Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Piotr Muszyński odchodzi z Orange

Piotr Muszyński odchodzi z Orange

orson_dzi 24 Listopada 2017 15:19

7 3

muszynski

Piotr Muszyński, jeden z członków zarządu Orange Polska, złożył rezygnację ze stanowiska ze skutkiem natychmiastowym.

Piotr Muszyński był odpowiedzialny w Orange za Strategię i Transformację. Rezygnację złożył z powodów osobistych.




Prezes Zarządu, Jean-François Fallacher, powiedział:
Po 16 latach pracy w Grupie Orange Polska, Piotr Muszyński złożył rezygnację z funkcji pełnionych w zarządzie Spółki. Dziękuję Piotrowi za istotny wkład zawodowy w budowanie pozycji Orange Polska jako operatora sieci nr 1. Jego odejście jest spowodowane względami osobistymi. Jednocześnie pragnę poinformować, że ja przejmę odpowiedzialność zarządczą w obszarze strategii i transformacji.

Zobacz: Witek nadaje #36: o przyszłości telekomów z Piotrem Muszyńskim

Źródło tekstu: Orange     

Dodaj do:

Tagi: piotr muszyński | orange

w sumie: 48
  • -1

    35. ~byłem widziałem  2017-11-25 09:26:35  host: ip-5-172-255-4.free.aero2.net.pl

    Orange, strategia, transformacja... te słowa wzajemnie się wykluczają. Orange i chaos... z tym się zgodzę.

  • 0

    36. ~Maciej  2017-11-25 10:32:12  host: 82-160-150-239.tktelekom.pl

    Sezon zwolnień właśnie został rozpoczęty. W styczniu kolejne 1500 osób dowie się że zostało nominowanych do opuszczenia struktury. Teraz to oby było te 1500 osób. Ciekawe kto tam będzie pracować w działach technicznych skoro już tak jest cieniutko.

  • -1

    48. ~Petels  2017-11-25 16:00:04  host: public-gprs404548.centertel.pl

    pod rządami Fallachera polska pomarańcza jest coraz bardziej wyciskana, technikę się wycina bo generuje koszty asami sprzedawcy firmy nie utrzymają . Stąd moje pytanie kiedy to dziadostwo w końcu padnie ?

  • -1

    51. ~AgentTomek  2017-11-25 17:35:47  host: 253.ip-217-182-74.eu

    info z sekretariatu: Muszynski i podległy pod niego Buchman mieli 2 minuty na spakowanie się i opuszczenie biura w asyście ochrony... wszystko 1 dzień po spotkaniu Szydło z Macronem...

  • -1

    54. ~T-Mo  2017-11-25 20:32:01  host: 188.146.167.204.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    53: Na Marynarską także dotarły podobne wieści. Wychodził przez drzwi, ale w asyście ochrony. :-[]

  • 1

    62. ~Andrew  2017-11-26 09:54:41  host: 188.166.72.137

    Za te wtope z czarnym piatkiem powinni poleciec wszyscy z zarzadu, wszystkie prezesy dyrektory.

  • 0

    64. ~...  2017-11-26 10:26:11  host: 89-72-190-24.dynamic.chello.pl

    No to w końcu zwolnili go, czy sam zrezygnował..?

  • 0

    65. ~  2017-11-26 18:08:39  host: user-94-254-129-73.play-internet.pl

    @36 równie dobrze mogą wygnać część działów technicznych do firm-krzaków. A tam jest taki miszmasz że gorszy bajzel niż w śmietniku, praca od świtu do zmroku w piątek świątek i niedziele i w dodatku wypłat na czas nie płacą bo ledwo zipią.

  • 0

    66. ~T-Mo  2017-11-26 18:25:05  host: 188.146.171.239.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    @64 przecież napisali, że "złożył rezygnację ze skutkiem natychmiastowym". W języku Korpo takie sformułowanie oznacza, że jego zwolnienie miało charakter ekstraordynaryjny, a sam Muszyński nie miał specjalnie wyboru niż złożyć rezygnację w takim trybie... Resztę musisz sobie dopowiedzieć, bo taki grubas jak on po 16 latach pracy nie składa takich podań bez powodu...

  • 1

    67. ~Ja  2017-11-27 11:07:04  host: 80.54.158.26

    @54 spakowanie się w 2 min i wyjście z ochroną to nic nadzwyczajnego. Na tak wysokich stanowiskach to norma.
    Takie osoby mają zbyt dużą wiedzę na temat firmy żeby po usłyszeniu wypowiedzenia mogły dotknąć służbowego komputera. Więc nie podniecajcie się tym.

  • 0

    68.  2017-11-27 11:23:49

    @67 Ja: masz rację, firma musi być ostrożna z takimi szychami. Ale odchodzący też powinni się bać- np. o swoją wysoką odprawę na odchodne. A poza tym nikt nie wie czy gość nie miał w swoim domu ważnych dokumentów, albo nawet innego służbowego laptopa.
    Moim zdaniem odejście w 2 minuty niczego nie załatwia bo każdy dużo wiedzy zabiera w głowie.

