Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Pierwsze zdjęcia Nokii 7500

Pierwsze zdjęcia Nokii 7500

TP 28 Czerwca 2007 16:58

0 0
W Internecie pojawiły się pierwsze zdjęcia najnowszego telefonu Nokii z kategorii "moda". Model, oznaczony symbolem 7500, ma bardzo wyjątkowy i niespotykany dotąd design.

nokia 7500 nokia 7500

Na razie wiadomo, że telefon będzie miał wbudowany slot kart pamięci microSD, Bluetooth, aparat 2 Mpix, radio FM, wyświetlacz QVGA OLED wyświetlający 16 mln kolorów oraz będzie działał na platformie Series40 w sieciach GSM 900/1800/1900.


Źródło tekstu: mobile-review.com     

Dodaj do:
w sumie: 21
  • 0

    2. ~kyoto  2007-06-28 17:06:16  host: 212.160.172.70

    uuUUuu =) fajnie się zapowiada

  • 0

    3.  2007-06-28 17:07:09

    design,fakt,niespotykany... ale czy on mi sie podoba-niezbyt.Jest raczej kobiecy.

  • 0

    4. ~krst  2007-06-28 17:09:45  host: 91-145-129-231-net.cnb.com.pl

    ladniutki

  • 0

    5.  2007-06-28 17:25:48

    o nie!! ma joystick!! ble

  • 0

    6. ~Rebel  2007-06-28 17:30:38  host: il30.internetdsl.tpnet.pl

    paskudztwo... ;-)

  • 0

    7. ~r  2007-06-28 17:39:31  host: chello087207229190.chello.pl

    oż w mordę. Ale masakra ;-)

  • 0

    8. ~  2007-06-28 17:55:23  host: ip-143-151.zax.pl

    Nie podoba mi się i jeszcze wyświetlacz OLED ;/

  • 0

    9. ~noname  2007-06-28 17:58:47  host: egm86.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Niestety ale nie podoba mi się to "cudo" :( chyba, że jest to telefon - bez urazy - dla słabo widzących.

  • 0

    10. ~PLANET  2007-06-28 18:06:01  host: 87.205.10.104

    Pozyjemy, zobaczymy - fon ciekawy przez innowacje... OLED jako GLOWNY wyswietlacz i to od razu 16M, trojkatny raczej unikatowy jak na fony design klawiszy, joystick w Nokii (OMG - ale moze chociaz bedzie dobry :))) i pewnie jeszcze jakis As w zanadrzu. Skadinad, S40 to troche uwstecznianie ;p

  • 0

    11. ~szalony  2007-06-28 20:04:33  host: inet20908na-0.eranet.pl

    Jaki telefon u nas na rynku ma wyswietlacz oled ? Jestem ciekaw czy faktycznie to taka rewelacja ? Czy np wyswietlacz z n73 noki wysiada przy oledach....

  • 0

    12. ~PLANET  2007-06-28 20:54:08  host: gpy74.internetdsl.tpnet.pl

    szalony: OLED jest troche niedopracowany... mowiac w przenoscni. Powiedzmy, ze to takie wczesne LCD albo plazmy - analogia powinna byc czytelna. A OLEDy sa w komorkach - glownie jako zewnetrzne wyswietlacze w Motorolach i Samsungach, o ile mnie pamiec nie myli. Rewelacja to nie jest, raczej kolejny krok marketingowy, bo na razie wiele to nie wynika z nowej technologii (ze mozna tam dajmy na to zginac wyswietlacz - bez znaczenia, bo reszta komorki nie moze :) (zreszta, to pewnie nie ten podtyp)). Wieksze znaczenie ma raczej energooszczednosc tego wyswietlacza... to jest IMHO bardziej istotne na aktualna chwile.

  • 0

    13. ~szalony  2007-06-28 21:12:27  host: inet20908na-0.eranet.pl

    Dzieki za info :) mam motyke v6maxx ma fakt ladny zewnetrzny dyspley ale nie rewelacyjny...

  • 0

    14.  2007-06-28 21:16:16

    OLEDy są mniej prądożerne i ogólnie nowsze niż LEDy.

  • 0

    15. ~jojo  2007-06-28 23:43:31  host: efh111.neoplus.adsl.tpnet.pl

    OLED-y jako zewnętrzne wyświetlacze w Samsungach spełniają swoją rolę bardzo dobrze. ;-)

  • 0

    16.  2007-06-29 01:01:16

    Przerost formy na d używalnościa :)

  • 0

    17. ~mx2  2007-06-29 05:55:44  host: lis3.aster.pl

    kiedy Nokia zrobi dobry telefon? Znowu jakiś szajs proponują :-(

  • 0

    18. ~Ktos  2007-06-29 10:32:17  host: dud26.internetdsl.tpnet.pl

    Dramat , chyba najbrzydsza nokia jaka widzialem !!!!

  • 0

    19. ~PLANET  2007-06-29 11:06:05  host: gpy74.internetdsl.tpnet.pl

    mx2: cwaniaku, mam propozycje - zaprojektuj lepszy! XD

  • 0

    20.  2007-07-13 09:13:02

    PLANET - mx2 nic nie poradzi, szympansy projektuja SE i inne nibyfony no ale ze on nadal kółka nie potrafi namalowac :(

  • 0

    21. ~elektron  2007-08-06 10:43:24  host: gju66.internetdsl.tpnet.pl