Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Pierwsze egzemplarze Essential Phone'a (wreszcie) wysłane

Pierwsze egzemplarze Essential Phone'a (wreszcie) wysłane

Isand 26 Sierpnia 2017 14:08

5 1

essential phone

Pierwsi nabywcy najnowszego dzieła Andy'ego Rubina mogą być zadowoleni. Ich nowe urządzenie (wreszcie) zostało do nich wysłane. Choć powinni je mieć już dwa miesiące temu...

Zgodnie z pierwotnymi planami - Essential Phone miał dotrzeć do swoich nowych właścicieli do końca czerwca. Później (16 sierpnia) dowiedzieliśmy się jednak, że smartfony zostaną wysłane w przeciągu tygodnia. To również nie doszło do skutku, telefony rozesłano dopiero wczoraj. Zgodnie z zapowiedziami: urządzenia w wersji czarnej zostały wysłane w pierwszej kolejności.
Essential Phone to smartfon z "bezramkowym" wyświetlaczem z charakterystycznym wcięciem na przednią kamerę, procesorem Snapdragon 835 i 4 GB RAM. Do telefonu będą dostępne moduły rozszerzające jego funkcjonalność, między innymi kamera 360 stopni. Telefon można zamówić wraz z dodatkową kamerą na stronie essential.com za 749 dolarów (około 2715 zł). Sam telefon, bez dodatkowego modułu, jest o 50 dolarów tańszy.

Zobacz: Essential Phone w ciągu 7 najbliższych dni trafi do pierwszych nabywców

Źródło tekstu: phonearena, wł     

Dodaj do:

Tagi: essential phone

w sumie: 1
  • 0

    1. ~Tom  2017-08-27 10:27:41  host: user-94-254-148-33.play-internet.pl

    Hmmm, myślałem że Samsung robi najdroższe telefony ;) ze Snapem 835

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-156-85-167.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Który producent jako pierwszy wprowadzi do sprzedaży zginane smartfony?

LG też ma swój zginany wyświetlacz OLED

 

Zobacz wynik | Opinie (3)

Archiwum Ankiet