Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Piotr Gaweł w zarządzie Polkomtela

Piotr Gaweł w zarządzie Polkomtela

WitekT 13 Lipca 2006 20:28

0 0
piotr gawel m13. lipca odbyło się posiedzenie rady nadzorczej Polkomtela, która podjęła decyzję o powołaniu Piotra Gawła na stanowisko członka zarządu.

Na razie Polkomtel nie informuje o zakresuie obowiązków nowego członka zarządu.

Piotr Gaweł ma 44 lata. Jest absolwentem Handlu Zagranicznego Akademii Ekonomicznej w Krakowie. Tam też pracował w latach 1986-1990 jako asystent zajmując się rynkami mediów na świecie. Wcześniej był m.in. szefem rady nadzorczej Poczty Polskiej i członkiem zarządu TVP ds. marketingu i reklamy.


Źródło tekstu: Polkomtel, wł     

Dodaj do:
w sumie: 18
  • 0

    1. ~djpeugeot  2006-07-13 20:45:53  host: sniezka.bmj.net.pl

    a jak to wpłynie poprawę jakości usług sieci?

  • 0

    2. ~D  2006-07-13 20:47:20  host: abz82.internetdsl.tpnet.pl

    W tym Polkomtel-u to zamiast cen zmieniać ciągle zmieniają sobie ludzi... ech

  • 0

    3.  2006-07-13 21:09:19

    pewnie będzie się zajmował tzw. pierdzeniem w stołek ;-) i raz na kwartał przyjedzie do Warszawy aby jeść i pić z kolegami :] ...bo cożby innego...

  • 0

    4. ~K  2006-07-13 21:16:06  host: wap.plusgsm.pl

    Witku T. Jak on ma 34 lata to jakim cudem w latach 86-90 byl asystentem? Cudowne dziecko? I pewnie z pis?

  • 0

    5.  2006-07-13 21:22:06

    K: właśnie postawiłeś mi pałę z matematyki. Zupełnie zasłużenie. ;) Dzięki za zwrócenie uwagi, już poprawione! :)

  • 0

    6. ~arek9  2006-07-13 21:44:27  host: efo202.internetdsl.tpnet.pl

    To taki klasyczny kolesiowski skoczek polityczny za rządów AWS-u był szefem Rady Poczty Polskiej skąd został wyrzucony po zmianie rządów. Ostatnio startował na prezesa Telewizji Polskiej, gdzie się też nie dostał, no to w końcu gdzieś musiał znaleźć posadkę.

  • 0

    7.  2006-07-13 22:14:27

    To ja już widzę tą nową platformę w Polkomtelu jak ciągle wladze wsadzają na posadkę jakichś swoich kolesi:/ niezły spadochroniarz z tego Gawła:/

  • 0

    8. ~tata  2006-07-13 22:19:08  host: apn-99-88.gprspla.plusgsm.pl

    i następny w kolejce po kilkanaście tysięcy miesięcznie :/ NIECH W KOŃCU PLUS WEŹMIE SIĘ ZA EDGE !!! BO ORANGE I ERA JUŻ NA TYM POLU DALEKO SĄ PRZED PLUSEM A PLUS WIDAĆ JEST Z TEGO ZADOWOLONY.

  • 0

    9.  2006-07-13 22:34:43

    Tak sie czasem zastanawiam w jakim zarzadzie byloby lepiej?orlen czy plus?ale raczej plus przeciez tam nic nie trzeba robic:)

  • 0

    10. ~maxi  2006-07-13 22:37:40  host: nat-39.wolomin.net

    Jeśli chodzi o EDGE i UMTS to akurat Plus jest daleko PRZED Ideą i trochę przed Erą. Testowaliśmy w firmie wszystko co mobilne, Plus jest bezkonkurencyjny. Wyszły najlepsze średnie transfery - zawsze. Lepsze od Idei około 50% a od Ery około 20%, uśredniając. Sprawdzaliśmy w Bydgoszczy, Poznaniu, Wrocławiu i Szczecinie plus trochę mniejszych wioch.

  • 0

    11. ~tata  2006-07-13 22:50:18  host: apn-99-88.gprspla.plusgsm.pl

    maxi- zgoda że plus ma najlepszą jakość i tym samym prędkość usługi ale ja mówię o ZASIĘGU EDGE I TU PLUS WYSIADA :/ BO W MNIEJSZYCH MIASTACH TAKICH 50-20tys PLUS EDGE CAŁKIEM ZANIEDBAŁ. CO Z TEGO ZE EDGE JAKOSCIOWO PLUSA JEST NR1 JAK W ZASIEGU JEST NR3 !!!

  • 0

    12. ~titq  2006-07-13 23:00:49  host: apn-100-191.gprsbal.plusgsm.pl

    mieszkam na wsi, ok 480mieszkancow obok miasteczka 5tys mieszkancow i edge mam juz od dawna, prosze nie przesadzac z tym kiepskim zasiegiem edge

  • 0

    13.  2006-07-13 23:03:01

    maxi: w tych duzych miastach to edge zapewne jest, ale wyjedz poza te miasta. Bieda az przykro..

  • 0

    14. ~szalony  2006-07-13 23:09:20  host: wap.plusgsm.pl

    Tata-ma racje-zasieg edge plusa jest fatalny / podam przyklad moich okolic Aleksandrow-Lodz(romanow) - info z netmonitora - w Orange na 9bts ktore netmonitor znajduje 8ma edge,w Erze na 8bts-6ma edge a w Plusie na 10bts -UWAGA -3 maja edge !!! Jak mam netmonitora od prawie 2lat to na tych 3 bts Plusa edge jest od poczatku a w ciagu prawie 2lat na tych 7 pozostalych na ani jednym edge nie dolozyli !!!

  • 0

    15. ~~szalony  2006-07-13 23:14:50  host: wap.plusgsm.pl

    Takie miasto Konstantynow Lodzki-25tys -4km od Lodzi-zasieg -ZERO edge Plusa-nawet Romanow-dzielnica Lodzi tez ZERO edge Plusa - na maile mi napisali ze do konca Uwaga 2007 bede mial w Romanowie umts ::/

  • 0

    16. ~~~szalony  2006-07-13 23:19:39  host: wap.plusgsm.pl

    Najbardziej sie wkurzalem jak w 2004 roku Plus w Lodzi-romanow postawil nowiutkiego bts i co dziwne bez edge !!! Taka polityka -nie rozumiem jej-oczywiscie do dzis na bts 39331 Plusa nie ma edge :/

  • 0

    17. ~adi  2006-07-14 10:58:03  host: dox202.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Plus zawsze był z tyłu, tak sobie tylko przeglądam co jakiś czas te artykuliki siedząc w Erze, i widze po nich, że niewiele się polepszyło.

  • 0

    18. ~  2006-07-14 12:13:20  host: apn-99-86.gprspla.plusgsm.pl

    Szalony a u mnie na wsi Plus jako jedyny daje EDGE pelna gebe. Era po prostu lezy, a idea ma transfer taki, ze rzygac sie chce. Plus daje 230 kbps i juz ;-)

Dodaj swoją opinię