Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Pięć aplikacji na majówkę

Pięć aplikacji na majówkę

Isand 30 Kwietnia 2017 13:28

4 2

W tym roku szykuje się nam deszczowa majówka. Mamy nadzieję, że zestawienie poniższych aplikacji osłodzi Wam nieco nieprzychylną aurę.

Symmetrica

Symetrica to prosta ale bardzo wciągająca gra. Jednocześnie bawi i rozwija wyobraźnię. W grze liczą się dwie rzeczy: niebieskie kryształki i ich energia oraz zielone okręgi. Brzmi prosto? Przez pierwsze poziomy tak jest, później trzeba ruszyć głową. Gra jest darmowa.

Znajdziecie ją pod tym adresem.

Zobacz: inne filmy z kategorii Oprogramowanie


Kittens Game

kittens Kotki. Stworzenia które zagarnęły sobie dużą część Internetu i nie zamierzają jej oddać. W tej grze ich ekspansja poszła dalej - założyły sobie wioskę, a my będziemy nadzorować jej rozwój. Zarządzanie kotkami, kotki wydobywające złoża, kotki odkrywające nowe technologie. Miau. I najważniejsze - brak reklam oraz mikropłatności. Tutaj uwaga, pomimo kociej tematyki, do czynienia mamy z grą, która niekoniecznie jest dla dzieci - to nie słodki symulator, lecz tekstowa gra ekonomiczna.



Gra kosztuje 4,79 zł, znajdziecie ją pod tym adresem.

Pacifica

Deszczowa pogoda może wpędzić nas w przygnębienie. Pacifica to aplikacja mająca na celu pomoc w przypadku depresji. Nie tylko pomaga diagnozować, stara się też zachęcać nas do pracy nad sobą (poprzez osiągnięcia i historię postępu) jak i wyciągać nas z samotności - można kontaktować się z innymi użytkownikami.




Darmową aplikację znajdziecie pod tym adresem.

Zobacz: inne filmy z kategorii Oprogramowanie


Horyzont Historii

Nie jest to typowa aplikacja - taka którą możemy pobrać na telefon. Stanowisko z nią znajduje się bowiem w Pałacu Kultury i Nauki, gdzie założymy gogle HTC Vive i przeniesiemy się do dawnej Warszawy. Średniowiecznej, nowożytnej lub tej z 1944 roku. Ale nie trzeba ograniczyć się do oglądania - twórcy przewidzieli też integrację ze środowiskiem.

Stanowiska z aplikacją są czynne codziennie od 10:00 do 20:00.

Zobacz: inne filmy z kategorii Oprogramowanie


Systweak Android Cleaner

A na koniec majówki przydałoby się odświeżyć i zoptymalizować działanie naszego telefonu. Na przykład poprzez lepsze gospodarowanie pamięcią. Aplikacja zawiera w sobie również moduł automatyczny który (całkowicie za nas) co jakiś czas poszuka zbędnych rzeczy zalegających nam w telefonie. I grzecznie zapyta czy się tego pozbyć.

Darmową aplikację znajdziecie pod tym adresem.

Zobacz: inne filmy z kategorii Oprogramowanie

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: gry | za darmo | android

w sumie: 22
  • -1

    11.  2017-04-30 22:04:28

    Ej... czy to jaja? To jest poniżej krytyki. Ani ciekawe, ani fajne. Czemu Koala tego nie robi, skoro umie to robić?

  • 0

    12.  2017-04-30 23:17:34

    @11, wrixas - Koala stwierdził, że nie nadaje się do newsów i bedzie dostarczał tylko testy i felietony.

  • -1

    14. ~  2017-05-01 00:15:27  host: 205.201.55.75

    LuiN jakto Koala zrezygnował? Jego artykuły były fajne to było coś nowego na Telepolis. Wielka szkoda.

  • 0

    15. ~ja  2017-05-01 00:32:07  host: user-94-254-226-73.play-internet.pl

    at.12. Pewnie fala panuje u Was w redakcji i za bardzo Wy się wyżywacie na koledze o młodszym stażu, nie dopuścicie go za bardzo do publikacji newsów.

  • -1

    16.  2017-05-01 01:46:31

    Dokuczaliście nowemu, i nie wytrzymał. Nie każdy umie znosić takie fochy
    :-P

  • -1

    17. ~  2017-05-01 05:32:22  host: 46-211-96-112.broadband.kyivstar.net

    Rewelacja po co to komu

  • -1

    18. ~calm  2017-05-01 06:43:08  host: user-94-254-227-194.play-internet.pl

    at.16. to ty tutaj za dużo Calmowałeś ( trollowałeś), kazałeś chłopakowi jeść liście eukaliptusa i chłopak nie wytrzymał presji.

