Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Pierwsza reklama Windows Phone 7

Pierwsza reklama Windows Phone 7

LuiN 19 Marca 2010 19:50

0 0

Najnowsza reklama Microsoftu przekonuje nas do tego, że życie z Windows Phone 7 jest prostsze, bardziej radosne i łatwiej nam o stały kontakt z przyjaciółmi. Spotkajcie Annę i jej rodzinę.

Microsoft naprawdę się stara. Premiery poprzednich edycji Windows Mobile odbyły się bez większego rozgłosu i z mniejszą starannością o zabezpieczania przeciw wyciekom danych do sieci. Tym razem informacje dotyczące systemu prezentowane są stopniowo, z pewną dozą tajemniczości, a nowego Windowsa nie da się łatwo przenieść na dostępne już modele telefonów.

Trzy pierwsze telefony pracujące pod kontrolą Windows Phone 7 zostały już zaprezentowane, podobnie jak pierwsze informacje na temat gier na nową platformę. Teraz przyszła pora na pierwszą reklamę mobilnego systemu Microsoftu:






Źródło tekstu: wmpoweruser, wł     

Dodaj do:
w sumie: 15
  • 1

    1. ~walker13150  2010-03-19 20:08:06  host: 80.54.93.2

    "życie z Windows Phone 7 jest prostsze, bardziej radosne i łatwiej nam o stały kontakt z przyjaciółmi. Spotkajcie Annę i jej rodzinę." A już byłem za tym systemem.....

  • 0

    2. ~ewv  2010-03-19 22:22:28  host: ehh222.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Taaa - ta sama pewna aplikacja pod win mob 7 13 MB, android 200 kB, java mniej niż 200 kB. microsoft chyba nigdy nie nauczy się tworzyć lekkich os -ów nawet do telefonu.

  • 0

    3.  2010-03-19 22:23:41

    @2 nie pisz o WM - przecież WP ma być całkowitym odcieciem od poprzednika....

  • 1

    4. ~seba  2010-03-19 22:33:10  host: host-89-229-152-85.plock.mm.pl

    jak dla mnie ten windows to chaos... gdzie co tu jest ;/ ustawienia itd proste i intuicyjne menu a tutaj wszedzie wszystko lata. Dla mnie lipa

  • 1

    5.  2010-03-19 22:44:32

    3. fakt, teraz obsluguje wiele zadan, 7 juz nie... teraz moge instalowac co chce, w 7 to co mi zaproponuje ms... dziekuje... choc WM byl moim pierwszym systemem jaki poznalem, czas poszerzać horyzonty i spojrzec na andrioda... natura nie znosi prozni...

  • 1

    6. ~  2010-03-20 07:42:34  host: t18-09.opera-mini.net

    a ja mysle ze wbrew pozorom to nie bedzie odciecie.. B.G. kiedys powiedzial: jezeli to nie dziala niech chociaz ladnie wyglada. I wlasnie w taki sposob m$ tworzy wszystko, chociaz jezeli o mnie chodzi, to ja wole wyglad produktow apple'a

  • -1

    8.  2010-03-20 09:10:03

    Widząc tą reklamę mam skojarzenia z Androidem :-P

  • 1

    9. ~soyerski  2010-03-20 12:01:53  host: 77-253-56-70.adsl.inetia.pl

    booooring, nudna ta reklama

  • 0

    10.  2010-03-20 14:54:04

    @2 android jest niewątpliwie "lekkim systemem" dlatego ostatnio byłem zaskoczony pobierając aktualizacje nowy system w pliku skompresowanym do... 110MB :)))ale nie zmienia to faktu że zielony ludzik rządzi

  • 0

    11.  2010-03-20 17:38:52

    Ta reklama jakoś do mnie nie trafia.

  • 0

    12. ~joper  2010-03-20 19:50:36  host: v08-15.opera-mini.net

    zaczyna wielka nagonka będą chcieli was uzaleznić od swojego osu i jak widac da się napisać lekki system operacyjny ale nie w stacjonarnych trzeba nakcać sprzedaż hadweru

  • 0

    13.  2010-03-20 21:57:53

    ale chaos!!!! już wolał bym żeby zostali przy starym i nie odcinali się od poprzednika (tzn przydało by się dopracować szybkość działania oraz lekko odchudzić)

  • 0

    14. ~jack  2010-03-21 01:12:00  host: public-gprs56836.centertel.pl

    co za dno, nie mam nic do systemu (za wczesnie na ocene), reklama wyjatkowo denna, jak nie zmienia marketingowcow, to z applem sa bez cienia szansy

  • 0

    15. ~xxx  2010-03-21 07:56:09  host: 213.25.182.52

    wm to porazka,mam 6.5. Łatwiejsze byly telefony Sagema.Naprawde nie polecam nikomu.Omijac łukiem takie telefony.Skomplikowane ustawienia,nie logiczne.Opera dziala tylko z apnem wapu i nie mozna tego zmienic!!! Jak ustawisz internet w tel - nie dziala opera i połowa programow łaczacych sie z netem. Totalne gó.... Chcesz miez problem - kup sobie tel z WM. Traca na tym producenci telefonow decydujacych sie na ten nieudany system.

  • 0

    16. ~ASD  2010-03-21 10:08:10  host: 48-to3-8.acn.waw.pl

    Akurat problem z Opera wynika z uzywania takiego, a nie innego operatora, wiec najpierw zorientuj sie, co krytykujesz w swojej niewiedzy...

Dodaj swoją opinię