Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Pierwsza Motorola z Androidem - kolejne zdjęcia

Pierwsza Motorola z Androidem - kolejne zdjęcia

Q! 23 Lipca 2009 20:55

0 0

morrisonW sieci pojawiły się kolejne zdjęcia nowego telefonu Motoroli wyposażonego w klawiaturę QWERTY oraz pracującego pod kontrolą systemu Google Android - modelu Morrison.

Na jego przednim panelu znajdują się trzy klawisze, najprawdopodobniej czułe na dotyk. Po rozsunięciu obudowy oczom użytkownika ukazuje się pełna klawiatura QWERTY. Po jej lewej stronie znaleźć można czterokierunkowy klawisz nawigacyjny.




morrisonNiestety, obecnie są to jedyne informacje na temat tego modelu. Jednak biorąc pod uwagę fakt, że jego premiera w amerykańskim T-Mobile ma nastąpić na przełomie listopada i grudnia, wkrótce możemy się spodziewać bliższych informacji na temat jego możliwości.

Źródło tekstu: justamp.blogspot.com,wł     

Dodaj do:
w sumie: 19
  • 0

    1. ~Karoll  2009-07-23 20:54:46  host: chello089074167149.chello.pl

    Motorola to szajs :P

  • 0

    2. ~gr  2009-07-23 21:13:16  host: apn-77-114-165-130.dynamic.gprs.plus.pl

    A niby dlaczego szajs ?

  • 0

    3. ~k  2009-07-23 21:30:51  host: chello089074167149.chello.pl

    @ogr poniewaz mają słabe baterie.

  • 0

    4. ~  2009-07-23 21:34:10  host: 80.51.91.245

    co za bzdura... jak używa się telefonu tylko i wyłącznie do muzyki to nie ma co się dziwić

  • 0

    5.  2009-07-23 21:35:08

    3. nie uogólniaj. Samsungi też kiedyś miały słabe, a teraz mają dobre. Nokie kiedyś miały dobre, teraz mają słabe. Jak widać to kwestia nadzwyczajnie zmienna i uogólniać nie można. Bateria nie jest wyznacznikiem, czy telefon jest dobry czy nie. Poza tym- widzę, że motka się ratuje. Ale cena na pewno będzie oszałamiająca znając ich politykę :( A szkoda...

  • 0

    6. ~k  2009-07-23 21:42:21  host: chello089074167149.chello.pl

    @kowcio Moja mama ma motorole i jest nawet fajna. Tylko bez żadnych bajerów. Bateria trzyma tylko 2-3 dni. A pojemność sosów wynosi 50 przychodzące i 50 wychodzące. Żadnej karty pamięci. Koszmar.

  • 0

    7.  2009-07-23 21:46:41

    6. Widocznie taką chciała i taką kupiła. Przecież są inne motki (masa) z kartami pamięci, z większą pamięcią. Ale z baterią lepszą to ciężko będzie ;) Teraz to 2-3 dni robi się standardem i jest to całkiem niezły wynik. To nie czasy Nokii 6310i, w której bateria 2 tygodnie wytrzymuje.

  • 0

    8. ~k  2009-07-23 21:50:14  host: chello089074167149.chello.pl

    @kowcio szkoda ze już nie żadnych nowych modeli Motoroli które bym mógł wybrać :( A ostatnio modele są raczej kiepskie. Znam tylko dwie osoby które maja motorolę wśród znajomych moich.

  • 0

    9.  2009-07-23 22:08:49

    8. Nie tyle co słabe, ale... DROGIE! Za drogie. Jak ktoś ma czas, niech sobie poprzegląda allegro i za taką kasę co można kupić motkę- kupi się 2 samsungi albo LG.. Bądź coś innego.

  • 0

    10. ~keen  2009-07-23 22:14:49  host: 194.181.129.166

    8: Nowych modeli jest sporo, ale rzadko trafiają do nas. Motka produkuje głównie na rynek ameryki i tego nie ukrywa. Ceny motki nie są niskie, ale taki jest standard u tego producenta. Jak robi to dobrze ale i drogo.Skończyły się czasy kiedy robili telefony z niskiej i średniej półki.

