Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Pierwsza wiadomość z tysiącem komentarzy w TELEPOLIS.PL

Pierwsza wiadomość z tysiącem komentarzy w TELEPOLIS.PL

WitekT 6 Marca 2009 13:28

0 0

Po raz pierwszy pojedyncza wiadomość na TELEPOLIS.PL doczekała się tysiąca komentarzy. To kolejny, miły rekord - po styczniowym milionie czytelników, którzy odwiedzili nasz serwis.

Oto lista 10 najczęściej komentowanych wiadomości w naszym serwisie (stan na 13:25 6. marca 2009 roku):




1. Najważniejsze szczegóły Play Fresh z konferencji (opinii: 1004)
2. Nowe oferty w sieci Era (opinii: 871)
3. Mikołajkowe konkursy TELEPOLIS.PL i Play (opinii: 795)
4. UKE nakazuje PTC ponowną wysyłkę regulaminu (opinii: 721)
5. UKE zabrał głos ws. "uzupełnienia" regulaminu PTC (opinii: 658)
6. Cennik usług sieci Play (opinii: 650)
7. TP zwiększy prędkość "neostrady tp" dotychczasowym klientom (opinii: 645)
8. [Aktualizacja] Pełny cennik oferty Nowe Orange Go (opinii: 640)
9. "Pakiet SMS 1000" w Play (opinii: 618)
10. PTC po kontroli UKE twardo stoi na swoim (opinii: 608)

Szerzej o innym rekordzie - milionie czytelników w styczniu - pisaliśmy w tej wiadomości.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 60
  • 0

    41. ~mike278  2009-03-06 15:39:05  host: dynamic-78-8-234-220.ssp.dialog.net.pl

    a news jest do aktualizacji. ;) zamiast 1004 trzeba wpisac 1??? i bedzie dobrze. :)

  • 0

    42. ~get  2009-03-06 18:33:51  host: host-81-190-124-62.szczecin.mm.pl

    @35 - matoł z ciebie, tyle w temacie, bo więcej nie warto dodawać, szkoda klawiatury

  • 0

    43. ~get  2009-03-06 18:35:24  host: host-81-190-124-62.szczecin.mm.pl

    a telepolis się rozkręca, więc i komentów coraz więcej w popularnych niusach, i moja rada - jeszcze więcej testów telefonów z matariałami video zamieszczanymi na YT, a będzie jeszcze lepiej

  • 0

    44.  2009-03-06 18:47:49

    zdeczka macie już nieaktualne dane nt. liczby odsłon.

  • 0

    45.  2009-03-06 18:48:26

    tzn. komentarzy - chciałem napisać.

  • 0

    46.  2009-03-06 18:58:50

    Dużo komentarzy, bo się działo, oferta jest tak dobra że ludziska wypisywali pochwalne teksty. Cóż pogratulować o rekordzie, oferta PLAY Fresh to prawdziwy przełom w Polskich ofertach pre paid.

  • 0

    47. ~PlayOnline  2009-03-06 23:58:45  host: user-89-108-233-103.mobile.playmobile.pl

    oferta nie jest zła, sam jako Simplusowiec przez chwilę miałem zamiar się przenieść, jednak przy moim profilu dzwonienia i esemesowania w Nowym Simplusie wychodzi mi taniej. niestety najwiekszy ból Playa to telefony sprzed kilku lat - kto na nie poleci, tylko ci którym nie zależy na najnowszym modelu, pozostali skorzystają z oferty Ery/Orange/Plusa którzy po prostu oferują nowocześniejsze telefony.

  • 0

    48. ~plejopolis  2009-03-07 00:25:26  host: chello087206142188.chello.pl

    No cóż, na plejopolis to nic dziwnego, że ten 'zaszczytny' tytuł zgarnął news o P4. Tak trzymać, chłopaki!

  • 0

    49. ~Piotr  2009-03-07 02:42:09  host: ddd209.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Jeżeli ją przeliczam to jest warta uwagi. Lubię wiedzieć za co płacę i płacić tylko za to co zużywam. Już taki "szkot" jestem. A nowe telefony .. mi wystarcza stary wysłużony już ME45.

