Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Pierwsze informacje na temat Sony Xperia Z3

Pierwsze informacje na temat Sony Xperia Z3

orson_dzi 14 Lipca 2014 09:45

2 6

W Internecie pojawiły się pierwsze zdjęcia i informacje na temat najnowszego modelu Sony - Xperii Z3. Póki co wiadomo jedno - jest duża.




Sony nie eksperymentuje z wyglądem swoich smartfonów i zdjęcia pokazują, że Xperia Z3 niewiele różni się od swojej poprzedniczki. Nowa Xperia z pewnością urośnie, co bardzo dobrze widać na fotografii porównującej ją z Galaxy Note 3. Powiększenie obudowy nie wpłynie znacząco na wymiary ekranu ze względu na charakterystyczne dla Sony bardzo szerokie ramki na przednim panelu. Jednak póki co, nie ma żadnych informacji na temat parametrów wyświetlacza.


xperia z3


Xperia Z3 ma pracować pod kontrolą Snapdragona 801. Procesor z czterema rdzeniami Krait 400 taktowanymi z prędkością 2,5 GHz będzie wspierany przez grafikę Adreno 330. Ilość pamięci RAM nie została jeszcze ujawniona, ale zapewne można się spodziewać 3 GB. Całość pracuje pod kontrolą Androida 4.4.4. Z3 ma posiadać aparat o rozdzielczości 20,7 Mpix, podobnie jak Xperia Z2.


Jeśli zaprezentowany na zdjęciach model okaże się oczekiwaną Xperią Z3, to jej premiery można spodziewać się już we wrześniu.


xperia z3 xperia z3 xperia z3


xperia z3 xperia z3 xperia z3

Źródło tekstu: xperiablog     
Źródło zdjęć: xperiabog

Dodaj do:

Tagi: sony | xperia z3

w sumie: 22
  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    3. ~  2014-07-14 09:59:55  host: n10-04-02.opera-mini.net

    Ja myślę, że będzie 4 GB RAM

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    4. ~Calm7  2014-07-14 10:17:03  host: n13-03-01.opera-mini.net

    Hahaha! A system DOS na komputerze - góra 1MB potrzebował, i chodził jak szalony! Śmiech na sali, żeby po tyyylu latach 1GB nie wystarczał :-D

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    5. ~eryk  2014-07-14 10:29:52  host: pi232-47.blast.pl

    Z1 i Z2 są już tak nieporęczne, że szkoda gadać. A tu info, że Z3 będzie większa. hahaha

  • Ten komentarz został ukryty.

    -2

    6. ~etam  2014-07-14 10:37:08  host: 176-97-81-1.tvkslupsk.pl

    jeszcze troche i zwykły użytkownik telefonu zatęskni za stara 3310, której można było kilka dni używac, a teraz bez ładowarki to nie ma co z domu wychodzic

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    7. ~fee  2014-07-14 10:39:15  host: user-5-173-12-172.play-internet.pl

    żałosne .. czyli dokładnie to samo co z2 ( w sumie z1 to też to samo ), taki odgrzewany kotlet od roku robią, zero innowacji, porażka ... i pewno cena początkowa 3 tys .. sony nic sie nie stara, jeśli ta plotka okaże sie prawdą to sony wypuszczając z3 strzela sobie w kolano troche ..

    a co do zdjęc .. robione chyba grillem ...

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    8. ~Najstarszy syn ksiedza proboszc  2014-07-14 11:06:56  host: 89-71-42-174.dynamic.chello.pl

    kto kupuje telefony o tej wielkosci? ja rozumiem, ze ktos gra w pingponga i musi miec przy sobie zawsze rakiete, ale wezmy pod rozwage nawet zwykla ciote w rurkach, gdzie taka ciota nosi taki telefon?

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    9.  2014-07-14 11:32:12

    Hmm przesunęli mikrofon i głośniki na front? W pierwszej chwili myślałem że to na dole to czytnik linii papilarnych ale raczej jednak nie .. Wygląda przy okazji na rezygnację ze stereo (??!!). Fajnie za to wyglądają przyciski z boku - czyżby dotykowe a nie wciskane ? Co do specyfikacji - zawód, choć ja raczej obstawiam że wstawią jednak już Snapka 803. Acha co do komentarzy 2 i 3 - nie będzie 4gb RAM, kwestia ograniczeń procesorów 32 bit. 3 i koniec

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    10. ~M.  2014-07-14 12:02:33  host: 89-78-192-2.dynamic.chello.pl

    @9 Przecież Xperia Z2 też ma głośniki z przodu.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    11.  2014-07-14 12:12:37

    @ 8. Nie każdy ma rączki gimnazjalisty, a wbrew pozorom użytkowanie Z2 jedną ręką nie jest takie trudne...

