Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Pierwszy telefon z WP7 już w sierpniu?

Pierwszy telefon z WP7 już w sierpniu?

WitekT 6 Lipca 2010 09:54

0 0
Oficjalnie ogłoszone plany Microsoftu, dotyczące Windows Phone 7, mówiły o pierwszych urządzeniach na rynku w IV kwartale. Okazuje się, że prawdopodobnie start został przyspieszony o kilka miesięcy.

Z materiałów dla sprzedawców w salonach amerykańskiej sieci AT&T wynika, że pierwszy telefon z WP7 pojawi się najprawdopodobniej już w sierpniu. Być może przyspieszenie wynika z zamknięcia projektu telefonów Kin i przesunięcia zespołu za niego odpowiedzialnych do działu WP7.


Źródło tekstu: Engadget, wł     

Dodaj do:
w sumie: 9
  • 0

    1.  2010-07-06 09:57:17

    Czy wiemy już kto tego fona wypuści?

  • 0

    2. ~  2010-07-06 10:07:45  host: chello084010219022.chello.pl

    @1-tak ,wiadomo,bedzie to jedna z 2 najprezniejszych firm: Sciphone lub Aphone (obie z prowincji Xanga :)

  • 0

    3. ~  2010-07-06 10:15:35  host: 213.155.179.66

    a moim zdaniem przyspieszenie to wynika z działań konkurencji. iOS 4, Bada OS, Zapowiedź Android 3.0 itd. Zresztą nie zmieni to faktu, że microsoft z takim OSem to za dużo nie zwojuje :)

  • 0

    4. ~samolot  2010-07-06 10:36:37  host: anubis.lot.pl

    może HTC? tak sądzę... Ewentualnie Samsung :D

  • 0

    5. ~  2010-07-06 10:49:56  host: 212.160.172.70

    @3 dla czego nie? Moim zdaniem XDA-Developers coś wymyśli by poweruser mógł naginać system tak jak to miało miejsce do WM 6.5.X

  • 0

    6. ~wilk100  2010-07-06 10:55:07  host: host-217-172-249-202.lodz.mm.pl

    @5 chocby dla takiego hd2 przeportowac system bo tam 6.5 nijak nie pasuje albo android albo wm7. Wydaje mi sie czegos takiego jak WOW! na widok systemu nie bedzie

  • 0

    7. ~DNS 89'  2010-07-06 11:03:30  host: cc.azsoft.pl

    Dla mnie i tak pierwsze komy na wm7 bd muliły... jak cholera ... ten system jest jeszcze nie dopracowany wiec nie podniecajcie się tak...Wyjdzie w jakimś komie i bd narzekali że jest wolny i wiesza... więc troszku opanowania ...

  • 0

    8. ~  2010-07-06 11:34:06  host: t12-01.opera-mini.net

    tu nie chodzi o wieszanie sie, tylko o ograniczenia. Microsoft przyja idjotyczna taktyke apple: ograniczaj ile wlezie tak by bylo mniej roboty z systemem. Mowi sie ze tego klient chce, ale mi sie wydaje ze poprostu apple zmusilo(czytaj zareklamowalo) prosty system i inni producenci mysla ze tez im sie uda zdobyc tych klientow ktorzy juz maja swoja marke, ale zapominaja o tej wiekszej grupie, ktora pragnie systemu bardziej rozbudowanego.

  • 0

    9. ~Poll  2010-07-06 11:47:29  host: tr1-97.netfala.pl

    @3 a możesz mi napisać dlaczego Microsoft nie zwojuje? Sam mam WP6.5 i nie jestem do końca zadowolony ale ja się w ogóle na tym nie znam.

Dodaj swoją opinię