Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Pierwsze dostawy Nokii z WP7 we wrześniu?

Pierwsze dostawy Nokii z WP7 we wrześniu?

Q! 14 Sierpnia 2011 16:40

0 0

Według firmy Compal, pierwsze dostawy telefonów Nokia z systemem Windows Phone 7 Mango mają się rozpocząć już we wrześniu.

Compal to poddostawca elektroniki dla największych firm z branży elektronicznej. Według niego, pierwsze telefony Nokii z WP7 pojawią się na rynku w październiku. W całym IV kwartale Nokia ma wprowadzić do obrotu 2 mln takich urządzeń.




Według wcześniejszych informacji, pierwszym telefonem Nokii z najnowszym mobilnym systemem Microsoftu może być model Sea Ray. Szerzej o nim pisaliśmy w tej oraz tej wiadomości.

Nokia zamierza również podjąć walkę z Androidem. Według niepotwierdzonych informacji, część z telefonów wprowadzonych na rynek w pierwszej fali ma być konkurencyjna względem urządzeń z Androidem - ich cena ma być niższa, niż odpowiadających im możliwościami urządzeń z konkurencyjnym systemem operacyjnym.

Źródło tekstu: cellular-news, wł     

Dodaj do:
w sumie: 21
  • 0

    2.  2011-08-14 16:57:41

    No ciekawe, czy cena rzeczywiście będzie konkurencyjna.

  • 0

    4. ~pisul  2011-08-14 17:57:28  host: v11-15.opera-mini.net

    Ten system wyglada jakbygo w paincie 11 latka narysowala.Jednokolorowe kafle i brak ikonek zasiegu i baterii?Robia sobie jaja czy jak?Za rok o noki nikt juz nie bedzie pamietal.Pisalem tak na rok przed plajta simensa ktory mial bardzo dobre telefony.Tez w moje slowa nikt nie wiezyl.

  • 1

    5. ~  2011-08-14 18:03:44  host: z06-10.opera-mini.net

    kazdy inny producent raz dwa wypuscil fona z wp7, oni od roku nie moga...

  • 2

    7. ~  2011-08-14 19:36:00  host: 62.152.146.172.dsl.dynamic.t-mobile.pl

    to juz wole symbiana niz ten wp7

  • 0

    8.  2011-08-14 19:53:03

    Jak zobaczę ceny tych "tańszych" urządzeń to uwierzę, można to między bajki włożyć...

  • 0

    9. ~Jaro070  2011-08-14 21:09:22  host: public116653.cdma.centertel.pl

    @5 A który producent zmodyfikował ten system? Nokia musi zaprogramować na niego Sklep, Mapy, Pocztę i inne takie z Symbiana.

  • 0

    10. ~gekon  2011-08-14 21:22:27  host: host-109-107-2-57.ip.jarsat.pl

    mam nadzieję ,że w końcu upadnie ta firma!

  • 0

    11.  2011-08-14 21:36:26

    Szczerze kibicuję Nokii ;) Jakaś przeciwwaga dla Androida i iOS-u może wyrosnąć ;). Choć pewnie Nokia nie osiągnie już takich sukcesów jak wcześniej, ale trzymam za nią kciuki, aby powróciła w wielkim stylu ;).

  • 0

    12. ~  2011-08-14 21:41:57  host: z04-07.opera-mini.net

    Nie upadnie ta firma, a zostanie przejeta przez microsoft... Choc z drugiej strony przejecie firmy i tak oznaczaloby znikniecie nazwy Nokia.

  • 0

    13.  2011-08-14 22:08:22

    Co do przejęcia - byłbym ostrożny ;p Ta firma sobie dobrze radzi, a co do plotek - sam Elop już zdementował to ;p "Nokia nie jest na sprzedaż" ;p

  • 0

    14. ~  2011-08-14 22:45:22  host: z18-12.opera-mini.net

    No nie jest na sprzedaz, poza jednym wyjatkiem ;-)

  • 1

    15. ~  2011-08-15 03:26:02  host: user-188-33-109-36.play-internet.pl

    @9 nie musi, tylko chce. nie wszystkie nokie maja dostep do nokia maps, sklepu itp. mogli by wypusisc poprostu dobre nokie z wp7, ktore w koncu maja mozliwosc aktualizacji, reszte dorzucic w nowych modelach i dac mozliwosc dogrania tego w starszych, przy okazji dopracowywujac platforme, dajac ja testowac rynkowi...

  • 0

    16. ~ff  2011-08-15 05:57:58  host: user-46-112-82-2.play-internet.pl

    Z chęcią kupię, europejski markowy produkt z komercyjnym systemem, a nie koreańskie andro-dziurawe coś :)

  • 0

    18. ~ff  2011-08-15 08:09:25  host: user-46-112-82-2.play-internet.pl

    17" na sztuki to się kupuję chyńskie i koreańskie dziurawki, ja sobie kupię egzemplarz w firmowym salonie :)

  • 1

    19.  2011-08-15 08:50:54

    18: Europejski, markowy produkt, który będzie produkowany przez firmę Compal w Chinach. Ahahahahahaha.

  • -1

    20. ~ff  2011-08-15 09:06:08  host: user-46-112-82-2.play-internet.pl

    19" tylko składany, a to duża różnica. A ty lubisz "chińską" myśl techniczną i pseudo system w którym grzebie kto chce :)

  • 0

    21.  2011-08-15 11:52:53

    Składany i produkowany ;-). A jaką ja lubię myśl techniczną i jaki system? Zdecydowanie nie trafiłeś ;-).

  • 0

    22.  2011-08-15 12:01:17

    19@ Pierwsze partie mają być tylko przez Compala składane, do czasu aż finowie nabiorą sami doświadczenie w procesorach Qualcomma ;p Był o tym sporo wcześniej oddzielny news ;)

  • 0

    23.  2011-08-15 14:27:58

    Pracowałem w compalu w łodzi... oby lepiej zajmowała się telefonami niż laptopami. Co do nokii to zobaczymy czy wm7 przypadnie użytkownikom do gustu

  • 0

    24. ~vectra2.0  2011-08-15 21:24:44  host: 178235072164.ostrowiec-sw.vectranet.pl

    tylko żeby nie było tak jak z xbox 360 wprowadzony bardzo szybko aby zająć rynek przed ps3 i jak sie okazało jest to najbardziej awaryjna konsola poprzez niedopracowane chłodzenie

Dodaj swoją opinię