Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Pierwsze zdjęcia nowego iPhone'a

Pierwsze zdjęcia nowego iPhone'a

LuiN 5 Czerwca 2009 12:40

0 0

Trzecia generacja telefonów Apple'a ma być zaprezentowana już za kilka dni. Jak zwykle wszystko miało być tajemnicą i jak zwykle większość informacji na temat nowego telefonu zdążyła już wycieknąć. Teraz do sieci trafiły pierwsze zdjęcia - póki co ulotek, a nie samego telefonu.



newiphone newiphone newiphone




Procesor taktowany zegarem 600 MHz, 256 MB pamięci RAM, 3,5-calowy ekran wykonany w technologii OLED, nawigacja satelitarna krok-po-kroku (wspomagana kompasem), MMS-y, nagrywanie wideo i dźwięku, aparat fotograficzny 3,2 Mpix (z autofokusem), radio FM, transmiter FM, łączność HSPA, WiFi i Bluetooth (z profilem Bluetooth Stereo), 32 GB pamięci wewnętrznej, o 50% wydajniejsza bateria i wszystko to upchane w nowej, matowej obudowie wykonanej z gumopodobnego tworzywa.

Jeśli to nie wystarczy, to producent zachęcać ma ponoć do swojego nowego produktu mrugającym jabłuszkiem umieszczonym z tyłu obudowy. Według dotychczasowych informacji, nowy telefon trafi do sprzedaży 17. lipca.

Źródło tekstu: TUAW, wł     

Dodaj do:
w sumie: 27
  • 0

    8. ~jaaa  2009-06-05 14:36:41  host: host-81-190-209-35.wroclaw.mm.pl

    chyba wyciec a nie wycieknąć ;-)

  • 0

    9.  2009-06-05 14:43:59

    jakbym miał pełno kasy i nie wiedział na co wydać, to kupiłbym bubel od Apple. Jedno jest pewne, że w jakiś sposób wyznaczają trendy.

  • 0

    10. ~berdys  2009-06-05 14:56:01  host: ip-94-42-59-124.multimo.gtsenergis.pl

    mam obecnego ajfona i nastepnego juz nie chce widziec ! DObrze, ze za niego nie musialem placic, w innym wypadku bym sie chyba pocial... BTW- dziwi wprowadzanie do nowoczesnych telefonow radia FM... do drzwi puka DAB+ a oni FM i FM ;/;/;/ to samo w radioodbiornikach w autach... zabudduja w te plastiki zintegruja z wyswietlaczem w desce i nawet wymienic nie mozna pozniej !! ALe durna radosc w folderach, ze ma wejscie na ajpoda i USB.. ale nie ma DAB...Przegiecie.... .Ostatnio kupilem radio sony z mozliwoscia odbiory DAB+ za 499 pln.... i co , mozna ? Mozna..! Tylko producenci telefonow , samochodow nie chca... Bo zeby kupic nowe radio do auta , trzeba kupic nowe auto, zeby kupic telefon z cyfrowym radiem, trzeba bedzie kupic nowy telefon a o to przeciez chodzi! Wcisnac za dwa lata nowy tel czy samochod ;/

  • 0

    11. ~  2009-06-05 15:59:27  host: ackv105.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A ja iPhone'a nie lubię...

  • 0

    12. ~  2009-06-05 16:12:20  host: bxn90.internetdsl.tpnet.pl

    bo tylko fajni ludzie lubia fajny sprzet

  • 0

    13. ~  2009-06-05 16:17:29  host: xdsl.146.c89.petrotel.pl

    hmmm szalowo nie wyglada ale na pewno technika poszlo bardzo :)

  • 0

    14. ~  2009-06-05 16:19:28  host: xdsl.146.c89.petrotel.pl

    hmm i czekam na palm pre :) iphone jest troche za wielki mialem okazje bawic sie nim pare dni oczywiscie 3-cia generacja.

  • 0

    15. ~Pablo  2009-06-05 16:35:37  host: host-89-229-71-86.szczecin.mm.pl

    to jeżeli to są zdjęcia nowego iPhone'a, który ma 32GB, to dlaczego ten na zdjęciu ma ,,tylko" 16GB??????????

  • 0

    16. ~wibra  2009-06-05 17:27:10  host: nat2-145.ghnet.pl

    To wielka ściema. Zdjęcia starego podają jako nowe ...

  • 0

    17.  2009-06-05 17:48:54

    swiat idzie do przodu a iphone stanal w miejscu... pare dodatkowych gadzetow inne opakowanie (ciut inne) poza tym dostaniemy ten sam szajs za wieksza kaske...

  • 0

    18. ~pisul  2009-06-05 18:33:29  host: kwiatkowskiego.res.pl

    Ma radio!Wooow...jak moj pierwszy fon z konca lat 90 :)

  • 0

    19. ~Rey  2009-06-05 18:37:53  host: nat-tor3.aster.pl

    Mam nadzieję ,że na jesień zawita do Polski i nie dadzą w Erze zaporowej ceny za niego.

  • 0

    20.  2009-06-05 22:25:52

    nie wiem skąd te plotki ale radia mieć na 100% nie będzie , zresztą zbędne jak dla mnie

  • 0

    21.  2009-06-06 11:40:46

    MMS, no szał pał! Widzę, że wytyczają nowe standardy! Tylko 256MB ramu? Oj, czyli znowu nici z profesjonalnej nawigacji dla iPhone`a. Jedyne czym może się pochwalić, a czego [prawie] nie mają inni to te świecące jabłuszko, ale to też nie zupełnie nowość, bo samo miganie diodami przy nieodebranych połączeniach i smsach już dawno było wprowadzone [K800, K850, potem HTC].

  • 0

    22. ~  2009-06-06 23:12:13  host: public59329.cdma.centertel.pl

    ostatnio bawiłem się ijfonem 3g pół dnia i jestem pod dużym wrażeniem. jakby mni bylo stac to bym sobie kupil

  • 0

    23. ~matthias  2009-06-07 00:00:49  host: acl82.neoplus.adsl.tpnet.pl

    FAKE! Zadziwiajace jest, ze screen prezentuje soft 2.n, a nie 3.n - czyni to ponizsza informacje niewiarygodna. Poczekajmy do poniedzialku, no i zobaczmy co firma z logo nadgryzionego jablka nam zaprezentuje. Za zaciskam kciuki za nowego iPhone'a, byle nie nano. ;-)

  • 0

    24. ~PLANET  2009-06-07 03:03:19  host: host-193-39-71-13.dag.pl

    A ja powiem, ze paradoksalnie zaczyna mnie to gowienko interesowac (ale tylko w nowej wersji, jesli potwierdza sa zapowiedzi specyfikacji hardware'owej rzecz jasna (i ewentualnie cos jeszcze)) ;)

  • 0

    25.  2009-06-07 13:29:58

    HOLA HOLA, a czemu nikt nie wspomniał że nowy iPhone się w ogóle będzie nazywał 'iPhone Video', będzie miał przednią kamerkę do przeprowadzania wideorozmów? Będzie też wersja z dyskiem o pojemności 64GB

  • 0

    26.  2009-06-07 13:37:22

    mało tego - będzie również odchudzona wersja z dyskiem o pojemności 4GB i będzie kosztować 99$.

  • 0

    27. ~a  2009-06-07 19:13:32  host: inet20908nb-2.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    PU94 - tylko nie starych dziadów, jełopie !

Dodaj swoją opinię