Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Pierwsze szczegóły MVNO Crowleya

Pierwsze szczegóły MVNO Crowleya

WitekT 17 Września 2008 10:13

0 0

Dziś Crowley przedstawi swoją ofertę MVNO, nad którą pracował od ponad roku z MNI. My pierwsze szczegóły prezentujemy już teraz.

Crowley TeleMobile skierowany będzie wyłącznie do odbiorców biznesowych, którzy potrzebują do 20 kart SIM. W pierwszej kolejności oferta zostanie zaprezentowania dotychczasowym klientom firmy, których jest ponad 5,2 tys. Numery będą zaczynały się od 786 060.

Dostępne będą 4 plany taryfowe bez podpisywania umowy: TeleMobile ZERO, TeleMobile 35 (65 minut w abonamencie do wszystkich sieci), 70 (135 minut) i 120 (240 minut). Aktywacja w każdej z opcji kosztuje 99 zł netto. Cena minuty to, odpowiednio, 0,60 zł, 0,54 zł, 0,52 i 0,50 zł netto.




Klienci podpisujący umowę będą mogli wybrać te same taryfy, jednak będą mieli inną ilość minut w abonamencie i ich cenę. Będzie to odpowiednio 0 minut, 90, 180 i 335. Cena minuty to 0,42 zł, 0,39 zł, 0,38 zł oraz 0,36 zł. Aktywacja - 1 zł.

Klienci podpisujący umowę terminową (poza taryfą ZERO) mogą liczyć na zakup subsydiowanego terminala z dość szerokiego i ciekawego portfolio (Nokia 3110 classic, Nokia 6300, Nokia E51, Nokia 6500 classic, Nokia E65, Samsung SGH-D880 DuoS i HTC Touch Diamond). Jeżeli nie potrzebują telefonu, dostaną dodatkowo 20 minut co miesiąc.

Wszystkie ceny netto (bez VAT).

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 84
  • 1

    65.  2008-09-17 20:08:32

    Co do tematu to ja osobiście nie widzę czemu miałby ktokolwiek z tego korzystać.

  • 0

    66. ~  2008-09-17 20:08:58  host: f142-054.opera-mini.net

    nie rozumie jednego. czym gorsi sa osoby piszący z opery nimi od np piszących ze stalego dostepu do internetu? bo piszą z komputera, laptopa, czy lepszego droższego telefonu z oprogramowaniem. to juz przesada. ja mam na komputerze stale lacze. korzystam tez z opery mini w telefonie komórkowym. i wyspraszam sobie by ktos mnie blokował i mowil/pisał ze trzeba mnie blokować czy jestem gorszy tylko dlatego ze używam opery mini!

  • 0

    67.  2008-09-17 20:13:44

    #66: Dobrze wiesz, że nie o Ciebie chodzi. Przeczytaj jeszcze raz posty ze zrozumieniem

  • 0

    68. ~tymis  2008-09-17 20:31:10  host: user32.195.udn.pl

    *r #64: skoro *Sirmark twierdzi, że to jedna, dwie osoby to chyba na czymś to twierdzenie opiera. Czyli istnieje pośrednia identyfikacja użytkownika. Zresztą w licencji Opery Mini jest napisane o danych przechowywanych na ich serwerach w celu identyfikacji użytkownika więc... może Administracja wypowie się na ten temat i rozwieje wątpliwości. Tak poza tym, masz lepszy pomysł czy może podoba Ci się puszczanie bąków...?

  • 0

    69.  2008-09-17 20:31:38

    66,widac ze nie jestes stalym bywalcem telepolis inaczej bys wiedzial o co chodzi.

