla ahuja!/teraz lansuje bb.curve/.zniszczyla Profit dla pul geja!DO GABONU!

  • 0

    20.  2009-11-03 19:40:09

    A ja już bym dał tej kobiecie spokój. Nie przyjęła posady w FT i tyle, z takim CV jakie ma myślę że spokojnie coś znajdzie w kraju, i to na pewno nie będzie byle co.

  • 0

    21. ~  2009-11-03 19:56:41  host: 82.132.139.74

    @10 smaczny czy niesmaczny ale 28 skoczkow o czym swiadczy... No I raczej nie wskazuje to ma sielanke w FT

  • 0

    22.  2009-11-03 22:54:16

    @15 - :-) :-) :-) ! ! ! Zgadzam się w zupełności! Play,Play,Play... - może i oferta niezła,ale czy moglibyście,kochani Playmani & Playfani Trochę spuścić z tonu(szczególnie oceniając innych operatorów i ich oferty,nie wspomnę o zwykłych użytkownikach)? Te jadowite komentarze są nieraz nie na miejscu... A co do tematu: pani Grażyna JAKĄŚ decyzję podejmie na pewno i coś mi mówi,że jakakolwiek by nie była,znowu jej się dostanie od zawistnych. Pożyjemy,zobaczymy... Pozdrawiam!

  • 0

    23. ~n  2009-11-04 02:46:21  host: public-gprs3828.centertel.pl

    21. Nie znasz realiów pracy we Francji. Tam kiedyś były takie dziwne metody zatrudnienia, że miałeś na cale życie zapewniony etat niezależnie od wyników, co najwyżej wysyłali na jakiś program naprawczy. Fakt samobójstw na sielankę rzeczywiście nie wskazuje, jednak weź to powyższe pod uwagę. Obecnie nikt w normalnych firmach nie ma takich gwarancji zatrudnienia, jeśli ktoś takie miał to rzeczywiście może budować to pewne depresje, kredyt na dom, rodzina... i nie ma się z czego nabijać, nie jest to na miejscu. Po prostu takie życie i takie warunki. Z punktu widzenia prowadzenia firmy konieczne, z punktu widzenia pracowników już nie. Punkt widzenia klientów zgodzi się raczej z tym punktem firmy. Jeśli nadal chcesz się nabijać to sam załóż firmę, zatrudnij kogoś i daj mu dożywotnią gwarancję zatrudnienia.

  • 0

    24. ~n  2009-11-04 02:55:10  host: public-gprs3828.centertel.pl

    Oczywiście nie wiąże tego z ostatnim wywaleniem z zarządu tp Pana K. Metody zarządzania były jasno opisane na forum i takiego menadżera (antymotywatora pracowników) nie życzyłbym żadnej firmie. Nie wiadomo jednak czy FT też miał takich wybitnych specjalistów od zarządzania zasobami ludzkimi, ale to złożony i trudny temat.. A co do tematu, może wszystkiego nie wiem, ale GPO moim zdaniem nie jest odpowiednim człowiekiem do zarządzania firmą telefonii komórkowej. Bardziej widziałbym ją w firmie typu Kruk :)

  • 0

    25. ~beznick  2009-11-04 22:50:31  host: 94.75.121.6

    ~n: zostaw Grażynę w spokoju. To moja miłość. Tylko dlaczego jestem taki stary..

Dodaj swoją opinię