Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Pierwsze filmy z iPhone 4S w działaniu [wideo]

Pierwsze filmy z iPhone 4S w działaniu [wideo]

WitekT 15 Października 2011 11:40

0 0
apple iphone 4sW sieci pojawiają się pierwsze, ciekawe filmy porównując e iPhone’a 4S ze swoim poprzednikiem. Widać na nich wyraźny wzrost prędkości działania, a także znacznie lepszą jakość nagrywania filmów, osiągniętą dzięki zaimplementowaniu funkcji stabilizacji obrazu.

Zobacz: inne filmy z kategorii Telefony
Zobacz: inne filmy z kategorii Telefony
Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.



Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 38
  • 0

    20. ~Dziaro4  2011-10-15 18:15:19  host: achs64.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Mój Htc Desire HD kosi ten telefon na łopatki.

  • -2

    21.  2011-10-15 18:21:24

    17 - ale po za tym w rodzinie wszystko w porzadku?? Az sie serce kraje po takiej lekturze :(

  • 1

    22. ~bad man  2011-10-15 18:43:27  host: public-gprs19951.centertel.pl

    18 - jakto nie az tak ? Ip 4s jest wydajniejszy 2razy. to malo ? A moze odezwal sie w tobie fanboy androuda i prawda kole w oczy ? Dorosnij synku

  • -2

    23. ~bad man  2011-10-15 18:45:34  host: public-gprs19951.centertel.pl

    21 - a u ciebie robcio wporzadku z glowka ?

  • -1

    24.  2011-10-15 18:48:34

    Apple wie jak wykorzystać 2 rdzenie, dużą zasługa jest ich OS który radzi sobie w każdej sytuacji.

  • 0

    25. ~bad man  2011-10-15 18:54:26  host: public-gprs19951.centertel.pl

    I tak bedzie juz zawsze, niedlugo galaxy s3, niby monstrum - a chwile pozniej wyjdzie ip5, znowu 2krotnie mocniejszy. i tak wkolko, android bez szans.

  • 0

    26. ~nawigacyjny  2011-10-15 19:00:40  host: dsf26.neoplus.adsl.tpnet.pl

    jest tu ktoś kto posiada smartfon Apple iPhone 3gs lub 4 ? interesują mnie 2 kwestie- jak się sprawuje w nich gps w porównaniu do larka oraz czy działa w nich informacja ze stacji bazowej z kanału 050 ?

  • 5

    27.  2011-10-15 19:11:52

    W trybie serwisowym przez magiczny kod można zobaczyć Cell Info, GPS użyty w iPhone jest wysokiej klasy, tak jak wszystko w tym telefonie. Wracając do Cell Info, amerykanom jest to raczej obca usługa, więc zapewne dlatego Apple nie dodalo takiej funkcji, sam Android też oficjalnie nie wprowadził tej usługi, tylko dzięki aplikacjom z tej usługi można korzystać. Jak dla mnie usługa CI jest zbędna w takim telefonie jak iPhone, na trybie 3G nie ma i nie było takiej funkcji.

  • 0

    29.  2011-10-15 20:04:12

    Dla ciebie nigdy, ty to najwyżej zasługujesz Huiawie od Playa na 2 tygodnie. Za mało masz kasy by go kiedyś kupić nawet ;)

  • 0

    30.  2011-10-15 20:25:15

    To tak jak kiedyś były proszki do prania i biel była jeszcze bielsza. @10 Może lepiej zainwestować w olej do głowy?

  • 0

    31. ~  2011-10-15 20:32:47  host: 89-77-101-152.dynamic.chello.pl

    Co dużo pisać dobry smartfon dobrze z optymalizowany system!!, co Androidowi brakuje i WP mu zagraża i małymi krokami Symbian

  • 0

    32.  2011-10-15 20:48:54

    30: A co Ci nie pasuje? Że chwalę dobry produkt? Że chciałbym go mieć? Że zapytałem o coś, co bym chciał wiedzieć i może ktoś mi odpowie mądrzej od Ciebie?

