Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Pierwszy czerwcowy weekend darmowy w POP-ie

Pierwszy czerwcowy weekend darmowy w POP-ie

WitekT 30 Maja 2005 12:00

0 0

W sieci Idea w dniach 04-05. czerwca dostępna jest specjalna promocja Jeszcze jeden darmowy weekend w POP-ie w ofercie bezabonamentowej Idea POP.

Aby skorzystać z tej specjalnej promocji w taryfie Nowy POP wystarczy:
kupić doładowanie Idea POP o wartości 50 zł (karta zdrapka lub wydruk z terminala płatniczego, który znaleźć można w każdym punkcie sprzedaży sieci Idea oraz wielu innych często odwiedzanych miejscach takich jak kioski, stacje benzynowe, hipermarkety, itp.),
w dniach 30. maja - 3. czerwca doładować konto wysyłając 14-cyfrowy kod doładowujący z karty lub wydruku z terminala pod numer 1122 (koszt standardowego SMSa).

Uwaga! Nie należy doładowywać konta swojego telefonu pod *111. Promocja dotyczy tylko doładowania o wartości 50 zł i zadziała tylko wtedy, gdy kod doładowujący zostanie wysłany pod numer 1122!

Darmowy Weekend w Idea POP rozpoczyna się w sobotę 4. czerwca o godzinie 00:00 i kończy w niedzielę 5. czerwca o godzinie 24:00.
Kwotę 50 zł, którą użytkownik Idea POP doładował konto wykorzystuje dowolnie - na rozmowy i SMSy - a całkowicie darmowy weekend (4-5. czerwca) otrzymuje dodatkowo!

W okresie darmowego weekendu uczestnik tej promocji rozmawia w sieci Idea zupełnie za darmo, nawet wtedy, jeżeli wcześniej zdążył już wykorzystać środki z konta.

Opłaty za SMSy oraz pozostałe usługi dostępne w taryfie Nowy POP pozostają bez zmian.

Z promocji Darmowych Weekendów może skorzystać każdy kto jest użytkownikiem oferty Nowy POP lub w najbliższych dniach zakupi zestaw startowy lub zestaw z telefonem. Każdy użytkownik poprzednich planów taryfowych POP może skorzystać z opisanego powyżej sposobu doładowania i w ten sposób zostanie automatycznie przeniesiony do Nowego POPa i wówczas będzie mógł skorzystać z Darmowych Weekendów.

Źródło tekstu: Idea     

Dodaj do:
w sumie: 4
 • 0

  1. ~asd  2005-05-30 12:42:00  host: ajf18.internetdsl.tpnet.pl

  Taaa najpierw zabieraja ludziom szmal a pozniej mowia ze maja gratis. Zabojadom mowimy NON

 • 0

  2. ~szr  2005-05-30 13:10:00  host: dqo188.neoplus.adsl.tpnet.pl

  tak, kolejna odgrzewana promocja. moze i clakiem calkiem ale rzadko. zdecydowanie za rzadko

 • 0

  3. ~ehmm  2005-05-30 13:47:00  host: 212.244.115.33

  taka promocja dla pop była by ciekawa, jakby była niezależna od tego czy wpłaci sie kwotę 50zł czy nie, lub przynajmniej jeśli można by było doładowywać z bezpłatnego numeru (bo tak trzeba coś mieć na koncie by doładować (a to są kolejne koszty) dlatego taka promocja , na obecnych zasadach nie ma sensu częściej niż raz na miesiąc (niby ile razy w miesiącu miałbym doładowywać konto kwotą 50zł ...?? - to by sporo wyszło (więc abonamenty np w Era Komfort, a ostatnio nawet Plus coś kombinuje..:)), wychodzi taniej) - pozdrawiam. PS -mam nadzieje, że ta cisza w Idei spowodowana jest tym, że szykują się do zmiany marki na Orange, i kiedy wejdzie już oficjalnie Idea pod marką Orange - wtedy posypią się liczne obniżki cen, poprawa jakości usług, nowe technologie i naprawde tanie rozmowy... - a jeśli nie - to cóż - jeśli Orange wejdzie i nic nam nie zaoferują ciekawego - to przyjdzie nam (tak jak TP) powiedzieć "bye bye" :));P - ehmm - i to było by na tyle z mojej strony

 • 0

  4. ~jacko  2005-05-30 15:16:00  host: dpu220.neoplus.adsl.tpnet.pl

  ehmm, masz zupelna racje - oferta darmowych weekendow nie jest juz na czasie. I ja tez czekam na orange - obysmy sie tylko nie rozczarowali..

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-92-149-109.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.