Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Pierwszy smartfon Huawei w ofercie Orange

Pierwszy smartfon Huawei w ofercie Orange

LuiN 15 Listopada 2012 13:18

0 0

huawei ascend p1Huawei ogłosił wprowadzenie swojego flagowego smartfonu Huawei Ascend P1 do oferty Orange. Ascend P1 jest pierwszym smartfonem Huawei dostępnym w Orange. Obecny będzie zarówno w ofercie dla klientów indywidualnych, jak i dla firm.

Smartfon korzysta z dwurdzeniowego procesora 1,5 GHz oraz systemu operacyjnego Android 4.0 Ice Cream Sandwich. Wyposażono go w 4,3-calowy ekran dotykowy Super AMOLED (960 x 540 pkseli) zabezpieczony Gorilla Glass.

Mimo zastosowania obudowy o grubości zaledwie 7,69 mm, nie zabrakło miejsca na aparat o rozdzielczości 8 Mpix. Nie zabrakło transmisji danych HSPA+ (21 Mb/s), Wi-Fi oraz Bluetooth 3.0.

Smartfon jest dostępny w sklepie internetowym orange.pl w specjalnej promocji wraz z bonem upominkowym o wartości 200 zł na zakupy w perfumerii Sephora.




Zobacz: inne filmy z kategorii Telefony


Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: Huawei     

Dodaj do:
w sumie: 24
  • 2

    6.  2012-11-15 14:33:17

    @1, bardzo pozytywne zjawisko, że dziękują za chińszczyznę. Podobne wyroby można kupić na Allegro o połowę taniej :).

  • 0

    7. ~Od zawsze w Orange  2012-11-15 16:19:29  host: 89-76-10-120.dynamic.chello.pl

    Ten telefon kosztuje na allegro 1499 zlotych w Orange jest dlugo i kosztuje ok 600 zlotych plan Multi 69 zlotych abonament, parametry ma jak galaxy s 2 a nawet s III. Zastanawialem sie nad nim :)

  • 0

    8. ~Klient przenoszacy numer z Play  2012-11-15 16:27:04  host: 89-76-10-120.dynamic.chello.pl

    Juz wiem czemu nie idzie ten telefon w Play. Jak w abonamencie za 65 zlotych ten telefon u nich kosztuje 1000 zlotych a w Orange 600 zlotych w abonamencie za 69 500 minut a w play 400 minut tylko i 1gb internetu to sa slabe warunki sam bym podziekowal playowi ja na predluzeniu dostne 700 minut i 500 sms i 1 GB internetu . Tylko debile powiedza ze Orange jest drogi :)

  • 0

    9. ~  2012-11-15 17:16:10  host: 193.201.36.34

    @8 o jaki planie w PLAY mówisz? Chyba zapomniałeś wspomnieć o stanie darmowym za darmo.

  • 0

    10. ~ch87  2012-11-15 17:22:44  host: 212.160.172.70

    Ja ten telefon posiadam i powiem Wam, że jest kozacki. Polecam go każdemu!!

  • 0

    11. ~pingpong  2012-11-15 18:47:06  host: 81-219-205-209.adsl.inetia.pl

    @10 Jak rozmawiasz to nie słychać w tle jakiegoś chińczyka?

  • 0

    12.  2012-11-15 19:05:48

    #9 a widziałeś co dają w stanie darmowym? i co wezmiesz za 79zł 750 min albo za 59 zł 550 min a gdzie net? wiec co za porownanie? jak w orange jeszcze masz 1 GB internetu...

  • 0

    13.  2012-11-15 19:09:16

    Jak juz porownujesz do stanu darmowego :D to prosze bardzo... Ten sam plan w Orange bez neta 79.90 700 minut + 350 minut... to jest 1050 minut do wszystkich + 3 usługi jak dobrze powalczysz przy przedluzeniu no i darmowki do orange w standardzie... Play juz dawno zszedl na psy... nie wspominajac ze telefony przy tych samych abo sa 2x drozsze.

