Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Pierwsze szczegóły Gadu Air

Pierwsze szczegóły Gadu Air

WitekT 18 Maja 2009 10:42

0 0

Dziś oficjalnie startuje Gadu Air - MVNO należące do Gadu-Gadu i działające w sieci Polkomtela. Pierwsze szczegóły prezentujemy już teraz.

Z informacji TELEPOLIS.PL wynika, że podstawową stawką za minutę połączenia do wszystkich sieci będzie 0,29 zł. Nie ma raczej co liczyć na pakiety tanich SMS-ów, za to stosunkowo tani powinien być dostęp do Internetu, być może darmowy, choć w ograniczonym zakresie (vide promocja mBank mobile, innego MVNO działającego na sieci Polkomtela, o której szerzej pisaliśmy w tej wiadomości). Mobilna wersja komunikatora będzie dostępna z poziomu komórki bez żadnych, dodatkowych opłat.




Zdjęcia karty SIM prezentowaliśmy w tej wiadomości. GG na przydzielone 200 tys. numerów, zaczynających się od 729 0 i 729 1.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 37
  • 0

    18. ~p  2009-05-18 11:25:43  host: host-89-230-131-174.inowroclaw.mm.pl

    29gr tez do play

  • 0

    19.  2009-05-18 11:25:46

    do wszystkich znaczy tutaj do wszystkich czy "do wszystkich"*?

  • 0

    20. ~  2009-05-18 11:34:57  host: p05-12.opera-mini.net

    Z netem to pewnie nie beda pobierac oplat za net przy polaczeniach z gadu gadu

  • 0

    21. ~me  2009-05-18 11:49:47  host: 194.114.62.71

    A kiedy zmienią beznadziejną ofertę Simplusa? jak na razie jest najgorszy, bo oferty pre-paid Ery na rynku się to już w ogóle nie liczą.

  • 0

    22.  2009-05-18 11:52:45

    Hmm, jednak Gadu Air... IMHO nazwa zdeka do kitu choć oferta zapowiada się nie najgorzej? Czy startery będą w sprzedaży naziemnej? Doładowania raczej tak, bo do NaGłosu są już w terminalach VIA.

  • 0

    23.  2009-05-18 11:53:27

    ~me - a po jaką cholerę czekać? Nie lepiej zmienić operatora? Tym bardziej, ze niedługo za darmo będzie można przenieść numer?

  • 0

    24.  2009-05-18 11:56:27

    Mam przeczucie, że lud będzie wymawiał Gadu Air jako "gadułer". Ale może "o to kaman" w tej nazwie :-)?

  • 0

    25.  2009-05-18 11:57:33

    21 - czy Heyah też zaliczasz do nieliczących się ofert?

  • 0

    26.  2009-05-18 12:05:06

    Przemolog - a Heyah to oferta Ery jest? Ja nigdy nie zauważyłem na stronie Ery, zeby tam coś czerwonego było... ;-)

  • 0

    27.  2009-05-18 12:05:25

    Zapowiedzi oferty są interesujące.Pozostało czekać na konkrety.

  • 0

    28. ~  2009-05-18 12:06:59  host: ip-89.171.231.34.dsl.crowley.pl

    Heyah jest odrębną marką PTC podobnie jak Sami Swoi są marką Polkomtela.

  • 0

    29. ~wms  2009-05-18 12:09:34  host: 78-131-222-29.tktelekom.pl

    49gr do play

  • 0

    30. ~darcio  2009-05-18 12:10:05  host: nat-mi3.aster.pl

    konferencja zaczyna sie o godz 12 wtedy poznamy wiecej info

  • 0

    31. ~andiw  2009-05-18 12:10:18  host: dpr2.neoplus.adsl.tpnet.pl

    I są detale, darmowy net to MB wymienne na plny przyznawane za doładowania, cena netu w cenniku - 50 gr za 1 mb, czyli 5 gr za 100kb wychodzi. do Play i CP droższe rozmowy. jak dla mnie nieźle, ale że to debiutant to sukcesu nie wróżę

  • 0

    32.  2009-05-18 12:10:18

    OK, Era to brand a PTC to firma :-). Ale do mnie co jakiś czas wydzwania "firma Orange", to się zasugerowałem....;-).

  • 0

    33.  2009-05-18 12:18:00

    28: Ale SS jest mniej odrębny, bo można kupić go u dealerów Plusa, a Heyah to prawie virtual ;-).

  • 0

    34.  2009-05-18 12:39:56

    Dziwne, że z jednej strony darmowy komunikator, synchronizacja kontaktów itp, a zmiana statutu smsem za 10gr? To ten komunikator nie ma takiej opcji?

  • 0

    35.  2009-05-18 12:40:58

    1 gr / 20 kB czyli lipa, trzeba liczyć na pakiety może.

  • 0

    36.  2009-05-18 12:43:48

    A co do darmowego GG to też cudów nie ma, korzystam z darmowego i lepszego zamiennika oficjalnego GG a transfer w ciągu całego dnia kosztuje poniżej 1 grosza.

  • 0

    37. ~MaRiO  2009-05-18 16:16:53  host: static-68-219.is.net.pl

    36: masz racje.. szalu nie ma.. jak ktos naprawde duzo gada na GG a ma phona w HEYAH (rowna taryfa) to miesiecznie zaplaci zeta no moze max. 2 zeta :)) a jesli uzywa platnego mobinegoGG to moze wyjdzie go z 4-5 zeta miesiecznie za uzywanie GG takze to nie sa az tak duze koszta.. pozdro :))

Dodaj swoją opinię