  • 0

    19.  2017-05-01 08:48:36

    @14, I na tych fajnych artykułach, na kształt porównania iPhone'ów 6 Plus i 7 Plus, teraz się skupi. Newsy to bardzo ciężka praca, gdy oprócz poszukiwań tematów i pilnowania skrzynki e-mailowej trzeba jeszcze uczestniczyć w dyskusji i kasować wpisy spamerów. Na przyszły tydzień zaplanowaliśmy z Michałem kolejne Jego publikacje.

  • 0

    20.  2017-05-01 08:51:03

    @12, Skądże - mógł publikować newsy w dowolnej ilości. Tylko tak, jak napisałem wyżej, nie jest to praca satysfakcjonująca dla każdego, a tracenie czasu na moderację (przynajmniej 1/5 dyżuru) życia nam nie ułatwia.

  • 0

    21.  2017-05-01 08:58:13

    18). Znów pomówienia, a do mnie On nic nie ma, nawet o jedzeniu.

  • 0

    22. ~My, czytelnicy Telepolis  2017-05-01 09:22:25  host: user-94-254-227-194.play-internet.pl

    at.21. Wypowowiadam się w imieniu wszystkich czytelników Telepolis, załóżyliśmy winokle, na swoje długie nosy, i stwierdzamy, że twój nick nadal nas w oczy razi.
    Calm7- dobra rada, zmień nick!
    Nalegamy.

  • 0

    23.  2017-05-01 09:29:13

    22). Poprawka: nalegasz.
    Jeden osobnik.

  • 0

    24. ~  2017-05-01 09:35:06  host: 89-64-4-48.dynamic.chello.pl

    Podobno Koala zrezygnowal przez Calm7?

  • 0

    25.  2017-05-01 09:41:58

    24). Z Witkiem to nie przeszło, więc i z Koala nie przejdzie, intrygancie.

  • 0

    26. ~  2017-05-01 09:51:45  host: a24-06-10.opera-mini.net

    23). LuiN też nalegał.
    Jest tu całe grono czytelników żebyś wreszcie zmienił nick! do jasnej cholery!
    Bo nick Calm7= trolling
    takie skojarzenia wszyscy czytelnicy mają.

  • 0

    30. ~calm  2017-05-01 10:11:25  host: user-94-254-227-194.play-internet.pl

    25). Witek miał dość wycinania twoich spamowych komentarzy i uległ, Koala też długo nie wytrzymał kasując ciągle Calma7.

  • 0

    31. ~123b9  2017-05-01 10:15:48  host: a25-05-10.opera-mini.net

    28@ jeśli przestaną tutaj pisać, to telepolis nie będzie atrakcjny. Napewno można ich też spotkać na CB Radio. Co do samego Calm7. to wpiszcie w wyszukiwarkę Google - ciekawe info.

  • 0

    32. ~pabloki  2017-05-01 13:29:04  host: apn-37-7-185-52.dynamic.gprs.plus.pl

    LuiN widzę że Koala dojrzałdo właściwej decyzji tylko nie do końca. powinien opuścic pokład . ograniczenie sie do pasywnych rzeczy :testy i feleietony( a był już jakiś felieton?) nie jest aktywną postawą jak wyszukiwanie newsów. człowiek pokonał rywali(ciekawe jak pokonał i czym) po czym po miesiącu stwierdza że sie nie nadaje do newsów. śmieszne . myślał że telepolis to jakiś blog ? bądzcie dalej kroniką telekomunikacji ale to nie dla Koali który ma świetny nick nie korespondujący z jego newsami.
    jak to jest że ten nowy weekendowy daje radę . pierwszy raz na telepolis czytałem lizod#pne komentarze na temat pracy redaktora bez odniesienia sie w nich do treści newsa. w mojej ocenie każdy ma wolność ale on jest po prostu zbyt pasywny w swojej twórczości.

  • -1

    33. ~₩₩₩  2017-05-01 14:29:02  host: n12-07-01.opera-mini.net

    LuiN, LuiN....... na POMOC!!!!!!!! Po co komu potrzebne @32 te wywody??????? Na POMOC...........!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • 0

    35.  2017-05-01 14:37:47

    @32, pabloki - Isand, który zajmuje się teraz wiadomościami weekendowymi, był drugi w procesie rekrutacji. Obiecałem Mu wtedy kontakt, gdy tylko pojawi się szansa na pisanie i dotrzymałem słowa. Decyzję Koali szanuję, widać inaczej wyobrażał sobie pracę w redakcji i tyle. A teraz już może wrócimy do tematu tekstu?

Dodaj swoją opinię