  • 0

    50.  2009-03-07 09:42:48

    chciałbym przy tej okazji podziękować redakcji za uaktualnienie bannera z linkiem do doładowań telefonów. i oczywiście gratuluję oglądalności :)

  • 0

    51. ~get  2009-03-07 12:32:19  host: host-81-190-124-62.szczecin.mm.pl

    @47 - wytłumacz mi w jaki sposób może ci wychodzić taniej niż 29gr do wszystkich i 5gr na stacjonarne i w sieci - bo takie warunki masz w play fresh, więc może powiedz mi w jaki sposób ci takiej wychodzi w simplusie ?! po drugie play ma najlepsze telefony i przede wszystkim TAŃSZE niż w orange/erze/plusie, orange się reklamuje że w abo za 75zł masz samsunga f480 za 49zł w play masz go za 1zł i to w abonamencie za 50zł - wejdź sobie na stronę play i zobacz jakie masz telefony, same nowości, a np. HTC HD miało premierę w Polsce właśnie w play...

  • 0

    52. ~nick  2009-03-07 20:49:57  host: dhq13.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Populisci w telewizjach co jakiś czas chełpią się tym ile to milionów ogladalności mają. Jak widac Witek poszedł w tym kierunku. Poza tym to się nazywa opinie a nie komentarze, skoro tak masz wpisane to wypadało by napisać: "Pierwsza wiadomość z tysiącem opini". Byłoby pewnie więcej i szybciej gdyby nie ta awaria u netii. Skoro się trzeba chwalić to czemu nie codziennie kolejny rekord? Wystarczyłby prosty spambot i rekordy by rosły dopóki serwer by wytrzymywał :-)

  • 0

    53. ~PlayOnline  2009-03-07 23:00:08  host: 94.254.217.46

    51. get: no cóż, wydawało mi się że napisałem po polsku, ale nie wszyscy zrozumieli więc się powtórzę. napisałem PRZY MOIM PROFILU DZWONIENIA I ESEMESOWANIA (95% rozmów i sms-ów w miesiącu do sieci Plus) Nowy Simplus wychodzi mi taniej - 5 gr/min i 1 gr/sms, dodam że wykorzystuję miesięcznie 200 minut i 500 sms-ów do sieci Plus, natomiast za pozostałe 5% rozmów (czyli niewiele ponad 10 minut) poza sieć płacę 60 gr/min i tym sposobem średnio miesięcznie za minutę wychodzi mi poniżej 8 gr, tak więc 29 groszy w Pleju to jest dla mnie kosmos :o

  • 0

    54.  2009-03-08 18:34:27

    1635

  • 0

    55. ~MaRiO  2009-03-09 05:05:35  host: static-68-219.is.net.pl

    ów artykuł ma juz 1800 wpisów :)) czas na 2000 :)) pozdro :))

  • 0

    56. ~ukenamuniu  2009-03-09 20:44:21  host: 86-59-n1.aster.pl

    Zmiana tytułu- jest już 2020!

  • 0

    57. ~get  2009-03-10 18:25:27  host: host-81-190-124-62.szczecin.mm.pl

    @nick - do piaskownicy dziecko ! to raz... i jeszcze powiedz mi dlaczego to nie są komentarze tylko opinie, czekam na wyjaśnienie ???? @53 - oki to przy takim WYJĄTKOWO SPECYFICZNYM I NIESPOTYKANYM profilu (jeszcze nigdy w życiu się z czymś takim nie spotkałem) faktycznie masz taniej, ale już niedługo bo ci do których dzwonisz pewnie niedługo przejdą do play (bo po co mają przepłacać) i już będziesz miał lipę bo będziesz płacił 80gr za minutę ze swojego świetnego sim+ :D a ja do wszystkich po 29gr a na stacjonarne i w sieci po 5gr :]

  • 0

    58. ~  2009-03-15 21:26:22  host: csknet-84-234-33-183.csk.pl

    OPINIA - (fr. opinion, z łc. opinio) - przekonanie, mniemanie, sąd, pogląd, synonimy: ocena, zdanie, pogląd, przekonanie, sąd, osąd, mniemanie, stanowisko, zapatrywanie, przeświadczenie, uznanie, wyobrażenie, wizja, spojrzenie, optyka, widzenie, punkt widzenia.

  • 0

    59. ~  2009-03-15 21:28:34  host: csknet-84-234-33-183.csk.pl

    KOMENTARZ -(łc. commentarius ‘zapiski, notatki’) - artykuł lub wypowiedź objaśniająca aktualne wydarzenia lub przedstawiająca własne obserwacje, odczucia na dany temat. Synonimy: uwaga, objaśnienie, wyjaśnienie, wtrącenie, dygresja, adnotacja, przypis, przypisek, dopisek, odsyłacz, odnośnik, sprostowanie, wskazówka, glosa, postscriptum, posłowie, wstęp, zapisek, notatka, notka, nota, wzmianka, didaskalia, marginalia.

  • 0

    60. ~alvi  2009-03-15 21:29:52  host: csknet-84-234-33-183.csk.pl