Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Pięciu chętnych na GSM 1800

Pięciu chętnych na GSM 1800

WitekT 8 Czerwca 2005 12:39

0 0

Do tej pory zainteresowanie częstotliwościami GSM 1800 zgłosiło pięciu operatorów, którzy złożyli w tej sprawie wnioski do URTiP.

Są to Netia Mobile, Centertel, Polkomtel, PTC oraz Tele2.
Netia Mobile, PTC oraz Tele2 złożyły wnioski na 99 kanałów w paśmie GSM 1800, wniosek na 30 kanałów złożył PTK Centertel, a na 50 kanałów Polkomtel.

Nie jest jeszcze ustalony termin, kiedy rozpocznie się postępowanie przetargowe, które wymagane jest w przypadku, gdy chętnych jest więcej niż dostępnych częstotliwości. URTiP ma na zakończenie postępowania osiem miesięcy od czasu wpłynięcia pierwszego wniosku o przyznanie częstotliwości, czyli od 9. maja, kiedy swój wniosek złożyła Netia Mobile.

Źródło tekstu: PAP     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-224-91-246.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uruchamianie Windowsa 10 na urządzeniach mobilnych z Androidem ma sens?

Na smartfonach Huaweia można uruchomić Windowsa 10 dzięki chmurze

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet