Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Pilotażowy "Bezpieczny telefon w Erze"

Pilotażowy "Bezpieczny telefon w Erze"

sirmark 29 Kwietnia 2008 14:51

0 0

Era wprowadziła pilotażowo w 6 punktach sprzedaży promocje z opcją "Bezpieczny telefon w Erze", która daje możliwość skorzystania z przywilejów naprawy lub wymiany telefonu, lub karty SIM - w razie ich zepsucia, zniszczenia czy też kradzieży.

Opcja dostępna jest dla klientów indywidualnych i daje trzy przywileje. Klient:
może otrzymać nowy telefon w przypadku jego kradzieży, zniszczenia, zalania lub dewastacji, w promocyjnej cenie od 1 zł;
może naprawić uszkodzony telefon po gwarancji i poza gwarancją, w promocyjnej cenie 1 zł;
może otrzymać nową kartę SIM w przypadku jej zgubienia, kradzieży lub zniszczenia, w promocyjnej cenie 1zł.
Uprawnienia naprawy telefonu i wymiany telefonu dotyczą uszkodzeń telefonu nie objętych gwarancją producenta.

Aktywacja opcji jest bezpłatna i następuje w momencie podpisania umowy.




Promocje z opcją mają powiekszoną o 5-15 zł cenę zestawów abonamentowych, w stosunku do promocji standardowej.

Oferta dostępna jest w salonach:
Gdańsk, ul. Podwale Grodzkie 5
Kielce, ul. Sienkiewicza 78a
Bytom, ul. Dworcowa 23
Płock, ul. Tumska 16
Poznań, ul. Święty Marcin 40
Warszawa, ul. Wołoska 12 (CH Galeria Mokotów)

Zobacz: szczegóły promocji Telefoniczna okazja z opcją.
Zobacz: szczegóły promocji Zawsze taniej z najbliższymi z opcją.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 28
  • 0

    9. ~Zeus  2008-04-29 17:33:37  host: bgt238.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A co z niechcianymi smsami?? Mogli by coś wymyśleć ??

  • 0

    10. ~wer  2008-04-29 17:40:47  host: 107-dom-6.acn.waw.pl

    to chyba każdy myślący dopłaci jednorazowe te kilkanaście zeta, sam straciłem w życiu 3 telefony,wiem jaki jest potem ból i problem :)dlatego popieram takie działanie, a i naprawa pogwarancyjna może się przydać, za nowego sima płaciłem w Plusie kiedyś 60 pln, zatem też opłacalne. oby po pilotażu więcej salonów to oferowało

  • 0

    11.  2008-04-29 17:49:30

    #8. uszczegolowilem w newsie. placi sie o 5-15 wiecej miesiecznie do abonamentu. czyli lodzianin ma racje.

  • 0

    12.  2008-04-29 18:05:52

    za 360 zaoszczędzonych złotych to można kupić już porządny telefon bez sim lock :) albo naprawić obecny popsuty na własną rękę

  • 0

    13. ~denis  2008-04-29 18:29:23  host: nat.mtk-tv.pl

    #11 ot takie ubezpieczenie telefonu, przy 5zl miesięcznie warto ,przy 15 trzeba się zastanowić,ale oferta ciekawa i nowatorska.

  • 0

    14.  2008-04-29 18:42:11

    nie nowatorska denis. Orange ma to od dawna.

  • 0

    15.  2008-04-29 19:15:11

    to jest naprawde fajna sprawa, pierwszy raz sie z tym spotykam, a czasem naprawde moze sie cos stac, takze era znowu wpadla na nowatorski i orginalny pomysl, ktorych nie ma konkurencja, bardzo fajny pomysl, pozdr

  • 0

    16.  2008-04-29 19:42:45

    tak tak era i nowatorskie pomysły... po co są komentarze skoro nikt ich nie czyta?

  • 0

    17.  2008-04-29 19:53:30

    ludzie nawet nie wiecie, ze orange ma takie cos od dawna? do kazdego abonamentu orange premium jest dodawane za free ubezpieczenie w razie kradziezy i od naprawy lacznie z telefonem zastepczym na czas ew. serwisu. po za abonamentem ta przyjemnosc swego czasu kosztowala ok. 20-25zl nie wiem jak jest teraz, ale jeszcze bedac w orange tak wlasnie bylo.

  • 0

    18.  2008-04-29 19:54:45

    2 razy to już napisałam co ty thonka, ale to jak grochem o ścianę :P Orange to ma dla każdego klienta a cena usługi zależy od ceny telefonu i w ofertach premium jest to wliczone!

  • 0

    19. ~denis  2008-04-29 20:05:07  host: nat.mtk-tv.pl

    #14 nie wiedziałem tak jak większość,być może nie była popularna może ze względu na koszt /thonka pisze że 20-25zl było/ ,a to zdecydowanie za dużo.

  • 0

    20.  2008-04-29 20:07:16

    #19 przeczytaj 5 komentarz. No cóż teraz jest taniej właśnie tak w granicach 5 - 20 zł

  • 0

    21. ~denis  2008-04-29 20:11:45  host: nat.mtk-tv.pl

    # 20 gapa jestem

  • 0

    22.  2008-04-29 20:14:26

    :)

  • 0

    23. ~afro  2008-04-29 20:58:50  host: 195.182.20.130

    bo ja wiem lepiej niz ubespieczenie

  • 0

    24. ~eric  2008-04-30 09:33:23  host: dpf112.neoplus.adsl.tpnet.pl

    wyliczenia niektorych sa dziwne, bo zakładacie że telefon sie popsuję akurat po 24 miesiącach :) jak sie popsuje np. po 4 to jest super, bo mamy nowy tel. za grosze i to lepszy niżjakiś bybelek z allegro za 200...

  • 0

    25. ~denis  2008-04-30 10:54:49  host: nat.mtk-tv.pl

    #24 jak sie zepsuje po 4 to jest gwarancja i rękojmia, naprawią gratis albo dadzą nowy.

  • 0

    26. ~brink  2008-04-30 13:31:06  host: host5-133.users.atm.enternetplus.pl

    łodzianin - czy ty napewno dobrze sie zapoznałes z promocjami ery?Jest duzo taniej a dla stałych klientów dużo taniej.łodzianin opamietaj sie

  • 0

    27. ~aron  2008-05-03 17:10:59  host: gfi78.internetdsl.tpnet.pl

    dobrze ze jest cos takiego bo w razie czego mozna w sumie za free dostac nowy telefon, karte sim albo naprawic uszkodzony

  • 0

    28. ~m  2008-05-03 23:33:51  host: s32.zabrze.net.pl

    Łodzianin, cos kalkulowac nie potrafisz albo nie znasz nowej taryfy w porównaniu do nowego komfortu. Np. przy przedłuzeniu umowy w abo za 45 zł, samsung D900i za 1 zł i duza ilosc minut. Dodatkowo stali abonenci mja mozliwosc nie tylko tanszycych telefonów ale i słuchawki BT za 1 zł.

Dodaj swoją opinię