Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Pierwszy polski Nokia Developer Champion

Pierwszy polski Nokia Developer Champion

LuiN 4 Kwietnia 2013 13:29

2 0

Nokia uhonorowała Michała Tomaszewskiego, wykładowcę w Polsko-Japońskiej Wyższej Szkole Technik Komputerowych, tytułem Nokia Developer Champion.

Nokia Developer Champion to tytuł przyznawany najbardziej aktywnym promotorom technologii developerskich Nokia. Osoby uhonorowane tym tytułem zostają objęte Nokia Premium Developer Program. Uczestnicy mają także prawo do korzystania z tytułu Nokia Developer Champion przez rok od dnia jego przyznania.

Dodatkowo, firma Nokia zapewnia promocję poprzez prezentację sylwetki w serwisach on-line, kontakt z ekspertami z branży mobile oraz możliwość prowadzenia seminariów, a także spotkań i warsztatów dla lokalnej społeczności deweloperów Nokia.
Michał Tomaszewski, pierwszy Nokia Developer Champion w Polsce, wykłada na co dzień w Katedrze Metod Programowania w Polsko-Japońskiej Wyższej Szkole Technik Komputerowych. Jego deweloperska przygoda rozpoczęła się w 1999 roku wraz z pracami nad oprogramowaniem do palmtopów. Od tego czasu, Tomaszewski brał udział w wielu projektach komercyjnych związanych z oprogramowaniem na platformy mobilne, w tym Windows Phone.

Źródło tekstu: Nokia     

Dodaj do:

Tagi: michał tomaszewski | nokia

w sumie: 3
 • 1

  1. ~wiklef  2013-04-04 16:49:06  host: user-94-254-146-143.play-internet.pl

  Gdzieś juz słyszałem to nazwisko :-D

 • 1

  2. ~r  2013-04-04 17:08:21  host: 89-76-30-243.dynamic.chello.pl

  Też w pierwszej chwili myślałem że nasz Witek został czempionem. Trochę jednak szkoda, że to inny Tomaszewski ;-)

 • 1

  3.  2013-04-04 17:12:31

  Jeden sławny Tomaszewski więcej ;p

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-76-247.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Najlepszy smartfon do 1000 zł to:

Polecane smartfony - wakacje 2018

 

Zobacz wynik | Opinie (1)

Archiwum Ankiet