Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Pierwszy Samsung z HSDPA w Vodafone

Pierwszy Samsung z HSDPA w Vodafone

WitekT 28 Grudnia 2005 15:24

0 0
Samsung dostarczy brytyjskiemu Vodafone na wyłączność swój najnowszy telefon 3G wspierający technologię HSDPA.

Szczegóły finansowe ani dokładna data pojawienia się nowego telefonu w sprzedaży nie są znane. Poinformowano tylko, że podobne negocjacje toczą się w tej samej sprawie z japońską siecią operatora.

HSDPA (ang. High Speed Download Packet Access) to technologia pozwalająca na osiągnięcie prędkości do abonenta na poziomie 14 Mb/s. Jednak w początkowej fazie jej implementacji, w sieciach i telefonach komórkowych, prędkość ta będzie wynosiła około 2-3 Mb/s.


Źródło tekstu: Reuters, wł     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-198-158-24.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uważasz, że iPhone'y powinny mieć port USB-C?

Piekło zaczyna zamarzać: przyszłe iPhone'y mogą mieć port USB-C

 

Zobacz wynik | Opinie (5)

Archiwum Ankiet