Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Piosenka dla "Idei Ekstraklasy"

Piosenka dla "Idei Ekstraklasy"

WitekT 2 Maja 2005 15:03

0 0

Artur Rojek, Katarzyna Nosowska oraz Krzysztof "Grabaż" Grabowski nagrali razem piosenkę dedykowaną piłkarskiej Idea Ekstraklasie.

W ostatnim tygodniu kwietnia zakończone zostały prace nad teledyskiem promującym ten utwór. Jego premiera nastąpi w pierwszych dniach maja.

O projekcie

Artyści - fani i kibice piłki nożnej, świadomi kondycji polskiego futbolu postanowili wesprzeć polską piłkę nagrywając utwór dedykowany piłkarskiej Idei Ekstraklasie. Pomysł zrodził się z inicjatywy Artura Rojka, który postanowił zaprosić do tego projektu artystów - kibiców piłki nożnej i wspólnie z nimi przekazać część własnej energii i zaangażowania ulubionej dyscyplinie sportu.
Piłka to twardy sport, wymagający poświęceń i ciężkiej pracy. Tylko przejście przez ten trudny etap doświadczeń i wytrwałość w osiąganiu kolejnych celów może pchnąć polską piłkę do zwycięstw. Piosenka, która powstała w wyniku współpracy trojga artystów ma nie tylko zagrzewać do rywalizacji na boisku oraz do kibicowania na stadionach. Ma ona spełniać również rolę edukacyjną. Wideoklip promujący Prostą rzecz jest prostą historią spotkania 2 piłkarskich drużyn. Przekazuje pasję i emocje towarzyszące futbolowi nierozłącznie, ale pamięta także o innym wymiarze tej gry – honorowej rywalizacji zgodnie z zasadami fair play. Zachęcając do gry w piłkę, opowiada także o tym, że warto poświęcać się dla swojej pasji, by osiągnąć sukces.

O klipie

Wideoklip do utworu powstał z inspiracji managementu Artura Rojka i zaproszonego do współpracy Piotra Rzepińskiego. Wideoklip jest utrzymany w surowej konwencji polskiego podwórka z jego całym kolorytem. Grupa chłopaków rozgrywa jeden z wielu meczów na swoim podwórku. Każdy z nich ma swoje marzenia o wielkiej, sportowej karierze – trudno się dziwić, każdy z nas zdobywając bramki w podwórkowych starciach słyszał w wyobraźni ogłuszający ryk stadionu dopingującego jego drużynę. Tu także, jak w samej piosence głównym przekazem jest wiara we własne siły i gotowość podejmowania wyzwań.

Klatki z teledysku
logo m kibice m dziewczyna m chlopak m

Źródło tekstu: Idea     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-162-165-158.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy korzystasz w domu z telefonu stacjonarnego

Play: nowe promocje na telefon stacjonarny dla abonentów

 

Zobacz wynik | Opinie (9)

Archiwum Ankiet