Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Pierwsze testy Galaxy S8 w styczniu

Pierwsze testy Galaxy S8 w styczniu

orson_dzi 8 Listopada 2016 19:15

7 0

Z dnia na dzień pojawia się coraz więcej informacji na temat Samsunga Galaxy S8. Dzisiaj poznaliśmy kalendarium testów smartfonu i trochę informacji na temat jego specyfikacji.



Po ogromnym niepowodzeniu z Galaxy Note 7 Samsung nie może tym razem popełnić żadnego błędu z Galaxy S8. Z najnowszych informacji wynika, że pierwsze, prototypowe urządzenia trafią do testów w styczniu 2017 roku. Większe partie, po naniesieniu ew. poprawek, mają być przetestowane w lutym, a w marcu ma ruszyć masowa produkcja, przed planowaną na kwiecień premierą.




Zobacz: Galaxy S8 dopiero w kwietniu

Przyszłoroczny flagowy smartfon Samsunga ma być wyposażony w ekran o przekątnej 5,1 cala i rozdzielczości 1440 x 2560 pikseli zajmujący aż 90% powierzchni przedniego panelu. Do tego dwa aparaty o rozdzielczości 12 Mpix lub 13 Mpix, co powoli staje się rynkowym standardem. Nie wiadomo jaką konfigurację obiektywów zastosuje Samsung.

Źródło tekstu: theinvestor; androidpure; wł     

Dodaj do:

Tagi: samsung galaxy s8 | samsung

w sumie: 25
  • -1

    6. ~  2016-11-08 20:08:36  host: adgk77.neoplus.adsl.tpnet.pl

    "Po ogromnym niepowiedzeniu z Galaxy Note 7" - jakież to było niepowiedzenie, niemądry cencjuszu?

  • 0

    7. ~Calm7  2016-11-08 20:10:09  host: dou98.neoplus.adsl.tpnet.pl

    BUM !!! :-D

  • 0

    8.  2016-11-08 20:11:38

    @6 Brawo gimnazjalny anonimie. Poprawione.

  • 0

    9. ~`•´~  2016-11-08 20:28:12  host: 8.37.225.48

    8). hahaha
    ale Wy się lubicie
    :-D :-D :-D

  • -1

    10. ~Calm7  2016-11-08 20:35:33  host: dou98.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @9). `•´~ ). Już widzę że nie masz nic przeciwko temu że używam nicku Calm7:-D

  • 0

    11. ~`•´~  2016-11-08 20:47:25  host: 8.37.225.48

    1o). Przestań dokuczać Orsonowi - można mu zwracać uwagę bez przymiotników, czyli kulturalnie, bez chamstwa. Umiesz tak??????

  • 0

    12. ~Calm7  2016-11-08 20:51:10  host: dou98.neoplus.adsl.tpnet.pl

    11) ale ja die zwracam do ciebie, do Orsona wcale sie nie zwracałem.

  • 0

    14. ~`•´~  2016-11-08 20:56:38  host: 8.37.225.48

    12). nr 6 - to ty jesteś, zawsze do Orsona tak wyskakujesz po chamsku, a nie normalnie, tylko aluzje i przymiotniki pod jego adresem.

  • 0

    15. ~`•´~  2016-11-08 21:09:42  host: 8.37.225.48

    12). zwracałeś się do Orsona, to twoje texty:
    ,, jakież to było niepowiedzenie, niemądry cencjuszu?"

  • 0

    16. ~Calm7  2016-11-08 21:17:59  host: dou98.neoplus.adsl.tpnet.pl

    15). Ja nigdy nie zadzieram z administracją, ty robisz to cały czas, i dlatego boisz sie logować.

  • 0

    17.  2016-11-08 21:20:52

    @15 Nie masz racji i darujcie sobie ten temat publicznie.

  • 0

    18. ~Calm7  2016-11-08 21:23:12  host: dou98.neoplus.adsl.tpnet.pl

    17)Wpis 6 nie mój, zobacz po hoscie.

  • 0

    19. ~Calm7  2016-11-08 21:24:35  host: dou98.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Sprzeczam sie tylko z największymi trollami Telepolis.

  • 0

    20. ~Calm7  2016-11-08 21:33:45  host: dou98.neoplus.adsl.tpnet.pl

    15)Wpis 6 nie mój, zobacz po hoscie.

  • 0

    21. ~Calm7  2016-11-08 21:49:36  host: dou98.neoplus.adsl.tpnet.pl

    22).Bo Orson to mój kumpel i ziomal moich rodziców . Pochodzą z Podlasia.:-D

  • 0

    22. ~  2016-11-08 22:05:31  host: chaos.tpnet.pl

    Zgodnie z praktykami innych firm, po nieudanym modelu powinni teraz przeskoczyć jeden numer i wydać Note'a 9.

  • 0

    23. ~Adam  2016-11-08 22:44:08  host: user-94-254-128-130.play-internet.pl

    Samsung chciał ominąć cyfre 6 w note ( szatańską ) i sie zemścił i dlatego note 7 wybuchały.
    Z demonami nie ma żartów.
    @4 Orson dzi Mpx mają znaczenie też. Jeśli by tak nie było to wszystkie lustrzanki miały by po 3Mpx a mają jakoś po 21Mpx i więcej.

  • 0

    24. ~X  2016-11-08 23:21:50  host: djv234.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @23 a zobacz ile masz zajebistych nikonow czy canonow co maja 12/13 Mpx np. D300 czy 50D wszystkie grubo ponizej 20Mpx.
    Dzisiaj firmy ida w troche innym kierunku (usowanie filtra AA) tym bardziej mozna isc w nizsza ilosc pixeli idac w koerunku wyzszego DR.

  • 0

    25. ~Ika  2016-11-09 10:00:38  host: 31.187.77.12

    Pixele, to nie wszystko, ważniejsza jest wielkość matrycy... Tak dla znafców.

  • 0

    26.  2016-11-09 10:11:58

    @24, X - szkoda tylko, że osłabianie czy usuwanie filtra AA tak odbija się na filmach. Podczas kręcenia filmów do recenzji efekt mory na ekranie telefonu to stały problem. No a duża DR... to zawsze chętnie :)

Dodaj swoją opinię