  • 0

    69. ~Orangowiec  2017-11-27 12:52:19  host: host-122-172.mt.pl

    Jego działania na przestrzeni wszystkich lat pracy w Orange, tak i jak Jawora powinna prześwietlić Prokuratura... pod każdym kątem i dla obydwu w przypadkach udowodnienia winy przepadek mienia prywatnego na rzecz Skarbu Państwa.
    Okradanie Państwa Polskiego... podatki, nie wykonywanie obowiązków wynikających z Prawa Budowlanego, działanie na szkodę firmy

  • 0

    70. ~pracownik  2017-11-27 14:19:05  host: 212.160.172.85

    ryba psuje się od głowy .... Piotrek zachował się jak należy, nie podzielał i nie godził sie z tym co chciał zrobić prezes. smutne jest to że tak mu podziękował. wizja francuska jest całkiem inna niż Piotra, cały czas był naciskany. i stało się jak się stało

  • 0

    71. ~Orangowiec  2017-11-27 16:56:09  host: host-122-172.mt.pl

    Do pracownik ...Wizja Piotra.... chłopie, gdzie ty tam pracujesz i co robisz, chyba nie za klakiera. Powiedz o jego wizji tysiącom pracowników których Piotruś kasował/zwolnienia dla polityki francuzów.. wizje ,cele itd.
    Co za darmo mu płacili.
    A teraz obudzili sie z ręką w nocniku, konkurencja ich wyprzedziła, infrastruktura zdegradowana poprzez wdrażane sztuczne oszczędności a kasa wypompowana z Polski. Służyło się Francuzom i brało za to zajebistą kasę.
    Pracownik... ściągnij sobie okulary z oczu !!
    Mam nadzieję, że PiS prześwietli to towarzystwo ala polskich managerów i skasuje prywatne majątki na rzecz Skarbu Państwa

  • 0

    72. ~Nareszcie  2017-11-27 20:58:01  host: gieysztora4-r.supermedia.pl

    To był swietny aktor - znam od lat 2002-3. Człowiek który był potwierdzeniem że miernoty awansuja najszybciej. I tak było tu - przypomne jak ten p..y klakier kreował sukce pt. Błekitna Linia = zawał dla firmy to zafundował. Mógł buty czyścić takim menedzerom jak Leszek Paczyński - który miał jaja i potrafił odejść do biznesu z lukratywnej posady . A ten cienis zawasze był klakierem lizusem i ... Narszcie go wykopali . Z niego taki innowator jak z koziej d.. traba . Zobaccie na jego karierę zawodową - -14 lat w Orange a co wczesniej ? ...

  • 0

    73. ~Rafał  2017-11-27 21:51:58  host: hbt238.internetdsl.tpnet.pl

    @54: Ja - Nie wiesz o czym piszesz. Jeśli odejście byłoby na jego prośbę, nie byłoby potrzeby korzystać z pomocy ochrony. Pracując na tak eksponowanym stanowisku 16 lat posiada się pewną estymę i szacunek. Wyprowadzenie przez ochronę to zawsze jest policzek. Coś bardzo poważnego musiało być na rzeczy.

  • 0

    74. ~gruby  2017-11-28 10:16:02  host: 193.164.142.117

    odchodzac z tepsy nigdy nie pozwolilbym sobie na wyprowadzenie przez trojke (kadrowca, bezpiecznika oraz helpdesk it). I tak bylo u mnie - sam wyszedlem.

  • 0

    75. ~Ciaofrajerzy  2017-11-28 15:55:59  host: public-gprs196364.centertel.pl

    To co się dzieje w orange to wina polskich menagerów każdego szczebla . Zwalnianie długoletnich doświadczonych pracowników w pionach technicznych a zastępowanie ich młodymi przyjaciólmi królika kładzie firmę na łopaty do tego wyprowadzanie ogromnych sum za znak towarowy (najpierw dwa banany ft a teraz pomarańczy, oraz opychanie na chama nieruchomości nie może trwać w nieskończoność.
    Do tego dochodzi bezpieczeństwo państwa - gdzie wazne łącza rzutujące na bezpieczeństwo są w łapach obcego państwa.
    Ciekawe kiedy rząd zmądrzeje i zrepolonizuje firmę.

  • 0

    76. ~Alfredo  2017-11-30 11:54:16  host: 188.146.112.139.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    #74 :-)) jasne, Twardziel z Ciebie

  • 0

    77. ~Wig20  2017-12-03 11:51:48  host: 188.146.227.160.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Sprowadzić kurs z 24 zl na 4 i utrzymać się tyle czasu. Trzeba mieć niezłe plecy i nie tylko. Francuzi musieli Szydło o pomoc prosić

Dodaj swoją opinię