Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Pierwsze problemy z Samsungami Galaxy Note 4

Pierwsze problemy z Samsungami Galaxy Note 4

LuiN 29 Września 2014 22:33

4 2

note 4 problem Aby dogonić iPhone'a 6 Plus, Samsung Galaxy Note 4 trafił do sprzedaży wcześniej niż pierwotnie planowano. Wygląda na to, że pośpiech zadziałał na niekorzyść producenta.




Pojawiają się doniesienia, że pierwsze egzemplarze phabletu Samsunga nie są dobrze spasowane i pomiędzy metalową ramą a szkłem czołowym występują szczeliny. Szczeliny na tyle szerokie, by bez trudu wcisnąć w nie dwie kartki papieru.


Pod presją premier Apple'a, Samsung zdecydował się przyspieszyć rozpoczęcie sprzedaży Note'a 4 - od 26. września urządzenie dostępne jest w Korei Południowej, a do końca października trafi do sklepów w 140 krajach. To własnie telefonu w wersji dla rynku koreańskiego dotyczą kolejne doniesienia o wadach produkcyjnych.


Pozostaje mieć nadzieję, że europejskie egzemplarze będą wady pozbawione, a zgłaszane przez klientów usterki nie opóźnią polskiej premiery telefonu.


Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu (SM-N910C).
Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu (SM-N910F).

Źródło tekstu: ittoday, wł     
Źródło zdjęć: ittoday

Dodaj do:

Tagi: galaxy note 4 | samsung

w sumie: 12
  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    1. ~Pix  2014-09-29 23:19:25  host: 84-10-20-218.static.chello.pl

    To coś nie wygląda już jak deska do krojenia chleba, ale jak deska do prasowania!!! A co do wad, to wcale mnie to nie dziwi. Dla Samsunga zawsze liczyła się ilość i szybkość a nie jakość.

  • Ten komentarz został ukryty.

    8

    2.  2014-09-29 23:20:18

    Heh, następni partacze. Więcej premier, szybciej, częściej. Po co testować sprzęt jak można mieć darmowych testerów kupujących nowości...

  • Ten komentarz został ukryty.

    2

    3. ~Caĺm7  2014-09-29 23:29:15  host: n08-03-06.opera-mini.net

    Vonski. Zobaczymy czy jeszcze czegoś w środku ,,nie spasowali" z tego pośpiechu... PS. Samsung to nie ma działu kontroli jakości, że ryzykują takie szpary we flagowcu..

  • Ten komentarz został ukryty.

    5

    4.  2014-09-29 23:30:18

    Oby tylko nie napisali w oświadczeniu, że ktoś źle trzyma kartki :)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    5.  2014-09-29 23:32:04

    Ehhh wy się nie znacie nic a nic... Przecież to specjalny uchwyt na bilety! Ile razy miałem problem z biletem zawieruszonym w kieszeni? A tak wyciągam smartfona, ze szczeliny bilet, wszystko szybko i sprawnie.

  • Ten komentarz został ukryty.

    2

    6.  2014-09-29 23:33:33

    Jest też inna opcja: jadę sobie autobusem i ktoś patrzy mi na ekran? I co robię? Wkładam kartkę w szczelinę! Ta innowacyjna funkcja to S-Parawan.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    7.  2014-09-30 00:51:25

    Mańku właściciel czwartego notatnika od wujka Samiego to raczej MPK się nie buja ;). Calm7 działy jakości są coraz bardziej dziurawe u wielu producentów, a po drugie jak juz wada wyjdzie to co robi producent? Puszczą taką partie na kraje mniej znaczące (w tym PL oczywiście) broń panie boże nie na USA, zachodnią EU,UK i kraje szejków.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    8.  2014-09-30 01:00:40

    Gdyby rzeczywiście chcieli wprowadzić funkcję in-private S PARAWAN to wystarczy, że zamontowali by TFT LCD od Sony Np Xperii Z i już by było coś pod kątem dojrzeć;-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    9.  2014-09-30 06:24:11

    @7 a jeśli sprzedał samochód żeby mieć na Note?

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    10. ~  2014-09-30 11:23:25  host: host-176-221-121-154.dynamic.mm.pl

    Dlatego właśnie nie kupuje się kilkudniowych-kilkutygodniowych nowości. Szczególnie od "dużych" marek.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    11.  2014-09-30 12:13:34

    Ah ten pośpiech. Ścigają się z czasem a potem użytkownik który kupił telefon za gruba kasę musi cierpieć ?:D