Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Piłkarsko-SMSowy zestaw Orange Go

Piłkarsko-SMSowy zestaw Orange Go

WitekT 10 Maja 2007 11:12

0 0

samsung sgh c300Orange przygotował dla kibiców piłkarskich limitowany zestaw Orange Go ze starterem o wartości 6 zł, dwoma zdrapkami po 1500 SMS-ów oraz smycz Orange Ekstraklasy.

Zestawy z Samsungiem SGH-C300 będą oznakowane charakterystycznym logo Orange Ekstraklasy. SMS-y można wykorzystać tylko w sieci Orange.

Nowy zestaw Orange Go dostępny jest w ofercie Zetafon za 1 zł (umowa na 36 miesięcy), 99 zł (umowa na 30 miesięcy) oraz 219 zł (umowa na 24 miesiące). Bez podpisywania umowy cena wynosi 259 zł.




Podobne zestawy z pakietem SMS-ów są dostępne także w ofercie POP. Szerzej pisaliśmy o tym w tej wiadomości.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: Orange     

Dodaj do:
w sumie: 22
  • 0

    3. ~Decha  2007-05-10 11:39:02  host: inet20909nb-2.eranet.pl

    Czy mi się zdaje, czy tylko jakieś zwidy mam. Biorąc umowę na 2 lata oszczędzamy ledwie 40zł. No dla mnie rewelacja. Nic tylko brać dla całej rodziny. Orange - szkoda gadać. Ehhh

  • 0

    4. ~Decha  2007-05-10 11:46:08  host: inet20909nb-2.eranet.pl

    Mam najwięcej znajomych w tej sieci ale nie opuszczę Plusa. Nie dla takich promocji. W plusie może też najpiękniej nie jest, ale nie ośmieszają się takimi promocjami. Nigdy Orange, dla zasady. Jeśli ktoś mi powie że Orange jest dobry to niech mi poda przykłady, bo takich nie spotkałem.

  • 0

    5.  2007-05-10 12:05:25

    Kiedy w końcu dadzą ludzką stawkę poza sieć? Dla kilkudziesięciu złotych to nie opłaca się podpisywać umowy przecież. Lepiej kupić sobie telefon samemu, będzie przynajmniej bez durnego Orange Menu.

  • 0

    6. ~BlackTeam  2007-05-10 13:03:25  host: 212.160.172.70

    do Decha. Przyklady dlaczego Orange jest dobry: Jesli ktos (tak jak ja) ma wiekszosc znajomych w orange to: sms 1gr, minuta rozmowy 30gr a jesli chce sie rozmawiac z 3 osobami tylko to 15gr albo w OrangeGo 5gr. no i gdzie jest taniej???

  • 0

    7.  2007-05-10 13:49:46

    @BlackTeam, w Tak Taku. Z trzema osobami od 8:00 do 22:00 9gr/min, a od 22:00 do 8:00 3 gr/min, Od 22:00 do 8:00 rozmowy w sieci i na stacjonarne po 9 gr/min, Bonus. Minuta w pakietach 20-29 gr/min.

  • 0

    8.  2007-05-10 13:50:21

    ...No i są też smsy po 1gr...

  • 0

    9.  2007-05-10 14:10:40

    DiAbOlO: No i dlatego TT korzystniejszy jest, ale wszyscy siedzą w Orange, a Witek napisał w komentarzach, że Era traci Taktakowców.

  • 0

    10. ~  2007-05-10 14:25:03  host: acmt172.neoplus.adsl.tpnet.pl

    smieszna ta strona jest hahahhahaha

  • 0

    11. ~  2007-05-10 14:26:05  host: acmt172.neoplus.adsl.tpnet.pl

    kasuja komentarze moje

  • 0

    12.  2007-05-10 14:36:33

    11: kasują, bo są totalnie bezsensowne i z przekleństwami.

  • 0

    13. ~berdys  2007-05-10 15:43:19  host: 32.grybow.net.pl

    Gdybym mial wybrac za 219 zł (umowa na 24 miesiące)to wolalbym kupic podpisywania umowy za 259....szkoda ze to logo jest :) Nie lubie widocznego obrandowania na kom... 10* Idz na gsmonline.pl to zobaczysz jak tam kasuja- jak napiszesz ze cos w Orange nie dziala jak powinno to natychmiast komentarz znika ;) Poza tym jezeli jestes chamski , to Witek ma racje. Chcesz pobluzgac, zadzwon na infolinie tele2. Tam sa cierpliwi konsultanci ;)

  • 0

    14. ~berdys  2007-05-10 15:46:18  host: 32.grybow.net.pl

    Poprawka: to wolalbym kupic _BEZ_ podpisywania umowy :)

  • 0

    15. ~berdys  2007-05-10 15:49:25  host: 32.grybow.net.pl

    oczywiscie ten moj komentarz o tele2 to tak w kontekscie tego: http://telefon.z.rawicza.patrz.pl/ :)

  • 0

    16. ~jojo  2007-05-10 15:52:20  host: efg153.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ta też to widziałem... ;-)

  • 0

    17.  2007-05-10 16:44:05

    Faktycznie "promocje" w Orange są wręcz symboliczne.Jestem pracownikiem APS Era i abonament Orange 35zł - 90 dni nazywają cyt"oszustwem" i przecierają oczy ze zdumienia jak widzą 45zł - 120 min lub 300 Era stacjonarne

  • 0

    18. ~frytko  2007-05-10 17:00:35  host: aiu116.neoplus.adsl.tpnet.pl

    era 45 i 120 do wszystkich fajna oferta

  • 0

    19.  2007-05-10 17:29:00

    Promocja to nie znaczy tanio .

  • 0

    20. ~Morloc  2007-05-11 00:39:11  host: aasw164.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Właśnie, ważne, że w ogóle jakieś promocje są, jakie by nie były. Orange ma tego dużo, choć niektóre rzeczywiście nie budzą mojego entuzjazmu. Może się komu innemu podobają, nie wiem. Tak czy siak, można poprzebierać i a nuż coś fajnego się trafi.

  • 0

    21. ~BlackTeam  2007-05-11 08:00:15  host: dnh144.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Kupiłem wczoraj ten telefonik, spodobal mi sie, a i tak nie zamierzam przez nastepne kilka lat odchodzic z Orange. Telefon jest fajny, po prostu zwykly fonik do smsow i rozmow. Ale ma swietny wyglad i ogolnie jak za 1zł to zajebisty fonik :) Osobiscie uwazam ze chyba Era jest najlepsza siecia jesli chodzi o abonament i mobilnosc. Chociaz sam mam Orange ale do Ery osobiscie nic nie mam. A jesli chodzi o te cenniki to najtaniej jest w tej sieci gdzie ma sie wiekszosc znajomych. A roznica ze tu 4gr a tam 5gr to w sumie mała różnica. Przydalo by sie w prepaidach zeby byla mozliwosc wykupienia jakichs darmowych rozmow.

  • 0

    22. ~Łukasz  2007-05-11 17:15:52  host: eev210.internetdsl.tpnet.pl

    3.Decha: tak trzymaj, w pełni popieram - NIGDY ORANGE, dla zasady :)

Dodaj swoją opinię