Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Pierwsze zdjęcia Nokii Lumia "Catwalk"

Pierwsze zdjęcia Nokii Lumia "Catwalk"

LuiN 18 Kwietnia 2013 10:08

4 3

Do sieci trafiły pierwsze zdjęcia Nokii Lumia "Catwalk" z aluminiową obudową. Matrycy 41 Mpix raczej nie będzie.

catwalk catwalk

Nowa Nokia jest następcą popularnego modelu Lumia 920 i zaprezentowana zostanie prawdopodobnie już 15. maja. Pomimo metalowej obudowy, nowy telefon ma być o 50 gramów lżejszy od plastikowej Lumii 920 i ważyć tylko 132 gramy.




"Catwalk" będzie miała dwurdzeniowy procesor 1,5 GHz, 4,5-calowy wyświetlacz HD, 16 GB pamięci wewnętrznej i baterię 2000 mAh. Z tyłu obudowy dosyć mocno wystaje obiektyw aparatu fotograficznego 8,7 Mpix z optyczną stabilizacją obrazu i diodową lampą. Obudowa odchudzona została z 10,7 mm do 8,4 mm grubości (względem Lumii 920).

Źródło tekstu: wpcentral, wł     

Dodaj do:

Tagi: nokia

w sumie: 17
  • -1

    1.  2013-04-18 10:29:23

    na HTC mozart jakieś apdejty idą, chociaż wersję 7.8 miałem już od dawna. Wiecie coś więcej? ;)

  • -1

    2.  2013-04-18 10:31:23

    a Catwalk zapowiada się bardzo fajnie

  • 1

    3.  2013-04-18 10:33:38

    Tył tego telefonu dla mnie jest totalnie nieatrakcyjny :)

  • 2

    4. ~Johny11  2013-04-18 10:52:47  host: 93.154.149.114

    Jeżeli to jest amelinium to ja jestem z drewna. Wygląda jak tani plastik ten tył. Pewnie tylko boki są aluminiowe.

  • 2

    5.  2013-04-18 11:31:18

    hmmm... miałem nadzieję, że wypuszczą coś z aparatem z 808... lub chociaż z kseonem

  • 2

    7. ~Aaaaaa  2013-04-18 12:30:36  host: ewl5.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Jeśli znów z windowsem to ja podziękuję...

  • 2

    8. ~  2013-04-18 13:10:00  host: ip-37-209-129-201.free.aero2.net.pl

    w zasadzie to prawie niczym sie nie rozni w parametrach od 920 wiec jesli to ma byc flagowy model to porazka

  • 1

    9. ~  2013-04-18 13:10:08  host: ip-37-209-129-201.free.aero2.net.pl

    w zasadzie to prawie niczym sie nie rozni w parametrach od 920 wiec jesli to ma byc teraz flagowy model to porazka

  • -1

    10. ~Ryan  2013-04-18 13:11:59  host: 212.160.172.70

    Tył wygląda, że ma pokrycie gumowe jak w telefonach HTC (po najnowszym HTC One widać, że chyb a chcą od tego niestety odejść), co dla mnie jest bardzo pozytywne, bo takie telefony doskonale leżą w dłoni.

  • 1

    11.  2013-04-18 15:16:09

    Niczym się nie różni od 920 , ma jeszcze mniej o 16GB pamięci...ten sam ekran HD 4,5" , ten sam aparat, ten sam procek ....czymś się różni poza zmienionym tyłem i mniejszą grubością? myślałem że zwiększą taktowanie lub dadzą 4-rdzeniowy 1,5 Ghz .... a ekran 4,7" by się przydał w Full HD , 32GB + karta pamięci, RAM 2GB ....dziwne Nokia robi ten sam błąd co w 2009 roku , stoi w miejscu ....

  • 0

    12. ~  2013-04-18 15:44:20  host: ivb90.internetdsl.tpnet.pl

    sebek92 - wp nie potrzebuje 4 rdzeni ani 2gb ramu. wiec po co?

  • 0

    13.  2013-04-18 19:55:32

    I kolejny raz Nokia zmienia numerację telefonów :-/.

  • 1

    14.  2013-04-18 21:54:40

    @12 : Po co? żeby przebić konkurencję i wtedy pokazać jak naprawdę szybki jest WP8.... i to byłby sposób na pokazanie światu że WP jest dobrym systemem.... po za tym trzeba iść do przodu i nie mówić "wystarczy" tylko dać jeszcze więcej....liczby też działają na klientów jak magnes....

  • 1

    15. ~kasd  2013-04-18 23:39:13  host: 94.141.153.81

    nienawidze Waszej przegladarki zdjec -.-

  • 1

    16. ~KGPL  2013-04-19 11:55:25  host: host-212.96.239.194.tvksmp.pl

    po co robią te beznadziejne telefony z WP jak by zrobili z andkiem to odrazu by sie i sprzedarz podniosła a takto w kółko ten sam shit z windowsem że na kompie dobry to nie znaczy że też i na smartphone a takto mogliby odzyskać swoją dawną pozycję ale wolą robić shit i stać w miejsu zmieniając nazwę i wygląd nokia zeszła na psy

  • 0

    17. ~twix  2013-04-25 22:09:52  host: gw.adnex.pl

    Android to shit pacany. Przesiadłem sie ze symbiana na andka bo wszyscy wokoło mowili jaki jest cudowny. ja w nim zalet nie widze poza tym ze jest bardziej konfigurowalny niz inne systemy. do tego trzeba non stop przy telefonie grzebac zeby system chodził jak należy. teraz tylko należy zapłakać ze umarł system NA PRAWDE przyjazny urzytkownikowi.

  • 0

    18. ~twix  2013-04-25 22:11:42  host: gw.adnex.pl

    użutkownikowi pomyłka jakby ktoś się czepiał :)

Dodaj swoją opinię