Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Pierwszy telefon pod marka Vodafone

Pierwszy telefon pod marka Vodafone

sirmark 3 Października 2006 11:36

0 0
vodafone 710Vodafone poinformował o wprowadzeniu do oferty pierwszego telefonu pod swoją marka - Vodafone 710. Telefon wyprodukowała chińska firma Huawei Technologies. Jest to wynik strategicznego porozumienia podpisanego w lutym 2006r..

Vodafone 710 wspierać będzie usługi operatora tj. Vodafone Radio DJ, Mobile TV, pobieranie muzyki, wideo rozmowy oraz Vodafone live!. Dostępny będzie w październiku br.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.



Źródło tekstu: Vodafone     

Dodaj do:
w sumie: 6
  • 0

    1.  2006-10-03 12:07:12

    eee - u nas manta multimedia robi telefony , to dlaczego vodafone nie moze robic :D a telefon ladny :)

  • 0

    2.  2006-10-03 12:08:40

    tu foto przy otwartej klapce http://www.3g.co.uk/PR/Sept2006/V710_1.jpg

  • 0

    3.  2006-10-03 15:46:43

    troszke podobny do samsunga

  • 0

    4. ~gzan  2006-10-03 16:25:31  host: nat6.gress.com.pl

    vezcie skonczcie, wystraczajaco marek i modeli telefonow zyje sobie w komisach i salonach, niedługo to będą na zamówienie robić :/

  • 0

    5. ~dt  2006-10-03 17:32:16  host: wap.plusgsm.pl

    wydaje sie calkiem calkiem ale minus to brak Edge. Podstawowe pytanie brzmi: jaka cena?

  • 0

    6. ~siemensomaniak  2006-10-04 16:19:31  host: eal6.internetdsl.tpnet.pl

    siemens górą!!!

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-162-203-39.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ostatnie komentarze (wiadomości)

~@ | 2017-05-26 20:43:47

Pocztex? no i luz ;]


słoneczny | 2017-05-26 20:42:30

Gdzie powierzchnia Hongkongu, a gdzie powierzchnia Polski?


~a | 2017-05-26 20:37:29

Ja bym od razu dal 16. Bez kozery ;)


~klimass | 2017-05-26 20:32:26

A to widzieli w tym banku?http://tlp.is/dmd


~gość | 2017-05-26 20:32:13

Nieprawda że Hongkong, pierwszy był plej, miał ultra agregację czterech szczelin EDGE:-)))

Ankieta

Jak oceniasz nową ofertę roamingową sieci Orange i nju?

W Orange i nju roaming bez limitu

 

Zobacz wynik | Opinie (16)

Archiwum Ankiet