Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Pierwsze szczegóły oferty T-Mobile PL

Pierwsze szczegóły oferty T-Mobile PL

WitekT 19 Maja 2011 11:49

0 0

PTC przedstawiła część oferty, która ma być dostępna po starcie marki T-Mobile. Mocno promowane mają być usługi w roamingu.

Wszędzie rozmawiaj - minuty przychodzące, wychodzące, SMS-y i MMS-y w roamingu. Będą pakiety o określonej wielkości na określoną ilość dni.

Wszędzie w sieci - określona liczba transmisji w roamingu, aktywowana w momencie pierwszego użycia. Ma to być najtańsza oferta transmisji danych. Pakiety działające we wszystkich sieciach w UE - dzienne 4 i 40 MB oraz tygodniowe 0,5 i 1 GB. W dużych pakietach transmisja danych po przekroczeniu limitu będzie ograniczana pod względem prędkości, ale nie będą pobierane dodatkowe opłaty.

  Zawsze rozmawiaj, Zawsze w kontakcie, Zawsze biznes, Zawsze biznes Max - nielimitowane rozmowy do sieci T-Mobile na świecie (w tym do USA i Wielkiej Brytanii).  Oferty będą dostępne we wszystkich segmentach (abonament, mix, prepaid). Aktywacja kodami SMS lub przez iBOA. Ceny usług mają zostać ujawnione po starcie sieci.




TakTak zostaje jako marka. Dla prepaida dojdzie oferta Zawsze blisko - 2 tys. minut na  określony czas dla rozmów wewnątrzsieciowych.

Sam rebranding będzie miał miejce 5. czerwca, o czym szerzej pisaliśmy w tej wiadomości.

Oferta T-Mobile względem Ery będzie:

Zdecydowanie lepsza
32.23%
Lepsza
23.47%
Taka sama
19.26%
Gorsza
7.13%
Zdecydowanie gorsza
6.36%
Nie mam zdania
11.54%

Wszystkich głosujących: 2876



Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 75
  • 1

    74. ~  2011-05-20 09:19:06  host: v06-15.opera-mini.net

    xzł - 2000minut - x dni w Tak Taku Jak na razie to albo jakąś bzdurą zalatuję, albo kosmiczną drożyzną, bo nawet w Orange jest taniej.

  • 1

    75. ~  2011-05-20 09:21:31  host: v06-15.opera-mini.net

    59. A niby czym się różni 150 zł od 4*50=200 zł/msc. Nadal widzę zachciewa się ukrytego abo w prepaidzie. Dla klienta twoja propozycja jest nielorzystna. Poza tym co będzie z 2xTT i 2xHeyah?

  • 1

    76. ~  2011-05-20 10:21:40  host: 83-168-70-11.static.espol.com.pl

    wiem, ze moze nie do konca na temat, ale co sie stanie z nazwami takich wydarzen jak era jazzu, era nowe horyzonty??

  • 1

    77. ~  2011-05-20 10:35:43  host: v28-04.opera-mini.net

    Nazwy tych wydarzeń będą teraz trzy razy dłuższe w trosce o klienta by mógł czuć prestiż światowy...

  • 1

    78. ~  2011-05-20 10:42:15  host: v11-06.opera-mini.net

    pakiety, pakiety, pakiety i codzienne sprawdzanie kiedy sie koncza. Ja takiej oferty nie kupie.

  • 1

    79. ~  2011-05-20 10:46:03  host: v07-16.opera-mini.net

    78. Zgadzam się. Ciekawe jak T-Mobile będzie wyłaczać nieaktywne simy. Też po roku? I jak będzie z kasowaniem środków z konta?

  • 1

    80. ~  2011-05-20 12:30:29  host: 178-37-143-106.adsl.inetia.pl

    Roaming? Kogo to obchodzi? Jedną osobę na 50? Co za bzdury.

