Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Pierwsze zdjęcia iPhone'a 6C

Pierwsze zdjęcia iPhone'a 6C

orson_dzi 30 Marca 2015 23:47

2 2

Ledwie kilka dni minęło od pierwszych informacji na temat iPhone'a 6C, a w Internecie już pojawiły się pierwsze zdjęcia plastikowego smartfonu Apple.



iphone 6c iphone 6c




Prezentowany na zdjęciach smartfon nie różni się zbytnio od iPhone'a 5C. Zmiany wizualne są niemalże kosmetyczne. Na fotografiach widoczna jest podwójna dioda LED i podwójne otwory na dolnej krawędzi obudowy, co może sugerować użycie dwóch głośników stereo.

Jeśli plotki się potwierdzą, iPhone 6C zostanie zaprezentowany jesienią. Będzie napędzany przez procesor Apple A8, a także będzie posiadać czytnik linii papilarnych Touch ID i obudowy dostępne w wielu wariantach kolorystycznych. Przewiduje się, że smartfon będzie dostępny w Stanach Zjedoczonych całkowicie za darmo lub za maksymalnie 99 dolarów wraz z dwuletnią umową. Polskie ceny zapewne nie będą tak zachęcające.

Zobacz: Trzy nowe iPhone'y w 2015 roku
Zobacz: Apple iPhone 5C - dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: futuresupplier; wł     

Dodaj do:

Tagi: iphone 6c | apple

w sumie: 16
  • 1

    1. ~hopla  2015-03-31 00:11:36  host: 87-206-210-234.dynamic.chello.pl

    5C był porażką. Jestem ciekawy na co teraz liczą.

  • 0

    2. ~Chewie  2015-03-31 01:24:44  host: apn-46-76-24-13.dynamic.gprs.plus.pl

    Do MacBurgera gratis )

  • 0

    3. ~olo  2015-03-31 01:45:42  host: 31.55.40.211

    Na wyznawców jabłka

  • 1

    4.  2015-03-31 02:48:24

    Brakuje na rynku mocnych zgrabnych telefonów z dobrymi bebechami, wiec Apple wie co robi.

  • 0

    5. ~piter71  2015-03-31 05:52:46  host: cpmon.mq.edu.au

    zaraz, to ten telefon będzie miał bryłę jak poprzednie iphony, a nie jak 6? Uu słabo to widzę.

  • 1

    6. ~Xxxxxx  2015-03-31 06:52:43  host: ip565d4d6a.direct-adsl.nl

    linia C ma sens jedynie w tedy kiedy cena bedzie znaczaco roznila sie od serji S a nie jak do tej port 100$

  • 1

    7. ~cyk cyk  2015-03-31 08:37:13  host: user-94-254-132-51.play-internet.pl

    Widze ze znowu sie zaczyna lament Polaczkow. Nie prosciej bylo by obejsc Apple z daleka? Nie, bo to by bylo wbrew modzie na hejtowanie....

  • 0

    8. ~gfdgdf  2015-03-31 08:40:40  host: 31-132-65-154.neanet.pl

    O fuuu, nie podoba mi się. Pewnie wersja S ze 200-300$ w górę, a ten będzie w starej cenie wersji S. Tak to u Appla wygląda. Nie liczyłbym, że będzie tańszy sporo. To tylko chwyt, by wyprodukować taniej, a zarobić jeszcze więcej. Ten producent obecnie coraz bardziej tnie użytkowników na swoją marżę, a ciemny lud nadal to kupuje. Ciekawe kiedy zobaczą, że nie dostają niczego specjalnego za duże pieniądze.

  • 0

    9. ~Calm7  2015-03-31 08:43:27  host: n12-04-01.opera-mini.net

    I tak nic nie widzę - obrazki mam wyłączone ;-)

  • 0

    10. ~Calm7  2015-03-31 09:32:26  host: 213.158.222.200

    widze. teraz widze ze jest to sprzęt przełomowy i ja musze go miec. bedego miał za kazde pieniadze.

  • 0

    11. ~dan  2015-03-31 09:42:15  host: host-176-221-120-215.dynamic.mm.pl

    Oby wlasnie bryła była inna niz w 6 mnie sie ona akurat nie podoba

  • 0

    12. ~Abdullah  2015-03-31 10:05:37  host: 91-227-196-21.net4me.pl

    @8 ja już zobaczyłem :D z tym że jest to dobry sprzęt w sensie niezawodności ifunkcjonalności kupiłem dwa lata temu iP 5 za 2,2 tys do dziisaj działa i jestem zadowolony lecz muszę stwierdzić że moje wymagania co do sprzętu nie obejmują już potrzeby posiadania topowego smartfonu, Zdecydowałem się na Lumie od MS jako kolejny tel który zmienie pod koniec roku

  • 0

    13. ~P  2015-03-31 10:18:32  host: acyy40.neoplus.adsl.tpnet.pl

    5C był generacje starszy od 5S razem z ktorym go zaprezentowano, teraz 6C będzie 2 generacje starszy od aktualnego iphona z ktorym go zaprezentują, bo wygląda jak 5S a pokażą go pewnie z 6S, jeszcze tanszy w produkcji i jeszcze drozszy pewnie. Nie podoba mi sie to.

  • 0

    14.  2015-03-31 10:24:00

    Wyobraziłem sobie różowego 5C w zestawieniu ze złotym iWatchem. Gypsy style :v

  • 0