Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości PIIT zabiera się za usługi dodane

PIIT zabiera się za usługi dodane

WitekT 6 Lipca 2005 22:53

0 0
Rozpoczął działalność Komitet ds. Usług Dodanych powołany przez Radę Polskiej Izby Informatyki i Telekomunikacji.Celem nowego organu PIIT będzie wzrost wartości rynku usług tzw. Premium Rate poprzez zwiększenie zaufania użytkowników, ograniczenie liczby negatywnych zjawisk, zwiększenie liczby usług i usprawnienie procedur implementacyjnych. Przewodniczącym Komitetu został Wiesław Mackiewicz z Wydawnictwa Bauer. Ze strony Zarządu PIIT prace KUD koordynuje wiceprezes Jaromir Łaciński.

Samoregulacyjne inicjatywy przynoszą dobre rezultaty we wszystkich krajach, w których zostały wprowadzone, m.in. w Wielkiej Brytanii, Irlandii i Francji. Nasz Komitet ma szanse osiągnąć założone cele, ponieważ w jego skład weszli przedstawiciele wszystkich głównych graczy na rynku polskim tj. operatorów oraz dostawców usług i treści - stwierdził Wiesław Mackiewicz.

Źródło tekstu: PIIT     

Dodaj do:
w sumie: 3
 • Ten komentarz został ukryty.

  0

  1. ~zofia  2005-07-07 15:19:00  host: aqg22.internetdsl.tpnet.pl

  Aministratorze o co tu chodzi? Co to za stwór i kto to finansuje? Już widzę tu jakiś układ dużych firm. Proszę o doprecyzowanie tej komunikatowej nowomowy.

 • Ten komentarz został ukryty.

  0

  2. ~WitekT  2005-07-07 15:23:00  host: host-81-190-128-137.olsztyn.mm.pl

  zofia: Polska Izba Informatyki i Telekomunikacji to organizacja, które zrzesza firmy teleinformatyczne. Działa na podstawie ustawy o izbach gospodarczych. PIIT zajmuje się lobbingiem, negocjacją i proponowaniem rozwiązań branżowych. Więcej szczegółów na stronie www.piit.org.pl :)

 • Ten komentarz został ukryty.

  0

  3. ~zofia  2005-07-07 15:32:00  host: aqg22.internetdsl.tpnet.pl

  Dzięki. Na razie w mojej działce nic pozytywnego nie zdziałali. To żaden news. News to byłby gdyby postały związki zawodowe w sektorze Operatorów Gsm i Producentów.Zaraz dam im jakieś zadanie żeby się nie nudzili:)

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-204-253-8.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy darmowy streaming muzyki zachęci cię do podpisania umowy?

Orange zachęca do oferty abonamentowej darmowym dostępem do Spotify

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet