Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Pierwszy polski patronat Orange

Pierwszy polski patronat Orange

WitekT 20 Września 2005 20:57

0 0

Centertel, operator sieci Orange, jest patronem telekomunikacyjnym 21. Warszawskiego Międzynarodowego Festiwalu Filmowego, który odbędzie się w Warszawie w dniach 7-16. października.

Patronem medialnym festiwalu jest multiportal komórkowy Orange World (http://wap.orange.pl), w którym znaleźć będzie można wszelkie informacje na temat tegorocznego Warszawskiego Festiwalu Filmowego.
Cieszymy się, ze możemy być partnerem telekomunikacyjnym 21. Warszawskiego Międzynarodowego Festiwalu Firmowego, gdyż jest to bardzo dobrze znana w Polsce i atrakcyjna impreza dla wszystkich miłośników dobrego, światowego kina. Wszyscy zainteresowani Warszawskim Festiwalem Filmowym znajdą wszelkie informacje na jego temat także w naszym portalu komórkowym Orange World - powiedziała Iwona Kossmann, Dyrektor Marketingu i Sprzedaży PTK Centertel.

W programie tegorocznego Festiwalu, trwającego dziesięć dni, znajdzie się 130 premierowych filmów z 50 krajów świata.

Źródło tekstu: Orange     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1.  2005-09-20 22:48:31

    News troche bez sensu - no niby pierwszy patronad pod flagą pomaranczy ale kolejny PTK Centertela...

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-226-179-247.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.