Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Pierwsza Motorola z Androidem 4.0 i procesorem Atom

Pierwsza Motorola z Androidem 4.0 i procesorem Atom

LuiN 14 Lutego 2012 21:02

0 0

motorola intel medfield android ice cream sandwichmZa dwa tygodnie rozpoczynają się targi Mobile World Congress 2012, już teraz jednak do sieci trafiło zdjęcie jednego z ciekawszych produktów, jakie przyjdzie nam na nich oglądać - pierwszego smartfonu marki Motorola z Androidem 4.0 i procesorem Atom będącym sercem platformy Intel Medfield.

Niestety nie wiemy czy w smartfonie znajdzie się jeden, czy też może dwa rdzenie procesora, już jednak jednordzeniowy Atom bije w benchmarkach większość urządzeń dostępnych na rynku. W połowie stycznia Motorola podpisała z Intelem umowę dotyczącą wieloletniego partnerstwa strategicznego.




Jedną z kluczowych cech telefonu ma być aparat fotograficzny o niespotykanych do tej pory w świecie telefonów możliwościach. Dostaniemy możliwość wykonywania zdjęć z prędkością 15 klatek na sekundę i błyskawicznie uruchamiającą się aplikację aparatu fotograficznego. Oby tylko szybkość działania szła w parze z jakością zdjęć.

Źródło tekstu: pocketnow, wł     

Dodaj do:
w sumie: 16
  • -2

    1. ~TO JEST MÓJ NICK :)  2012-02-14 21:11:01  host: host-057.skynet.net.pl

    mi przypomina trochę se satio.

  • -3

    2. ~YoLin  2012-02-14 21:17:35  host: abvl41.neoplus.adsl.tpnet.pl

    To średniowiecze telefoniczne! Skoro chińczycy i wielu innych producentów przygotowują na MWC cztery kory: http://goo.gl/TVlNS . Coś tej Motoroli od mariażu z Googlem głowa boli.

  • 1

    3. ~ala  2012-02-14 21:24:07  host: public-gprs344184.centertel.pl

    ciekawe kiedy pierwszy smartphone z wentylatorem jak w netbook'ach hi hi hi

  • 1

    4. ~  2012-02-14 21:24:10  host: 84-10-26-10.dynamic.chello.pl

    ~YoLin widać, że z informatyką i podstawami jej masz tyle wspólnego co rolnik z Austronałtą. Cztery rdzenie wcale nie muszą być szybsze od dwóch.

  • -1

    5. ~gt  2012-02-14 21:43:21  host: 178-73-20-226.home.aster.pl

    Czas życia baterii: 15 minut ;P

  • 0

    6.  2012-02-14 21:44:06

    Jakoś u mnie aparat też uruchamia się błyskawicznie.

  • 0

    7.  2012-02-14 22:01:35

    haters gonna hate (nie ważne, że ten medfield będzie bardzie wydajny od tegry 3 :P)

  • -1

    8. ~Marek  2012-02-14 22:05:52  host: z50-12.opera-mini.net

    Dla mnie może mieć jakiegoś starego ARMa, byleby miał system dobry, taki który wie, co to dobra optymalizacja, czyli wszystko poza androshitem. Co mi z dobrego sprzętu, jeśli system go zepsuje? Ciekawe, czy będzie kiedyś tak, że telefon skonfigurujesz jak komputra-tutaj samodzielnie kupując system i szukając sterowników. Bardzo mi tego brakuje.

  • 0

    9. ~YoLin  2012-02-14 22:31:32  host: abuy48.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @4 Witam eksperta i znawcę. Za to na wskazanym przez mnie blogu wypowiedział się ktoś kto zna się na rzeczy.

  • 1

    10.  2012-02-14 23:09:36

    W każdym razie motka będzie fajna, ale haters gonna hate!

  • 0

    11. ~grumpy  2012-02-15 00:09:00  host: ave252.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a bedzie miala zaszyfrowany bootloader, jak to motorola ma w zwyczaju czynic?

  • 0

    12.  2012-02-15 00:37:17

    @grumpy - stara motorola, teraz właścicielem Moto jest google, inny właściciel, inna polityka ...

  • 1

    13. ~  2012-02-15 09:42:21  host: z42-09.opera-mini.net

    Słuchajcie, a w Android market jak jest podana liczba instalacji danej aplikacji to jest to tylko liczba dla 30stu dni czy od początku? Bo pod wykresem piszą 30dni ale nie wiadomo czy liczba też jest dla miesiąca. Pozdrawiam

  • 0

    14. ~xad  2012-02-15 12:15:01  host: agdx32.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @13 Liczba jest podana dla instalacji od wrzucenia aplikacji do marketu, na wykresie jest pokazana ilość pobrań w czasie ostatnich 30 dni, kiedy jakaś gra czy aplikacja ma obniżoną cenę, wtedy świetnie to widać na wykresie, jak zwiększa się ilość instalacji.

  • 0

    15. ~  2012-02-15 13:09:50  host: z57-16.opera-mini.net

    No właśnie często ten wykres jest bardzo zróżnicowany i to mnie ciekawi bo większość aplikacji ma stałą cenę a wykres się waha... Dlatego coś mi tu nie pasuje :)

  • 0

    16.  2012-02-16 18:52:55

    całkiem ładna.

Dodaj swoją opinię