Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Pierwszy Asus ZenFone 4 z Androidem Oreo

Pierwszy Asus ZenFone 4 z Androidem Oreo

Isand 30 Grudnia 2017 21:57

2 1

zenfone 4
Asus ZenFone 4

Na początku grudnia pisaliśmy, że tajwański Asus zamierza zaktualizować wszystkie modele z serii ZenFone 3 i ZenFone 4 do końca czerwca. Pierwszym miał być ZenFone 4 (ZE554KL). Aktualizacja jest już gotowa.

Firma z Republiki Chińskiej dotrzymała zatem słowa, że uaktualnienie będzie gotowe do końca miesiąca. Wszystkie nowe funkcje i usprawnienia dodane do wersji Oreo są dostępne w nowej aktualizacji. Będzie ona rozprowadzana metodą OTA (Over the air).
Producent zapewnia, że w ciągu tygodnia wszystkie urządzenia powinny mieć ją dostępną. Asus nie zadeklarował jeszcze jaki telefon jest następny w kolejce.

Zobacz: Oreo dla ZenFone 4 jeszcze w grudniu

Źródło tekstu: Asus     

Dodaj do:

Tagi: asus zenfone 4

w sumie: 1
  • 0

    1.  2017-12-30 22:45:32

    Mam nadzieję, że mój ZF3 Zoom S dostanie szybciutko.

    Jak to jest z Oreo? Google uniezależnił aktualizacje od producenta, czy jeszcze nie? Bo był taki zamysł, o ile dobrze pamiętam. I jak to ma praktycznie wyglądać? Google będzie udostępniał aktualizacje OTA? Będzie można aktualizować cały system/luki w zabezpieczeniach/ustawienia VoWiFi, czy VoLTE dla operatorów poszczególnych?

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-244-248.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy doczekamy się cenzury internetu w Polsce?

Kolejna próba cenzurowania Internetu w Polsce

 

Zobacz wynik | Opinie (3)

Archiwum Ankiet