  • 0

    82. ~g  2011-05-20 19:16:55  host: 093105087172.legnica.vectranet.pl

    61 masz rację, wydaje ci się:)

  • 0

    84. ~  2011-05-20 19:39:25  host: 83.218.104.106

    do 83: wiadomo że T-mobile

  • 0

    86.  2011-05-22 09:30:29

    Nastały ciekawe czasy :-)

  • 1

    87. ~zastanawiające  2011-05-22 20:08:23  host: ip-89.171.40.195.static.crowley.pl

    wiele sie nie zmieni...pozostaje play.. chociaz szkoda ze telefony dalej w Polsce takie drogie :/

  • -1

    88.  2011-05-24 12:05:30

    Po mojemu ankieta nie ma sensu póki T-Mobile nie ujawnił jeszcze wszystkich stawek i całej oferty. Chyba, że chcemy bawić się w gdybaniologię, ale dzisiaj naprawdę ciężko cokolwiek powiedzieć. Oby tylko nie poszło na niekorzyść jak w przypadku polskiego Orangutana.

  • 0

    89. ~mikkk  2011-05-24 14:56:57  host: 77-253-224-153.ip.netia.com.pl

    po cichu liczę, że będzie lepiej ;) Obecnie mam niezbyt wysoki abonament w erze i pasuje mi on dlatego, bo mam sporo minut do wszystkich. (170 minut do wszystkich + 120 do wszystkich poza play =290 minut za 60 zł) Jedyny dodatkowy pakiet jaki wykupiłem to 5 MB internetu za 5 zł. Umowa się kończy za niedługo... ciekawe czy dostanę COŚ podobnego (oczywiście ciągle mówimy o ofercie z telefonem)

  • 1

    91. ~a-go  2011-05-24 15:36:58  host: user-46-113-12-167.play-internet.pl

    #88 Ankieta ma sens, gdyz nie zawiera pytania o ocene nowej oferty, a jedynie bada nastroje po zapowiedziach z konferencji. byc moze bedziemy sie mogli pozniej smiac z wlasnej naiwnosci;)

  • 0

    92. ~  2011-05-25 13:43:18  host: ip95.elektrosat.pl

    )@89, a czy orientujesz się czy nadal dostępny jest rabat dla tych którzy mają kilka usług w erze? Pytam bo porównuje oferty pod względem atrakcyjności rabatów dla stałych i nowych klientów i zastanawiam się czy Era jest w stanie przebić Orange.

  • 0

    93. ~  2011-06-01 22:14:53  host: z11-12.opera-mini.net

    na rynek wprowadze telefonie na karte PENO www.peno.mobie.in to moja wap.moje pakiety bd takie: kupujesz karte za 50zl na miesiac . ggpeno za 5zl miesiac. nielimitowane minuty za 10zl do kazdej sieci na miesiac tak samo sms i mms. internet bez limitu danych za 10zl miesiecznie. info i komenty pisac na prowap peno.mobie.in w komentarzach lub kontakt. see you

  • 1

    94. ~1jacek  2011-06-06 21:18:08  host: host-89-230-10-237.bilgoraj.mm.pl

    mam w erze telefon ponad 5lat.i mam już tego wszystkiego dosyć. kończy mi się umowa, wszedłem na stronę t mobile i zgłupiałem{strasznie nie lubię kombinować i wczytywać się w setki opcji}.przechodzę do play na kartę.proste zasady, jedna stawka do wszystkich i ważność cały rok.i całe te kombinowanie mam w d...upie

  • 1

    95. ~mariucha76  2011-06-07 21:53:09  host: abod11.neoplus.adsl.tpnet.pl

    W T-MOBILE do wszystkich 59 groszy a w sieci 30 !W PLAY 29 GROSZY A W SIECI ZALEŻY ALBO 5 GROSZY A ZA 10 PLN NIE LIMITOWANE DO WSZYSTKICH W PLAY!Ja wybieram PLAY!

  • 1

    96. ~Adam  2011-06-07 21:58:24  host: user-109-243-92-200.play-internet.pl

    Ja ju z dawno do Play przeszerdłem i żadne Demobile nie podskoczą do Play

  • 1

    97. ~PLAY  2011-06-08 11:15:41  host: user-188-33-92-54.play-internet.pl

    JA TAM OD 3LAT MAM PLAY I NIGDY SIECI NIE ZMIENIE

Dodaj swoją opinię