  • 0

    35. ~  2011-10-16 06:40:04  host: z39-05.opera-mini.net

    Jakie złącze ładowarki ma iPhone?

  • 0

    37. ~  2011-10-16 08:15:23  host: z31-07.opera-mini.net

    aaa, skasujcie moj powyzszy post, bo to ':>' mialo byc nikiem a w tresci wiadomosci mialo byc: 'uwazam ze nie warto kupowac tego iphona, lepiej poczekac na 5'

  • 1

    38. ~  2011-10-16 09:36:57  host: t18-16.opera-mini.net

    Przy próbie aktualizacji iGadżetów do najnowszej wersji iOS-a, wielu użytkowników, zamiast nowego systemu, otrzymywało komunikat ?Error 3200?. Oznacza to ni mniej, ni więcej, tylko przeciążenie serwerów Apple, które najwyraźniej nie poradziły sobie z gigantycznym popytem na nowy system. Takie usterki można jednak wybaczyć, wszak dzień lub dwa zwłoki większej różnicy nie robi, a przeciążenie serwerowni świadczy tylko o tym, jak popularne są urządzenia mobilne z Cupertino. Niestety, to nie koniec problemów. Użytkownicy donoszą, że z urządzeń znikają wszystkie aplikacje, lub ich część, pliki muzyczne i ustawienia. Dzieje się tak mimo komunikatu na ekranie podczas aktualizacji o trwającym przywracaniu aplikacji, co trwa dość długo. Co więcej, próby ich przywrócenia za pomocą iTunes kończą się niepowodzeniem, czasami z informacją o błędzie, a czasami, mimo iż proces dochodzi do końca, aplikacje nie wracają. Problematyczne jest również zniknięcie muzyki, która nie dość, że znika, to potem nie chce się synchronizować z iTunes. Znikają również foldery aplikacji, więc jeśli sobie ładnie je uporządkowałeś po owych folderach, to niewykluczone, że cała twoja praca pójdzie na marne. W tym sortowanie. Najbardziej jednak bolesne są inne dane. Zdjęcia znikają, ale jak dotąd ponoć bez problemu można je przywrócić (jeśli były zsynchronizowane z iTunes). Gorzej, że znikają wiadomości i kontakty. Bezpowrotnie. Pamiętajmy jednak, że owe usterki nie dotyczą wszystkich użytkowników.

  • 0

    39. ~  2011-10-16 09:53:58  host: z06-13.opera-mini.net

    38: W Nokiach podczas aktualizacji do nowego softu też wszystkie dane się bezpowrotnie usuwają, więc tu, w przypadku mobilnych urządzeń Apple'a nie widzę sensacji w takiej sytuacji.

  • 0

    40. ~  2011-10-16 10:19:40  host: 89-77-101-152.dynamic.chello.pl

    To normalne wszystkie dane,zdjęcia,kontakty,trzeba zainstalować na komputer bo to jest nowy soft i ma nowe wtyczki a póżniej przeinstalować na smartfona

  • 0

    43. ~code  2011-10-16 11:05:07  host: 89-76-44-56.dynamic.chello.pl

    @38: w iPhone i w przyrodzie nic nie ginie, coś gdzieś słyszałeś i piszesz, tylko jak to się ma do artykułu?

  • 0

    45. ~cbr  2011-10-16 18:36:00  host: dtd52.neoplus.adsl.tpnet.pl

    apple iphone 4 ma usługę info ze stacji bazowej ? w menu trzeba wybrać wiadomości sieciowe ?

  • 0

    46.  2011-10-17 09:09:56

    Nowy system uniemożliwia logowanie się na do kont i operacji bankowych http://www.alert24.pl/alert24/1,84880,10473632,Nowa_wersja_syste mu_na_iPhone_a___klienci_aplikacji.html

Dodaj swoją opinię