Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Pierwsze zdjęcia Nokii 8900

Pierwsze zdjęcia Nokii 8900

LuiN 21 Września 2007 14:02

0 0
Nokie serii 8xxx wykreowane zostały przez producenta jako symbol luksusu, osiągając astronomiczne ceny. W sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia kolejnego telefonu z tej linii.

nokia 8900 nokia 8900 nokia 8900 nokia 8900

nokia 8900 nokia 8900 nokia 8900

Zdjęcia typowo przedprodukcyjne, jednakże w pełni przedstawiające walory nowego produktu. Nie ogłoszono jeszcze żadnych oficjalnych informacji na temat Nokii 8900. To co udało nam się uzyskać, to informacja o aparacie fotograficznym 3,2Mpix i o tym, że telefon będzie pracował również w sieciach 3G.


Źródło tekstu: justamp, wł     

Dodaj do:
w sumie: 16
  • 0

    1. ~dr  2007-09-21 14:26:50  host: plus-96-101.polkomtel.com.pl

    Jeśli te zdjęcia przedstawiają "w pełni" "walory tego telefonu" to mało tych walorów bo i nie wiele z tych fotek wynika ;p

  • 0

    2.  2007-09-21 14:38:18

    strasznie ściśnięta klawiatura. Widać na ostatnim zdjęciu. Dla kobiet z długimi paznokciami się nie nada. Dla facetów z grubymi paluchami też nie. Pozostają pianiści ze szczupłymi paluszkami ;-)

  • 0

    3. ~znudzony  2007-09-21 14:38:44  host: beitris.static.korbank.pl

    kolejna nudna nokia

  • 0

    4. ~z  2007-09-21 14:54:44  host: gru18.internetdsl.tpnet.pl

    No nie wiem, czy to prawda z ta seria 8XXX, 8210 to nie byl jakis megawypas dla bogaczy :>

  • 0

    5. ~  2007-09-21 15:16:30  host: user41-132.satfilm.net.pl

    byl byl. wtedy ciezko bylo o tak mala komorke

  • 0

    6.  2007-09-21 15:33:51

    Czy nokia naprawdę głodzi dizajnerów ? Czy wszystkie modele muszą być nudne ? Normalnie drugi SonyEricsson się robi – nudny, kwadratowy i oklepany oraz wciąż powielany kształt.

  • 0

    7.  2007-09-21 15:40:47

    kamil1221: powiedz mi, jaka marka sie nie robi repetywna ;) (zadna? Sagem, ktorego jestes fanem, takze nie jest wyjatkiem - wiekszosc modeli w podobnym ksztalcie ; Samsung ciagle lansuja klapki - glownie slidery i ostatnio rzadziej klasyczne ; Nokia i SE - to 'wiadomo' ;) (w wiekszosci przypadkow, ale mniejszosc jest przeciez bardzo ciekawa, szczegolnie w przypadku Nokii) ; Motorola - do zzygu jada na designie V3 robiac tysiace wariacji). Kazda marka zdaje sie promowac w charakterystyczny dla siebie sposob, czy tez raczej design :)

  • 0

    8.  2007-09-21 15:42:45

    Jesli chodzi o moje zdanie na temat wyglada tego fona - raczej solidny design (dobre materialy ; tytan, dobre szklo szafirowe i tym podobne, jak znam zycie ; klapka srednio wygodna ; klawiatura _bardzo_ niewygodna, IMHO.

  • 0

    9.  2007-09-21 15:44:46

    I ostatnia rzecz - odnosnie naglowka: to nie seria 8xxx byla taka sztucznie (cenowo) 'ekskluzywna'. Raczej nalezaloby napisac 88xx i 89xx (!) (oraz jeden model 8600 Luna, ktory nieco wylamal sie z nazewnictwem ;)

  • 0

    10. ~d  2007-09-21 16:49:51  host: klienci-net2.pai.net.pl

    @5 - no nie wiem, 8210 mozna bylo dostac za grosze w idei a co do designu to na pewno nie byla taka klasa jak obecne osmiotysiaczki

  • 0

    11. ~ixu  2007-09-21 17:11:19  host: ash193.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ciężko oczekiwać "cudu" po tym producencie

  • 0

    12. ~Dina  2007-09-22 08:47:01  host: 85.195.123.22

    Oj,**ixu-chyba nie wiesz co mówisz... Miałeś kiedyś w rękach Nokię z górnej półki?

  • 0

    13. ~mp  2007-09-22 13:30:17  host: nat-go3.aster.pl

    ad 4 i 10 ta Nokia na początku była bardzo eksluzywna, jej projekt opracował Kenzo...

  • 0

    14. ~  2007-09-22 19:03:50  host: 79-66-114-149.dynamic.dsl.as9105.com

    dla mnie bomba!! visca el nokia!!

  • 0

    15.  2007-09-22 21:04:03

    ogladalem kiedys program pokazujacy kulisy powstawnaia luksusowych telefonow nokii - napewno warto, niesamowita technologia produkcji i prestiz.

  • 0

    16. ~mx2  2007-09-27 10:42:03  host: nat-pr2.aster.pl

    8800 jest niezbyt wygodna w użyciu, więc pewnie ten będzie podobnie słaby. Tylko ceną kusi klientów z biznesu, nic więcej. Nie oferuje nic innowacyjnego. Ot, to co było już wcześniej. Przykro mi Nokio, musisz się postarać bardziej. Nie na darmo po necie krąży piękne logo noNOkia :-) SE, Motorola a ostatnio nawet LG robią o wiele ciekawsze telefony.

Dodaj swoją opinię