Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Piłkarska oferta Orange

Piłkarska oferta Orange

WitekT 27 Lipca 2007 19:00

0 0

Dziś wystartowały rozgrywki sezonu 2007/2008 Orange Ekstraklasy, a główny sponsor zaproponował kibicom specjalną ofertę Orange Ekstraklasa z darmowymi rozmowami, SMS-ami i MMS-ami na zawsze. Dodatkowo fani dostaną darmowy serwis multimedialny na temat Orange Ekstraklasy, a wkrótce zobaczą na telefonach pierwszą grę w formacie Java, odwzorowującą polską ligę.

Piłkarska propozycja Orange opiera się na najbardziej popularnej ofercie abonamentowej operatora - Nowy Twój Plan. Może z niej skorzystać każdy, kto wybierze ten plan z miesięcznym zobowiązaniem minimum 40 zł. W ramach promocji Orange Ekstraklasa kibic otrzyma co miesiąc, przez cały okres umowy, dwie usługi, za które nie będzie pobierana comiesięczna opłata:
darmowe rozmowy oraz SMS-y i MMS-y w Orange i na numery stacjonarne wieczorami (w godzinach 20-9) i we wszystkie weekendy (usługa Wieczory i Weekendy 60),
pakiet 10 MB gratis na surfowanie po Internecie przez telefon (usługa Orange World i Internet 10).




W przyszłym miesiącu kibice Orange Ekstraklasy będą mogli ściągnąć za darmo na swój telefon pierwszą piłkarską grę Java odwzorowującą polską ligę piłkarską. Można się w niej wcielić się w rolę trenera prawdziwej drużyny np. Legii Warszawa czy Wisły Kraków. Gra Orange Ekstraklasa jest wierną symulacją warunków panujących na boisku i skutków decyzji podejmowanych przez jej uczestników.

Oprócz gry umilającej oczekiwanie na prawdziwe piłkarskie emocje, nowi klienci Orange Ekstraklasy zyskają także dostęp do bogatego w informacje, newsy i ciekawostki serwisu MMS Orange Ekstraklasa. Mogą z niego korzystać za darmo przez jeden miesiąc, bez żadnych dodatkowych opłat.

Źródło tekstu: Orange     

Dodaj do:
w sumie: 74
  • 0

    55. ~tofik  2007-07-29 17:36:19  host: apn-99-32.gprspla.plusgsm.pl

    Oferta taka sobie. Aczkolwiek lepsza niz plusowe kubale, ktore sa aktualnie najgorszym niewypalem na rynku.

  • 0

    56. ~Hordam  2007-07-30 07:31:35  host: azf88.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Zastanawiam się czy bedzie oferta dostępna w sklepie internetowym orange.pl

  • 0

    57.  2007-07-30 11:47:17

    niech się to wszystko wreszcie pojawi na stronie Orange. co za lenie tam pracują. w Erze natychmiast są info o promocjach. a czy jakiś tel będzie przypisany do tej promocji z opustem?

  • 0

    58. ~Hordam  2007-07-30 12:38:12  host: aacl30.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Jest tylko jeden telefon w tej promocji nokia 5200

  • 0

    59. ~darius86  2007-07-30 16:59:07  host: host4-207.btk.net.pl

    podnieśli minimalny abonament do 45 zł. w piątek było jeszcze 40 zł, szisiaj jak sprawszałem jest już 45 zł.

  • 0

    60. ~ukenamuniu  2007-07-30 19:26:35  host: nat-go2.aster.pl

    WitekT: Kiedyś w Lublinie miało być zagłębie węglowe. Ale klub?

  • 0

    61.  2007-07-30 19:28:48

    Ta, Lubin. ;)

  • 0

    62. ~Hordam  2007-07-30 19:59:35  host: aacl30.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A gdzie ty takie informacje uzyskałeś ze podnieśli do 45 zł abonament. Ja jeszcze dzwoniłem do BOK to mówili o kwocie 40 zł. ja czekam na tą oferte w sklepie internetowym, bo chce jeszcze wykorzystać swoje punkty PROFIT.

  • 0

    63. ~darius86  2007-07-30 20:39:41  host: host4-207.btk.net.pl

    w najlepszym z możliwych źródeł.

  • 0

    64.  2007-07-31 13:06:23

    @Hordam: Jeżeli jest tak rzeczywiście to można kupić ta komórkę w tej promocji a później sprzedać i nabyć to co się chce już na wolnym rynku.

  • 0

    65.  2007-07-31 13:07:17

    Te motyle ery (reklama) na stronie głównej są baaaaaaardzo denerwujące.

  • 0

    66. ~darius86  2007-07-31 16:29:16  host: host4-207.btk.net.pl

    sorry jednak oferta za minimum 40 zł, a promowany bedzie zestaw za 45 zł z nokią 5200 za 99 zł.

  • 0

    67. ~Hordam  2007-07-31 17:08:25  host: aack10.neoplus.adsl.tpnet.pl

    darius86 a cena telefonu z anonamentem 40 zł? kiedy bedzie dostępna w e-sklepie

  • 0

    68. ~darius86  2007-07-31 18:21:51  host: host4-207.btk.net.pl

    Hordam, niestety nic więcej nie wiem. jak widać na stronie jeszcze zero informacji...

  • 0

    69. ~Hordam  2007-07-31 19:10:15  host: aack10.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Dzieki

  • 0

    70.  2007-08-01 00:51:23

    w dwóch salonach Orange próbowano mi wmawiać, że tej promocji w ogóle nie ma; co za ignorantów i niedouków zatrudnia Orange; jaki bałagan i dezinformacja; wstydź się Orange; w trzecim salonie od razu wiedziano o co chodzi i wydrukowano mi zasady z jakiejs wewnętrznej niepublicznej strony Orange; dlaczego nadal nic nie ma na oficjalnej stronie Orange? no i teraz zostań abonentem takiej olewackiej firmy...

  • 0

    71. ~  2007-08-02 03:17:10  host: data.subscribers.sferia.net

    mi w punkcie orange powiedziano ze na miesiac przed koncem umowy (ok 15 sierpnia) bede mogl zmienic za darmo abo z mixa na twoj plan z ta oferta...dzwonilem do bok-u i powiedziano mi ze to bzdury..rece opadaja naprawde.

  • 0

    72. ~Hordam  2007-08-05 18:20:34  host: azb125.neoplus.adsl.tpnet.pl

    kupił juz ktoś abonament w tej promocji

  • 0

    73. ~MB  2007-08-17 11:12:09  host: public-gprs36898.centertel.pl

    Baaardzo ciekawa oferta, tyle że poza informacją prasową nigdzie na stronie Orange na ten temat nie mozna znależć informacji a w salonach sprzedaży robią wielkie oczy bo nic o tej ofercie nie wiedzą. W dwóch salonach powiedziałem miłym paniom, że w serwisie prasowym na stronie głównej jest info to były w szoku! I o co tu chodzi???!!!

  • 0

    74. ~bigosiu  2007-08-26 00:29:36  host: 195.248.88.117

    Wczoraj kupiłam abonament w tej promocji. Ale w salonie nikt o niej nie wiedział. Dowiedzieli się dopiero ode mnie.

Dodaj swoją opinię