  • 0

    11. ~elektryk  2009-07-23 22:23:54  host: 86-25-n1.aster.pl

    Motorola robi fajne projekty i jeszcze wróci do tych przyjemności :-) V3 była genialna jak na swoje czasy, bardzo udany MPX 220, wyprzedzający swoją epokę... dajmy Motoroli szansę. Gdyby nie oni, to Nokia nigdy by się nie nauczyła klapek a LG i Samsung nie mieliby od kogo zrzynać :)

  • 0

    12. ~  2009-07-23 22:39:24  host: t01-07.opera-mini.net

    Niestety ale cena nie jest zadnym wyznacznikiem rzeczywistej jakosci w dzisiejszych czasach. Zrobilem wlasnie przeglad telefonow roznych marek w sklepie jak sie okazuje rowniez dla idiotow i na zadnym z wysokich, na oko interesujacych mnie modeli ... nie da sie pisac. Nawet na wysuwanych qwerty ktore sa czesto tak zlosliwie zaprojektowane ze najwyzszy rzad liter prawie wchodzi pod ekran. Dymac frajerow, chyba taka obowiazuje obecnie filozofia.

  • 0

    13. ~gr  2009-07-23 23:05:03  host: apn-77-114-165-130.dynamic.gprs.plus.pl

    *Karoll. Nie czepiaj się słabych baterii.Im więcej wodotrysków, tym krócej trzyma bateria.Moja n73 od nowego trzyma tylko dwa dni,dla porównania 2310 trzymała tydzień.Z motkami i nie tylko, jest podobnie.

  • 0

    14. ~wolverine  2009-07-23 23:19:27  host: 77-254-212-82.adsl.inetia.pl

    ja mam e398 od czterech lat, bateria (oryg.) trzyma piec dni, jedynie wymienilem obudowe, wiec nie jest to taka zla firma...

  • 0

    15. ~User  2009-07-23 23:19:42  host: 62.152.150.76.dsl.dynamic.eranet.pl

    Motorolki są w porzo. Są trendy i dizajnersko tez susper. W końcu kilkaset milionów Amerykanów nie może się mylić ;-}

  • 0

    16. ~shootem  2009-07-24 02:31:45  host: 88.220.134.9

    te kolorki... hmm, to nie jest telefon, który chciałbym mieć... @15 User - miliony Amerykanów żrą hamburgery, wygniatają swoje pośladki w fotelach przed telewizorami i uważają, że aby osiągnąć dobrobyt, szczęście i pokój, inne nacje powinny przyjąć ich sposób życia, a najlepiej oddać się pod opiekę tego wspaniałego kraju. czy oni też się nie mylą?;) ale prawda jest też taka, że masa mieszkańców USA posiada terminale tej firmy. podejrzewam, że to przeświadczenie o "amerykańskości" jej popycha ich do tego. no i marketing. zauważyłem, że jeśli bohater amerykańskiego serialu lub filmu, którego akcja została umieszczona współcześnie, ma rozmawiać przez komórkę, prawie zawsze jest to Moto. wracając jednak do tematu: ten telefon mi się nie podoba, choć gdyby bardziej stonować kolory, przypominałby mi dzieło HTC...

  • 0

    17. ~k  2009-07-24 06:37:40  host: chello089074167149.chello.pl

    Dzięki wam przy przedłożeniu umowy wezmę Motorola ROKR E8 D

  • 0

    18. ~Wicekkk  2009-07-24 07:23:50  host: 78.8.138.7

    Kiedyś miałem motorolę ale krótko, nie było raportów doręczeń smsów, a menu jak dla bałwanów, podziękowałem tej firmie. Miałem w międzyczzasie nokie, samsunga i LG i nigdy nawet nie spojrzę na tego gniota spod znaku M

  • 0

    19. ~julisz  2009-07-24 11:48:26  host: chello089074167149.chello.pl

    Patrzyłem teraz na stronie www.euro.com.pl. W kategorii kupna telefonów szukałem jakiegoś modelu Motoroli. Znalazłem jedynie telefon MaxCom. Czy Motoroli się już nie sprzedaje ?

Dodaj swoją opinię