Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości PIIT zabiera się za usługi dodane

PIIT zabiera się za usługi dodane

WitekT 6 Lipca 2005 22:53

0 0

Rozpoczął działalność Komitet ds. Usług Dodanych powołany przez Radę Polskiej Izby Informatyki i Telekomunikacji.

Celem nowego organu PIIT będzie wzrost wartości rynku usług tzw. Premium Rate poprzez zwiększenie zaufania użytkowników, ograniczenie liczby negatywnych zjawisk, zwiększenie liczby usług i usprawnienie procedur implementacyjnych. Przewodniczącym Komitetu został Wiesław Mackiewicz z Wydawnictwa Bauer. Ze strony Zarządu PIIT prace KUD koordynuje wiceprezes Jaromir Łaciński.
Samoregulacyjne inicjatywy przynoszą dobre rezultaty we wszystkich krajach, w których zostały wprowadzone, m.in. w Wielkiej Brytanii, Irlandii i Francji. Nasz Komitet ma szanse osiągnąć założone cele, ponieważ w jego skład weszli przedstawiciele wszystkich głównych graczy na rynku polskim tj. operatorów oraz dostawców usług i treści - stwierdził Wiesław Mackiewicz.

Źródło tekstu: PIIT     

Dodaj do:
w sumie: 3
 • 0

  1. ~zofia  2005-07-07 15:19:00  host: aqg22.internetdsl.tpnet.pl

  Aministratorze o co tu chodzi? Co to za stwór i kto to finansuje? Już widzę tu jakiś układ dużych firm. Proszę o doprecyzowanie tej komunikatowej nowomowy.

 • 0

  2. ~WitekT  2005-07-07 15:23:00  host: host-81-190-128-137.olsztyn.mm.pl

  zofia: Polska Izba Informatyki i Telekomunikacji to organizacja, które zrzesza firmy teleinformatyczne. Działa na podstawie ustawy o izbach gospodarczych. PIIT zajmuje się lobbingiem, negocjacją i proponowaniem rozwiązań branżowych. Więcej szczegółów na stronie www.piit.org.pl :)

 • 0

  3. ~zofia  2005-07-07 15:32:00  host: aqg22.internetdsl.tpnet.pl

  Dzięki. Na razie w mojej działce nic pozytywnego nie zdziałali. To żaden news. News to byłby gdyby postały związki zawodowe w sektorze Operatorów Gsm i Producentów.Zaraz dam im jakieś zadanie żeby się nie nudzili:)

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-224-216-155.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Najlepszy smartfon do 1000 zł to:

Polecane smartfony - wakacje 2018

 

Zobacz wynik | Opinie (1)

Archiwum Ankiet