  • 0

    14.  2012-11-15 19:31:29

    11. w tle nie, ale jego w chinach to tak

  • 1

    15.  2012-11-15 20:09:07

    @6, teraz wszystko jest chińskie, nawet twój wave.

  • 1

    16. ~  2012-11-15 20:18:48  host: host-81-190-141-246.olsztyn.mm.pl

    Zapomnieli dodać że ten telefon w orange ma simlocka. orange nie ma telefonów bez blokady.

  • -1

    17. ~kriswolf  2012-11-15 20:43:04  host: egj216.neoplus.adsl.tpnet.pl

    To jest świetny telefon. Kupiłem go niedawno i jestem bardzo zadowolony, np do takiego Galaxy S2 w niczym nie ustępuje.

  • 0

    18.  2012-11-15 21:27:38

    @16 ja dostałem w Orange htc one s bez simlocha oraz brandu więc nie do końca masz racje. Nie wiem czy to jest zasadą ale w przypadku One S jeśli pudełko jest z Orange( logo, czarne tło) telefon ma blokade oraz śmieci, jeśli pudełko jest bez loga telefon jest czysty.

  • 1

    19.  2012-11-15 21:43:02

    A gdzie są Lumie, które miały być dostępne od 14.11?

  • 0

    20. ~maniemasakra  2012-11-15 21:56:23  host: 109.95.27.125

    żadnych Huawei ! Wziąłem w Play Huawei G300 i już drugi wysłałem do naprawy.

  • 0

    21. ~Klient nie zadowolony z Play  2012-11-15 22:22:47  host: 89-76-10-120.dynamic.chello.pl

    Juz wam mowie stan darmowy mam w play tylko 6 miesiecy tak jak w orange . Oferta Super All Inclusive 65 jest slabsza jak orange Multi ;) Ja mam za te pieniadze na przedluzeniu 700 minut a nie marne 400 a jakbym przechodzil to zadarmo abonament przez 3 miesiace

  • 0

    22. ~Zainteresowany  2012-11-16 08:07:20  host: public-gprs435235.centertel.pl

    Jak juz przy orange jestesmy to mam pytanie do wtajemniczonych. Niedlugo zaczynam prace jako doradca biznesowy w owej sieci, tylko malo co wiem o samej pracy. Chodzi mi glownie o warunki pracy, czy jest wyscig szczurow? Jak z atmosfera w samej pracy? Plisss o odpowiedz

  • 0

    23. ~Marcin  2012-11-16 08:34:17  host: ldt.ericpol.com

    @ 22. Jako doradca biznesowy nie uzywaj stwierdzen "plisss o odpowiedz" bo w ten sposob wypowiada sie raczej *** z gimnazjum. Wtajemniczony nie jestem ale zapewne dostaniesz *** zarobki, jakis plan do wykonania, przez pierwszy miesiac bedziesz zasuwac zeby zdoby jakichs klientow, w drugim miesiacu bedzie gorzej, w trzecim i kolejnych zaczniesz zastanawiac sie czy nie zmienic pracy kiedy Twoj manager zacznie naciskac na to ze "plan sprzedazy co miesiac musi byc zrealizowany". Proste. Tak w Polsce doi sie kandydatow do pracy na stanowiska "Doradcy Biznesowego".

  • 0

    24. ~:)  2012-11-16 08:53:12  host: 89-76-10-120.dynamic.chello.pl

    Jesli chodzi o sama spredarz powiem wam wprost. Z roku na rok jest coraz gorzej.

  • 0

    25. ~  2012-11-16 10:21:52  host: 193.201.36.34

    @mrcrush mozesz być bardziej precyzyjny? nie wiem jakie abonamenty porównujesz. All Inclusive Max 79? Tu masz i stan darmowy przez cały okres umowy za free i ten Twój 1GB, nielimitowane smsy przez 3 miesiące do wszystkich sieci, nielimitowane połączenia na stacjonarne przez 3 miesiące. Kupując przez net jeszcze jakieś minuty dodatkowe. Napisz precyzyjnie.

Dodaj swoją opinię