  • 0

    70.  2008-09-17 21:35:58

    #68, tymis: skoro to są jedna czy dwie osoby to nie wydaje mi się by warto było tworzyć jakieś specjalne zasady by te osoby wyeliminować. Tym bardziej, że byłoby to uciążliwe dla "normalnych" użytkowników. Podzielam zdanie adminów, że doraźne cięcia są w tym przypadku najlepszym remedium. A co do bąków. Hmmm... Nie skupiam się na nich. Bo nie dla bąków czytuję Telepolis :-)

  • 0

    71. ~tymis  2008-09-17 22:04:16  host: user32.195.udn.pl

    *r: OK, zakończmy dyskusję bo do niczego nie prowadzi. Dla mnie to kolejna sprawa, w której nie ma sensu zabierać głosu choć bardzo mnie interesuje od jakiego poziomu (11,12 a może 121,122) warto "tworzyć" zasady. Napisałem w cudzysłowiu bo wg mnie zasady były i są ale okazuje się, że w obecnym świecie trzeba je "tworzyć". I na koniec, nawet przez chwilę nie sądziłem, że czytasz Telepolis dla bąków, zresztą ja i mnóstwo innych też nie. Chyba powinienem na końcu umieścić jakiegoś 'smileya'...? :-)

  • 0

    72. ~  2008-09-17 22:23:57  host: dym210.internetdsl.tpnet.pl

    Cena musi być brutto. Zaś koszt usługi (a to dotyczy osób/firm które mogą odliczyć VAT) jest netto.

  • 0

    73.  2008-09-18 06:00:06

    #71: chodziło mi o zasady wycinania głąbów a nie o zasady dobrego wychowania czy kultury osobistej. Myślałem, że to jest oczywiste. Moim zdaniem za bardzo się tymi matołkami przejmujesz. A jak admini się zmęczą ręcznym usuwaniem matołkowych wypocin stworzą wtedy reguły. Możesz być pewien. Poza tym 'smiley" raczej nie jest obowiązkowy ;-)

  • 0

    74.  2008-09-18 07:38:48

    Poszlaki zwiazane z komentarzami wskazuja moim zdaniem na P. (musze chronic jego dobra osobiste;-) , tylko Sirmark ma wiedze , pozwalajaca stwierdzic , czy , kiedy i jak czesto do danych newsow zaglada radzionkow. Oczywiscie i to jeszcze o niczym nie przesadza. Jesli radzionkow jest w logach Telepolis i milczy , hmmm , ja bym sie przynajmniej staral w jakis sposob udowodnic swoja niewinnosc. Zwyklym logowaniem , choc z drugiej strony czytanie , nie musi byc zwiazana z komentowaniem.

  • 0

    75.  2008-09-18 07:43:44

    ***r - ja uwazam , ze powinno byc zero tolerancji dla tego typu kretynow majacych satysfakcje z prymitywnych zaczepek typu "twoja matka pracuje w burd..." , "nie onanizuj sie tak czesto" itp. To jest rak , ktory pasozytuje nie tylko na Telepolis i jak mu pozwolisz rosnac to zniszczy i zdemoluje wszystko. Dzis jeden , jutro drugi , nie mozna w miare mozliwosci na to pozwolic. Musza byc konsekwencje. Ja sie zastanawiam , jesli bylaby mozliwosc ustalenia IMEI tego goscia , czy redakcja nie moglaby go pozwac do sadu , chetnie pokryje koszty zwiazane z adwokatem. Jak beknie , a redakcja zrobi z tego news to sie skonczy pajacowanie.

  • 0

    76.  2008-09-18 08:02:28

    issa: Za poważniejsze sprawy sądy nie karają. Co takiemu dzieciakowi zrobią? Pewnie naganę dostanie. Lepiej niech admini blokują. Walka z wiatrakami ale zawsze im utrudnią i tylko można liczyć, że spamerom się znudzi. To nie tylko pan P, to również pan T z tekstami "pierwszy" (ostatnio spokój) no i ostatnia "plaga polityczna) pana G

  • 0

    77.  2008-09-18 08:13:29

    ***PiotrM - generalnie masz racje. Sama swiadomosc , ze majac na uwadze znajomosci jakie ma zapewne Telepolis i dzieki ktorym pewnie bez trudu moze namierzyc kazdy telefon , powinna zadzialac uspokajajaco na tego typu osoby. Ja nie mam nic przeciwko incydentalnym pyskowkom , kazdy ma lepszy gorszy dzien , ale ten typek juz przegina. Niech ma swiadomosc , ze moze skonczyc sie to dla niego zle , ja mialem na mysli sprawe z powodztwa cywilnego. Nie znam sie na tym , ***Piokuk moglby cos napisac w tej kwestii , bo jest prawnikiem i wykladowca uniwesyteckim , ale zapewne dalo by sie go utemperowac i puscic w swiat wyrazny sygnal , ze nie ma sensu igrac z ogniem i psuc sobie reputacji na przyszlosc wpisem do jakiegos malo prestizowego rejestru.

