Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Pierwsze oficjalne zdjęcia Sony Ericssona W880i

Pierwsze oficjalne zdjęcia Sony Ericssona W880i

sirmark 9 Stycznia 2007 00:57

0 0

Sony Ericsson zaprezentował pierwsze oficjalne zdjęcia swojego najnowszego telefonu marki Walkman - W880i.

Sony Ericsson W880i wg producenta ma stanowić połączenie oszałamiającego wyglądu z najlepszymi funkcjami muzycznymi, do których przywykli zwolennicy rodziny telefonów Walkman. Poza dwoma zdjęciami nie ujawniono żadnych danych technicznych.

sonyericsson w880i sonyericsson w880i




Na forum mobile-review.com pojawiły się bardziej szczegółowe zdjęcia.

sonyericsson w880i sonyericsson w880i sonyericsson w880i

Serwis SlashPhone podaje możliwe dane techniczne telefonu. Są to:
Wymiary 102x46,5x9,4 mm i waga 80g
GSM/GPRS/EDGE (900/1800/1900), WCDMA I HSDPA
Wyświetlacz 1.8" 256K kolorów, TFT QVGA , 240x320pix
Aparat cyfrowy 2 Mpix,
SMS, MMS, email, PTT
Wap 2.0/xHTML
Java 2.0
Pamięć 32 MB + karta pamięci 1 GB MS Micro
Bluetooth
Odtwarzacz muzyki
Czas czuwania: 300 godzin, czas rozmów: 7 godzin

Źródło tekstu: Sony Ericsson, SlashPhone, mobile-review.com     

Dodaj do:
w sumie: 14
  • 0

    1. ~Adam  2007-01-09 01:08:18  host: gbw10.internetdsl.tpnet.pl

    inne zdjęcia także na mobilmania.cz

  • 0

    2. ~Til@  2007-01-09 01:23:08  host: 80.51.16.16

    Motorola L7 - Walkman. Widz? ?e SE te? zainteresowa?o si? rynkiem cienkich telefonów. Nokia te? ma w najbli?szych planach model N76 ?udz?co przypominaj?cy V3.

  • 0

    3.  2007-01-09 09:28:09

    Ciekawe kiedy SE zacznie podawar "realne" czasu czywania telefonu... bo to co podaje ma sie nijak do rzeczywistosci. Oni podaja 400 h a telefon 3-4 dni MAX wytrzymuje przy umiarkowanym uzywaniu.

  • 0

    4.  2007-01-09 09:37:06

    moda na telefony typu slim dopada wszystkich producentow

  • 0

    5. ~adidasik  2007-01-09 10:28:57  host: proxy.koba.pl

    jaki on brzydki

  • 0

    6. ~bartoldoo  2007-01-09 10:57:01  host: aaol172.neoplus.adsl.tpnet.pl

    3. oni podają czas czuwania - tzn włączyć telefon i nie ruszać aż padnie ;)) a jeśli chodzi o telefon to narazie brakujo troszkę danych - szkoda że nie dali lepszego aparatu heeeh ale od tego jest seria Cybershot

  • 0

    7. ~kris  2007-01-09 11:11:40  host: luxgw.thiel-logistik.com

    bardzo ciekawe jest ile naprawdę może wytrzymać ta bateria... czy naprawdę prawie 2 tygodnie????

  • 0

    8. ~  2007-01-09 18:59:39  host: wlan3-248.srem.net

    obleśny.. nie ma to jak poczciwa nokia ;)

  • 0

    9. ~Osmola_GT  2007-01-21 18:54:12  host: alt93.neoplus.adsl.tpnet.pl

    dla mnie to nowy i super telefon. nokia to dziad obecnie mam k800i i jestem z niego zadowlony mialem duzo sony ... i z kazdy byl super tempic gowniane nokie

  • 0

    10. ~Bystry:D  2007-02-02 10:53:09  host: cga166.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ehh cena bedzie pewnie nieziemska:( W950i kosztuje ok 2 tysiaki:( wiec to bedzie ok 3,5 chyba ze SE zastosowal tanie rozwiazanie;]

  • 0

    11. ~kamilos  2007-02-12 15:57:19  host: ptkbm.centertel.pl

    On ma tylko 16mb pamięci wbudowanej. Jego cena będzie podobna do w810i.No i nie ma hsdpa. HSDPA ma samsung z630:)11,9mm slider. Bardzo fajny telefonik. Mam go od dziś i to jest świetny kierunek se w projektowaniu nowych modeli.

  • 0

    12. ~kamilos  2007-02-12 15:59:21  host: ptkbm.centertel.pl

    Pisząc mam go od dziś miałem na myśli se w880i(inaczej AI), samsunga miałem przez tydzień, ale jest sztywny troszkę.Ale hsdpa śmiga w warszawie w orange:)

  • 0

    13. ~WOW  2007-02-17 16:48:33  host: 80-195-232-112.cable.ubr01.camd.blueyonder.co.uk

    ~kamilos jak sie sprawuje glosnik tego telefonu???Jest glosny??? Mozesz go porownac z jakims innym modelem SE???

  • 0

    14. ~motoszajba  2007-02-22 02:51:09  host: acmm96.neoplus.adsl.tpnet.pl

    WCDMA I HSDPA, lepszej rozdzielczości wyświetlacz ale mniejszy od motki L7, tylko tym się różnią bo na najnowszych softach motka ma już EDGE, PTT i wszystkie pierdoły,no i aparat 2Mpix ale kupujecie telefon czy aparat

Dodaj swoją opinię