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    12.  2014-07-14 12:20:22

    @10 ale na krawędziach a tu wygląda jak otwory na przedniej tafli.
    @11 - ja mialem opory przez z2 (kurde ale duży, może będzie nieporęczny itd) - ale przyzwyczaiłem się po 2 dniach, a jak biorę do ręki moją starą T która została w rodzinie (4,7 cali bodajrze) to wydaje mi się za mały, jakiś taki mikro, mało widać itd

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    13. ~Tech-nick  2014-07-14 12:30:01  host: public-gprs516288.centertel.pl

    Generalnie to samo co w Z2 i nic istotnego na plus względem Z1.
    Natomiast za dużo większe pieniądze!
    Jeśli tak mają wyglądać u Sony te przyspieszone premiery flagowych smartfonów to ja dziękuję.
    Żenada!

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    14. ~pabloki  2014-07-14 13:11:36  host: public-gprs516846.centertel.pl

    no to teraz skoro juz znamy wygląd z3 to czekamy na wygląd z4, ale to szybko minie to przeciez tylko pół roku . może skrócą do 3ch m-cy. jestem ciekaw ile bedą działać te półroczne telefony.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    15. ~jak  2014-07-14 13:38:39  host: user-94-254-207-217.play-internet.pl

    I mamy dwa telefony o takiej samej nazwie Z3 od BlackBerry i od Sony.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    16.  2014-07-14 13:47:03

    @ 12. Podobnie jak ja, ale teraz z perspektywy czasu, użytkując Z2 nie zamienił bym się na inny smartfon w tej klasie. Oczywiście są zwolennicy, jak i przeciwnicy tej marki, ja miałem dużo modeli w linii Xperia i póki co, Z2 spełnia się w moich oczekiwaniach, a w kwestii następcy Sony Xperia Z2, którego być może będę chciał mieć to Z4. Trójka niewiele będzie się różnić od Z2. :-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    17. ~v  2014-07-14 14:20:07  host: 185.10.26.111

    światowa premiera planowana jest na wrzesień. Polska na przełomie października i listopada.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    18.  2014-07-14 15:31:29

    czy autor tekstu widzial kiedykolwiek Note 3? to jest porownanie pierwszego Note z nie do konca wiadomo czy Z3. Czyli wiadomo, ze ten telefon bedzie mial taka sama wysokosc jak Z2 czy tez HTC One M8.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    19. ~KaReS  2014-07-14 15:40:14  host: public-gprs514991.centertel.pl

    Nie pierwsze tylko kolejne zdjęcia. Niestety, popatrzcie na rogi jej obudowy, będzie się wyginać w rękach. Na każdym rogu jest plastikowa wstawka. Głośniki stereo przeniesione na czoło telefonu, przez co tył bardzo rezonansuje. Dioda powiadomień jest małym punkcikiem na froncie telefonu. Nie jestem pewien, jak autor powyższej publikacji, że telefon z pewnością urośnie. Wg mnie wymiary będą jak Z1 tylko cieńszy. Plusem w stosunku do Z2 jest długość nagrań 4K. Nie wyłącza się z powodu temperatury jak Z2.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    20.  2014-07-14 16:19:18

    @ 19. W dalszym ciągu moim zdaniem, to nie powód(y), by zmieniać Z2 na Z3. :-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    21. ~KaReS  2014-07-14 16:57:57  host: public-gprs514479.centertel.pl

    Jeśli tak będzie się prezentować komercyjna wersja to nie widzę sensu zmiany.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    22.  2014-07-14 19:44:21

    Myślę, że te wszystkie specyfikacje, które wyciekły na temat Z3 nie oddają w pełni wartości telefonu. W chwili, gdy urządzenie będzie dostępne na rynku wówczas będzie można z całą odpowiedzialnością krytykować, czy też wychwalać Xperie Z3. Teraz to tylko gdybanie na podstawie kilku zdjęć i nie do końca potwierdzonych informacji.

Dodaj swoją opinię