  • 0

    78. ~gawor  2008-09-18 08:20:34  host: public-gprs85416.centertel.pl

    kurcze tak patrze na ten cennik i: jeśli ktoś podpisuje umowe to jeszcze ujdzie ale co jeśli ktoś nie chce podpisywac umowy? a takich ludzi chyba jest coraz wiecej bo ci ktorzy raz nadziali sie na abonament wola teraz prepaida. W najwyzszej taryfie gdzie jest 240 minut, minuta kosztuje 50gr netto tymczasem porownujac to do najwiekszego mvno czyli mobilkinga tam minuta tez jest 50gr ale juz brutto i to bez jakis planow taryfowych Co innego jak ktos podpisze umowe no ale wtedy to juz kwestia cyrografu yes or not

  • 0

    79.  2008-09-18 08:20:39

    Acha , Get nie mozna wrzucac z nim(i) do jednego worka. To klasyczny przyklad jak bardzo wyksztalcony czlowiek jest , delikatnie rzecz ujmujac , nieuporzadkowany emocjonalnie. Ewidentnie spuscil z tonu , zreszta drugie nie pisze anonimowo. Gdyby zechcial troche spuscic z tonu , bylby , jesli juz nie jest , jednym z ciekawszych komentatorow.

  • 0

    80. ~toffi  2008-09-18 08:35:25  host: agc195.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ale rewelka taryfa 0 w erze jest od roku :)

  • 0

    81. ~MACIEK  2008-09-18 11:00:12  host: iei242.internetdsl.tpnet.pl

    gawor.. znasz jakąś firmę, gdzie ktoś używa pre-paid'ów ? ja osobiście nie, ale może za mało firm znam :) a co do oferty.. popatrzcie.. w umowie minuta oscyluje ok 40gr. Nie biorąc tel w abonamencie dostajecie 20min miesięcznie, więc przez 2 lata uzbiera się 280 min czyli ok 112zł.. Tyle nam daje ten operator jak zrezygnujemy z telefonu. Wątpię, żeby te telefony, które można było wybrać były tak tanie.. więc brać z tel i sprzedać od razu, a kasę przeznaczyć na spłatę kilku abonamentów. Jak można tak ciąć klientów ;/ żałosne..

  • 0

    82. ~krzychu_d  2008-09-18 13:21:30  host: 84-38-26-233.metrolink.pl

    ***81 - ja znam firmę, która używa prepaidów, co najmniej kilku, w Orange POP, i to pomimo tak bardzo chwalonej przez wielu oferty dla firm tego operatora. Powód? Za doładowanie kwotą 25 zł dostają, o ile pamiętam, blisko 1000 min do trzech numerów w firmie, co im niezwykle odpowiada. Nawet startery na tę okoliczność zamówili, zdaje się, przez orange.pl

  • 0

    83.  2008-09-18 16:19:02

    Wygląda mi to na "suchy" cennik więc pewnie dojdą do tego jakieś oferty promocyjne, upusty itp., wtedy może być całkiem nieźle. Szczególnie, że oferta wygląda na dedykowaną przede wszystkim dla obecnych klientów Crowley'a. Z drugiej strony profil klienta tej firmy wskazywał by na potrzebę integracji oferty telefonicznej z już oferowanymi usługami albo wprowadzenia usług stricte korporacyjnych. Ciekaw jestem w jakim kierunku będzie się to rozwijać.

  • 0

    84.  2008-09-18 16:39:38

    #75: całkowicie się zgadzam, że nie powinno być tolerancji dla niedorozwojów wypowiadających się w tak obelżywy sposób. Powinno się ciąć bez litości. Ale reguły polegające na blokowaniu dostępu z opery mini czy pozbawianie możliwości wypowiedzi osób niezarejestrowanych uważam za nietrafione.

Dodaj swoją opinię