Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Pierwsza rocznica Ery Domowej

Pierwsza rocznica Ery Domowej

WitekT 17 Października 2007 11:02

0 0
Era Domowa ma już rok. W ciągu tego czasu operator zdobył 70 tys. klientów - pisze Dziennik.

Do końca roku Era chce pozyskać kolejnych 30 tys. abonentów Ery Domowej.


Źródło tekstu: Dziennik, FKN     

Dodaj do:
w sumie: 41
  • 0

    22. ~wariat  2007-10-17 13:22:46  host: ccx254.neoplus.adsl.tpnet.pl

    kikulo - no rzeczywiście ale mam nadzieje ze to tylko kwestia czasu:) i bedzie dostepne w calej polsce

  • 0

    23. ~LB  2007-10-17 13:27:56  host: 80.169.174.71

    DO 16 - Dzieki za informacje. DO 15 - Ja wiedziec nie musze, ale bycmoze operator VOIP jakos bedzie identyfikowal, ze wybrany numer jednak nie jest klasycznie stacjonarny i w zwiazku z tym nie bedzie to liczone z puli bezplatnych rozmow, lub tez nawet wogole nie uda sie polaczyc

  • 0

    24.  2007-10-17 13:36:33

    oferta domowa się sprawdza, mi np. miesięcznie wychodzi taniej niż miałem.. co do zasięgu Ery, to spokojnie, na wszystkich starczy!

  • 0

    25.  2007-10-17 13:41:52

    Na wszystkich może starczy ale nie wszyscy go mają, a przynajmniej na takim poziomie, żeby rozmowa była płynna i bez charknięć

  • 0

    26. ~ksz  2007-10-17 14:12:19  host: wifi014.wifi.agh.edu.pl

    @LB - ja również bez problemu dzwoniłem za darmo z Betamaxa na Erę Domową (nie był to numer przeniesiony). Jakość była taka, jak przy połączeniach do TP/innych stacjonarnych.

  • 0

    27.  2007-10-17 14:53:33

    @23 z tego co kojarzę to era dostała pulę numerów stacjonarnych do świadczenia tej usługi i swiadczy usługi stacjonarne tak jak inni mali operatorzy (w Poznaniu np. INEA czy inni operatorzy telewizj kablowych) - to tylko kwestia innego technicznego rozwiązania; a przenoszenie numeru - tak jak wszędzie - numer tp jest przenoszony i "przejowany" przez erę czy innego operatora

  • 0

    28. ~romulek  2007-10-17 16:34:04  host: don68.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @27, dokładnie każdemu została przydzielona pula numerów, tylko pytanie polega na tym jak to zostanie wykorzystane?! Era domowa dobrze sobie radzi :)

  • 0

    29.  2007-10-17 18:20:52

    osobiscie oferta mi sie podoba i jakby nie voip to z pewnoscia korzystalbym z tego rozwiazania

  • 0

    30. ~leo  2007-10-17 21:55:42  host: 34-pr2-9.acn.waw.pl

    jeszcze nie jedna bedzie rocznica tej oferty domowej ery bo jest dobra a dvd hmm chyba chce miec to

  • 0

    31.  2007-10-17 22:05:35

    ja właśnie zamówiłem i jeszcze chce babcię namówić żeby przeniosła z TP SA:) mam nadzieję że się uda:)

  • 0

    32. ~  2007-10-17 22:48:58  host: bvu218.internetdsl.tpnet.pl

    era domowa jest spoko, ale jeszcze nie jest do końca dopracowana. minie jeszcze trochę czasu zanim będzie działać bez problemów. ale to i tak wspaniała alternatywa dla telekomuny

  • 0

    33. ~ukenamuniu  2007-10-17 23:05:52  host: nat-go2.aster.pl

    #32: telekomuna musi świadczyć usługę powszechną (telefon + faks + modem) a Era(dom)nie. Byle było słychać...

  • 0

    34.  2007-10-17 23:54:59

    Nie rozumiem zastrzeżeń co do funkcjonalności Ery Domowej :) 20zł/60min - proste chyba. Aktywacja - nie ma żadnych problemów ani kłopotów z tym przeniesieniem numeru z TP. Idziesz do salonu Ery, mówisz w czym rzecz, podpisujesz druk i oni już załatwiają wszystko za Ciebie. Oczywiście jeśli chcesz zachować 'stary' numer z TP, bo można mieć nowy. Koszt przeniesienia numeru zwraca się gdyż aktywacja kosztuje 1zł i dwa pierwsze abonamenty też 1zł więc w czym problem ;)

  • 0

    35.  2007-10-17 23:58:39

    U mnie w domu działa normalnie w starej Nokii 6310i, bo po co płacić im 5zł więcej za tego Sagema czy inną słuchawkę jak można wsadzić kartę sim do każdego telefonu. Zasięg jest i tak większy niż te 500m (to tylko teoria co oni tam piszą w tych ulotkach) więc można chodzić sobie z telefonem domowym spokojnie do kiosku czy garażu :) Fakt - tylko 70tys. ludzi bo nie wiedzą co to jest. Reklama jakaś taka nie jasna moim zdaniem wystarczająco i jak ktoś nie jest w temacie to może pomyśleć, że chodzi o... komórkę...

  • 0

    36.  2007-10-18 00:01:23

    Ja tam sobie chwalę bo w TP rachunki były przy małym dzwonieniu średnio 50/60zł, a tutaj 20zł (max 30). Fakt jakby zrobili naliczanie sekundowe byłby to już ideał ale i tak nie jest źle. Jedynie jeśli ktoś ma Neo to współczuję bo jest uwiązany póki co i nie ma wyjścia innego niż TP ;)

  • 0

    37. ~a  2007-10-19 09:53:10  host: ajh122.internetdsl.tpnet.pl

    szkoda, ze Era Domowa nie obsluguje faksow :/ Rowniez chetnie bym skorzystal z ich oferty.

  • 0

    38. ~policz...  2007-10-28 20:58:39  host: 62.240.63.83

    naliczanie sekundowe- brak . To kasuje oferte dla każdego kto potrafi liczyć.

  • 0

    39. ~policz  2007-10-28 21:04:28  host: 62.240.63.83

    ktos tam chciał namówić babcię zdaje się.Polecam dobrze policzyć bo można sie przed babcia ośmieszyć.przy rozliczaniu co trzy minuty, nie rozumiem zachwytu niektórych tutaj, ponieważ jest to właśnie typowa zagrywka "telekomunistyczna".Proszę pamiętać że era w abonamencie nie daje nawet jednego połączenia dziennie!!!I co powiesz babci??

  • 0

    40. ~  2007-10-28 21:07:30  host: 62.240.63.83

    Dla uściślenia - 60 min to w tym wypadku tylko 20 połączeń (rozlicz. co 3 min.)

  • 0

    41. ~zen  2007-12-22 19:22:08  host: apn-77-112-142-110.gprs.plus.pl

    jednak jest alternatywna dla tepsy, czyli jest nadzieja

Dodaj swoją opinię