Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Pierwszy polski patronat Orange

Pierwszy polski patronat Orange

WitekT 20 Września 2005 20:57

0 0

Centertel, operator sieci Orange, jest patronem telekomunikacyjnym 21. Warszawskiego Międzynarodowego Festiwalu Filmowego, który odbędzie się w Warszawie w dniach 7-16. października.

Patronem medialnym festiwalu jest multiportal komórkowy Orange World (http://wap.orange.pl), w którym znaleźć będzie można wszelkie informacje na temat tegorocznego Warszawskiego Festiwalu Filmowego.
Cieszymy się, ze możemy być partnerem telekomunikacyjnym 21. Warszawskiego Międzynarodowego Festiwalu Firmowego, gdyż jest to bardzo dobrze znana w Polsce i atrakcyjna impreza dla wszystkich miłośników dobrego, światowego kina. Wszyscy zainteresowani Warszawskim Festiwalem Filmowym znajdą wszelkie informacje na jego temat także w naszym portalu komórkowym Orange World - powiedziała Iwona Kossmann, Dyrektor Marketingu i Sprzedaży PTK Centertel.

W programie tegorocznego Festiwalu, trwającego dziesięć dni, znajdzie się 130 premierowych filmów z 50 krajów świata.

Źródło tekstu: Orange     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1.  2005-09-20 22:48:31

    News troche bez sensu - no niby pierwszy patronad pod flagą pomaranczy ale kolejny PTK Centertela...

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-224-91-246.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uważasz, że Play zdąży pokryć własnym zasięgiem całą Polskę do 2020 roku?

Play ma 6000 stacji BTS

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet