Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Pierwszy, oficjalny spot T-Mobile (wideo)

Pierwszy, oficjalny spot T-Mobile (wideo)

WitekT 5 Czerwca 2011 11:05

0 0

Moje życie jest pełne, pełne wspaniałych historii, fajnych przez to, że przyjaciele pamiętają je inaczej - mówi wybitny polski aktor Jan Nowicki, który jest głównym bohaterem pierwszego spotu reklamowego T-Mobile.

W podsumowaniu filmu Jan Nowicki zachęca wszystkich do dzielenia się emocjami słowami - Życie codziennie pisze nowe historie, dzielmy je z innymi. Możemy to teraz robić tak łatwo.






Jak podoba Ci się pierwsza reklama T-Mobile PL?

Bardzo podoba
10.57%
Podoba
10.57%
Nie wyróżnia się
16.59%
Nie podoba
27.05%
Bardzo nie podoba
32.73%
Nie mam zdania
2.50%

Wszystkich głosujących: 880



Źródło tekstu: T-Mobile, wł     

Dodaj do:
w sumie: 94
  • 1

    81. ~  2011-06-05 20:52:05  host: public-gprs161042.centertel.pl

    Reklama nic nie wnosi, bardziej nadawała by się do promowania "w rodzinie" niż nowej marki na naszym rynku, brakuje jęk świeżości, zaskoczenia, zresztą tak jak reklama tak i oferta jest mało zaskakująca a do świeżości też jej wiele brakuje. Gdyby tylko play poprawił zasięg bylo by idealnie i żaden tmobile czy Orange nie dał by rady

  • 1

    82. ~  2011-06-05 20:52:42  host: v11-16.opera-mini.net

    Dobrze, że sobie chociaż Nowicki zarobił, bo jednak w nudnym gniocie wstąpił.

  • 1

    83.  2011-06-05 21:33:35

    Jaka oferta, taki spot... Oferta bez polotu, to i reklama na podobnym poziomie. Nie wiem kto w T(euer) Mobile akceptował ten "film", w każdym razie musiał być to ktoś wyjątkowy. Bo ja podczas oglądania tej nudy nie dotrwałem do końca.

  • 1

    84. ~Lillandr  2011-06-06 08:08:01  host: 94.75.84.90

    1. Beznadziejna reklama 2. Badziewna oferta 3. Ceny na sluchawki i inne Xoomy z kosmosu Podsumowujac: ZENADA

  • 1

    85. ~Lillandr  2011-06-06 08:10:34  host: 94.75.84.90

    Nie, musze sie poprawic. Ta reklama to najwiekszy belkot jaki dany mi bylo widziec. Juz reklama z podpaskami Always wzbudza wieksze zainteresowanie.

  • 0

    87. ~a-go  2011-06-06 09:29:54  host: cable194106211-024.astral.lodz.pl

    Spot moze i dobry, ale nie za bardzo jest co reklamowac..

  • 0

    88. ~prestig  2011-06-06 09:42:20  host: abgq206.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Po ile maja minute w abonamencie, bo nigdzie tego nie moge znalezc

  • 0

    89. ~haha  2011-06-06 09:43:36  host: afml226.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Myślałem ze to reklama leku na pamięć "aż szyje trzeszczały" pasuje jak świni siodło.

  • 0

    90. ~samir  2011-06-06 11:56:11  host: host-89-230-30-203.ostrowmaz.mm.pl

    Reklama z Nowickim jak dla mnie jest kompletnym nieporozumieniem. Szanuję Pana Nowickiego jako aktora i dziwie się że zgodził się wystąpić w takim *** Ani to świeże ani ciekawe ani nie mające nic wspólnego z siecią komórkową. Jeśli T-mobile okaże się taką samą badziewną siecią jak jej reklamy to ja życzę im powodzenia.

  • 0

    91. ~gosc  2011-06-06 12:51:32  host: 178.183.192.43.dsl.dynamic.t-mobile.pl

    Liczylem na bardziej konkurencyjna oferte. Prawie zadnych roznic z poprzednia Era. Szkoda. Chyba bedzie trzeba uciekac do Play.

  • 0

    92. ~anke  2011-06-06 16:57:23  host: 18-bem-15.acn.waw.pl

    Rekama makabra - drętwota i bez polotu Rebranding moim zdaniem średnio udany.

  • 0

    93. ~Longman  2011-06-06 17:09:44  host: abzu219.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Reklama po prostu do kitu. Gdyby nie "napisy końcowe" to odbiorca nie wiedziałby że chodzi o branżę telekomunikacyjną. A dałoby się zrobić fajną, nienachalną reklamę w stylu reklamy społecznej - pamiętam reklamę Plusa sprzed 10 lat, "Zadzwoń do mamy", z muzyką INXS "Never Tear Us Apart" w tle, co w kontekście emigracji Polaków za granicę i promowanymi usługami roamingowymi T-Mobile aż by się samo narzucało. Ta wyżej pokazana reklama - nie chcę być złośliwy, ale przypomina cały ten rebranding, to znaczy "można, ale po co?". Chyba że chodzi o skasowanie kasiory - tu pan Nowicki może czuć się spełniony.

  • 0

    94. ~t-mobile  2011-06-06 20:28:53  host: aebi150.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Do 93. Coś się Tobie pomyliło, zadzwoń do Mamy to była reklama ( świetna) marki ERA, natomiast INXS to była reklama marki PLUS. Wię c jak nie wiesz to się nie odzywaj....

  • 0

    95. ~  2011-06-07 01:10:13  host: dcb158.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Nuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuda długa jak flaki z olejem! Co ten dziadek miał zaprezentować, bo już zapomniałem. :P

  • -1

    96. ~MOBILEK  2011-06-07 14:28:48  host: ptcnat.t-mobile.pl

    Normalnie sami pesymisci.... wszystko na nie. Najlepiej jakby dać wam abonament za 10 zł i Iphona za 1 zł - bo kaźdy Polak mysli tylko o swoich literach. Reklama inna niż wszystkie. Naciska na inne aspekty ktorych większość was nie rozumie.

  • 0

    97. ~MOBILEK  2011-06-07 14:29:51  host: ptcnat.t-mobile.pl

    A co najważniejsze idzie do Play :) oni maja wszystko super :) Największa baza klientow, którzy nie patrzą na jakość a na cene !!

  • 0

    98. ~anke  2011-06-07 15:24:11  host: 18-bem-15.acn.waw.pl

    @ ~mobilek: trudno zgodzić się z Tobą w kwestii komunikacji. Masz subiektywną opinię osoby po drugiej stronie. Reklama inna, owszem, ale nie lepsza. Nie przełamuje kanonu komunikacji w branży. Przekaz nieczytelny, bo kreacja nieudana: i jak tu dotrzeć z wykoncypowanym komunikatem do TG???. Założenia może były słuszne, ale w praktyce nie wyszło. Reklama (a przez to i marka) nie jest ani wyrazista, ani spójna. Trudno będzie grupie docelowej utożsamić się z jej wizerunkiem, którego nie da się zdefiniować...

  • 0

    99. ~  2011-06-10 16:37:37  host: cou151.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @96 wydaje mi się, że to nie jest kwestia pesymizmu. Pojawiają się istotne zmiany, więc pewnie wszyscy oczekiwali wyraźnych obniżek. Wiele ofert jest dość droga. Weź pod uwagę chociażby net mobilny. Tydzień to koszt około 184 zł, podczas gdy w orange net możesz mieć za około 20 zł (nawet w opcji biznesowej).Porównywałam też inne oferty. Nie wiem jak dokładnie wyglądaja teraz oferty pre-paidowe w T-Mobile, ale właśnie nie sądze by był taki wybór jak w pozostałych sieciach. We wspomnianym wcześniej Orange w samym popie jest około 20 dodatkowych mozliwości ; wspólna orbita, minuty za minuty ect.

  • 1

    100. ~cynick  2011-06-11 08:46:29  host: nat-zg3-170.aster.pl