Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Pierwszy test Nokii E71

Pierwszy test Nokii E71

LuiN 29 Maja 2008 18:06

0 0
W sieci pojawiła się bardzo interesująca prezentacja wideo najnowszego smartfonu biznesowego Nokii. Telefon pracuje niesamowicie szybko i wywołał bardzo pozytywne wrażenie na recenzencie.

Przewidywanie wpisywanych słów znacznie ułatwi wprowadzanie tekstu. Menu nie zwalnia nawet przy wielu aplikacjach uruchomionych w tle. Telefon zyskał znacznie większą wydajność względem poprzednika - Nokii E61(i) - pojawia się w nim też więcej multimediów.


Źródło tekstu: The Boy Genius Report, wł     

Dodaj do:
w sumie: 14
  • 0

    1. ~manfred  2008-05-29 19:04:22  host: tkt21.ster-net.pl

    najlepszy patent jaki widzialem! pokazywać jak działa aparat/kamera na białym tle...

  • 0

    2.  2008-05-29 19:13:37

    "(...)pojawia się w nim też więcej multimediów." i będzie tak jak w recenzji LuiNa o E90, dobry fon ale nie dla biznesmenów. Mniejszy ekran niż w E61 też go dyskwalifikuje. Jak ktoś już zauważył taki napompowany E51 z lepszą klawą niż E61(i)ale i tak nie da się pisać szybko wszystkimi palcami ;(

  • 0

    3. ~~~  2008-05-29 19:27:13  host: aaim61.neoplus.adsl.tpnet.pl

    przewidywanie wprowadzanych słów - niestety wielu producentów ma to już od lat, nokia dopiero teraz. niech jeszcze dadzą funkcję umożliwiającą wyłączenie polskich znaków w sofcie to pewnie ogłoszą telefon przełomowym...

  • 0

    4. ~golfiarz  2008-05-29 19:29:38  host: systemy22.toya.net.pl

    Witku, LuiNie czy może SirMarku: czy dałoby się usunąć wpisy 3,4 i 5? Nie wnoszą one nic nawet lekko interesującego do dyskusji.

  • 0

    5.  2008-05-29 19:33:34

    4, golfiarz - zrobione.

  • 0

    6.  2008-05-29 19:38:02

    3, w HTC rzeczywiście jest już od lat i działa dobrze. Oczywiście nie chodzi tu o zwykłe T9, tylko proponowanie przez telefon zakończenia wpisywanego słowa. Gdy chodzi o polskie znaki - to po pierwsze sa ucinane w SMS-ach od wakacji zeszłorocznych, gdy pokazał się FP1, a po drugie - jak ich sam nie wpiszesz na E71, to i ich nie będzie w SMS-ie - w końcu masz tu QWERTY :)

  • 0

    7. ~  2008-05-29 21:16:07  host: chello089077089030.chello.pl

    Gdyby seria N Nokii była tak rewelacyjnie wykonana jak seria E to byłyby to telefony niemal idealne !

  • 0

    8.  2008-05-29 21:20:54

    jeszcze tylko żeby była na Androidzie zamiast na Symbianie ;-)

  • 0

    9. ~Tyfus  2008-05-29 21:25:37  host: 87-205-244-175.adsl.inetia.pl

    raz slaba recenzja dwa pokazanie aparatu i video w deche :D akurat zlewam na te funckje w telefonie ale smiesnie to wyglada

  • 0

    10.  2008-05-30 10:20:37

    ja dla mnie ten telefon to porażka , taka krowa a wyświetlacz mały, przeglądanie stron www na tym to koszmar poza tym największa wada to brak dotykowego wyświetlacza

  • 0

    11. ~  2008-05-31 08:21:21  host: chello089078022097.chello.pl

    quzo sam jesteś porażka, telefon rewele, śmiga jak przecinak a Se xperia i p5 mogą się schować zresztą ten pierwszy od se ma problemy z szybkością działania, se wiele mogą się od Nokii nauczyć, reasumują telefon nie jest wielki ani gruby a ma duży potencjał :)))

  • 0

    12. ~SAME fakty  2008-10-03 18:16:03  host: 213-17-144-146.bpa.pl

    do Pana nr 11. 1. Czy widziałeś se p5? otóż widzieli je tylko pracownicy S, bo projekt został wycofany, więc nie mów, że może się schować jak się jeszcze nie pokazał. 2. To Nokia się uczy od innych a nie inny od Nokii. Przykład: pierwszy symbian - Ericsson R380s pierwszy symbian s60 - Siemens X1 nokia wyrobiła sobie markę i dzięki temu dalej jest liderem mimo , że inne marki ją wyprzedzają na dzień dzisiejszy. dopisze jeszcze kto użył pierwszy IrDE i Bluetooth później.

  • 0

    13. ~budzik1678  2008-12-17 20:35:40  host: host-89-238-10-52.smgr.pl

    Nokia to potęga. Czy ktoś pamięta 3110. Pięc lini, raporty doręczeń w innych telefonach to było marzenie. Nokia i SE to dwie dobre firmy ale jeżeli dobrze pamietam to wszystkie nowości pojawiały się w telefonach Nokii...

  • 0

    14. ~  2009-02-09 03:15:20  host: 78.152.203.170

    hejka. Powiem moze tak, w ostatnim czasie posiadalem iphone 2g, pozniej blackberry storm, obecnie mam e71. Przyznam szczerze ze z tych trzech telefonow najlepiej spisuje sie jak dla mnie e71, a najgorzej blackberry storm. Najgorzej dla mnie poniewaz nigdy wczesniej nie mialem blackberry i sadze ze nie dla mnie ten telefon. Iphone jesli chodzi o dotykowe telefony prezentuje sie dla mnie najlepiej. Bateria niezle trzyma, system pieknie chodzi. Bateria w e71 mi trzyma maksymalnie do 2 dni,ale szczerze to caly czas dzwonie, pisze @, lub przegladam web. W przeciwienstwie do nokii n95 bo taka tez mialem okazje testowac to w e71 trzyma rewelacyjnie. W n95 dzwonilem, przegladalem web, pisalem @ i bateria padala po max. 8 godzinach pracy...

Dodaj swoją opinię