Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Pierwsze Nokie na Windows Phone 7 - W7 i W8

Pierwsze Nokie na Windows Phone 7 - W7 i W8

Ringu 14 Kwietnia 2011 13:48

0 0

Eldar Murtazin twierdzi, że podejrzał plany Nokii odnośnie najnowszych modeli smartfonów z Windows Phone na pokładzie. Co więcej, miał okazje pobawić się jednym z nich. Czego możemy się spodziewać po pierwszych urządzeniach Nokii z systemem Microsoftu?

Linia smartfonów Nokii z Windows Phone oznaczona zostanie literą W na początku. Pierwszymi modelami na rynku, które pojawią się końcem tego roku, lub na początku przyszłego, będą Nokia W7 i W8.

Nokia W7 przypomina pod względem sprzętowym symbianowy model X7, o którym pisaliśmy w tej wiadomości. Urządzenie ma oferować rozbudowane funkcje zdjęciowe, dzięki 8-megapikselowemu aparatowi fotograficznemu. Eldar Murtazin uważa, że urządzenie pod względem funkcjonalnym bardzo przypomina HTC Mozarta.




Nokia W8, to w zasadzie wariant Nokii N8 z systemem WP7.

Smartfonów będzie jeszcze więcej, według Murtazina Nokia w 2012 roku wyda dziesiątki modeli z mobilnym systemem Microsoftu.

Źródło tekstu: Engadget, wł     

Dodaj do:
w sumie: 11
  • 1

    1. ~SHIBBY  2011-04-14 14:00:05  host: host-62-141-237-129.tomaszow.mm.pl

    Oj... Nie podoba mi się taka wizja... Miały być nowe, ładne telefony, a nie odgrzewanie starszych. Gdzie ta ładna Nokia ze zdjęć, które wyciekły do sieci gdy było głośno o tym że Nokia rozpoczyna współpracę z Microsoftem? Pozostaje tylko czekać na prezentację nowych modeli i mieć nadzieję, że nie będą to znane już telefony, ale z innym systemem.

  • 0

    2.  2011-04-14 14:04:29

    Jakoś nie wierzę w to, aby sprzętowo przypominała X7. Co najwyżej z wyglądu, gdyż specyfikacja nie spełnia minimalnych narzuconych wymagań do WP7.

  • 0

    3.  2011-04-14 14:08:23

    Jak w końcu włożą gdzieś z łaski swojej aparat z N8, to już będzie sukces, bo narazie byle złom pakują do tych telefonów. Ale nie rozumiem, ciężko zacząć oznaczenia od W1, W2?

  • 0

    4. ~Tommy-Ka  2011-04-14 14:17:15  host: host-89-228-192-55.kalisz.mm.pl

    SHIBBY, już prędzej Motorola zrobi tak ładnie wyglądające telefony jak widzieliśmy na tych obrazkach... (A wtedy poleciałbym kupić taką Moto pierwszego dnia)

  • 0

    5.  2011-04-14 14:57:13

    *3 orson_dzi. Dla mnie jeśli Nokia nie włoży przynajmniej takiego aparatu jak w N8 do nowych urządzeń, to nie ma co liczyć na jakiś większy sukces.

  • 0

    6.  2011-04-14 15:00:25

    W tej chwili jakbym miał do wyboru X7 a N8, wybrałbym zdecydowanie N8 z uwagi na lepszy aparat :) Z drugiej strony jeśli X7 wyposażono by w taki sam układ fotograficzny jak w N8, to wybrałbym X7. Czy w takim układzie nie da się połączyć najlepszych cech tych dwóch urządzeń i zrobić telefon "idealny"?

  • 0

    8.  2011-04-14 20:11:41

    @2 juz dawno microsoft nie trzyma sie swoich wymagan...

  • 0

    9. ~nicram  2011-04-14 20:41:55  host: z36-16.opera-mini.net

    Kto wykasowal moje komentarze? Troche czuje sie przez to poirytowany. Nie rozumiem co takiego zlego napisalem, ze trzeba bylo je wykasowac. Może mi to ktoś spokojnie wyjaśnić?

  • 0

    10.  2011-04-14 21:37:03

    9 - rozmowa zeszła z tematu. To wątek o telefonach Nokii, a nie o Play.

  • 0

    11.  2011-04-15 11:07:21

    *10 LuiN. Napisałem jeden komentarz, w którym zszedłem trochę z tematu, ale był to komentarz spontaniczny. Na końcu sam zaznaczyłem, że mógłbym więcej napisać, ale że to co piszę nie dotyczy telekomunikacji to kończę. Czuję się trochę poirytowany tym, że nie mogę już napisać niczego spontanicznego. Mam nadzieję, że będziecie konsekwentni tylko w swoim cenzurowaniu postów, do osób które kompletnie nic nie wnoszą do rozmowy, a wręcz ją zaśmiecają. Jeśli tak będzie, to słusznie usunąłeś moje komentarze. Pozdrawiam

  • 0

    12. ~Zoska Nowocka  2011-04-19 10:59:11  host: akj244.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ciekawe co by bylo, jakby do mojej nokii 1661 wsadzic WP7:D

Dodaj swoją opinię