Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Piątkowa trzynastka

Piątkowa trzynastka

LuiN 2 Października 2009 12:39

0 0
Kolejnych 13 miejscowości uzupełniło 2. października listę miast w zasięgu Internetu szerokopasmowego Play.

Oferta Play Online dotarła tym razem do Dobrego Miasta, Głogówka, Kłodawy, Lędzin, Miechowa, Miękini, Nidzicy, Nowego Tomyśla, Otmuchowa, Paczkowa, Parczewa, Pawłowic i Wołowa.

Zasięg Internetu Play to obecnie 523 polskich miast, usługę mobilnego Internetu nabyć można w 695 punktach sprzedaży. Pełną mapę zasięgu Play odnaleźć można pod tym adresem.


Źródło tekstu: blogplay,pl, wł     

Dodaj do:
w sumie: 58
  • 0

    39.  2009-10-02 17:37:15

    @17 jezeli sadzisz ze nokia e71 oraz htc touch pro (a na takich testowalem te siec rok temu, a takze niecaly miesiac temu) jest beznadziejnym telefonem to nie mamy o czym rozmawiac... dla mnie jakosc rozmow w play jest na poziomie wymuszonego half rate w pasmie egsm, na 3g jest troche lepiej, ale przy zasiegu plusa to moga sie pod wzgledem jakosci schowac. skoro nie w mojej opinii nie jestem odosobniony to znaczy, ze cos musi byc na rzeczy. juz nie mowie o obsludze klienta, bo to temat na zupelnie inna dyskusje.

  • 0

    40.  2009-10-02 17:40:13

    co do samego newsa - nic tylko sie cieszyc, ze tani net bezprzewodowy wchodzi do coraz wiekszej ilosci lokalizacji. zamiast jednak pisac o sukcesywnym podpinaniu miast (w ktorych miejscami net z W3 jest nieporownywalnie wolniejszy) to z wielkim entuzjazmem przyjabym wiadomosc o odblokowaniu gsm do tych celow, bo co jak co, ale zasieg umts jest dosc ograniczony, a obrzeza miast to czasem problem.

  • 0

    41.  2009-10-02 17:45:14

    issa: też miałem 3 i 4 z polskiego na maturze. ;-)

  • 0

    42.  2009-10-02 18:12:36

    O kurcze , nie powiem , podbudowalem sie!;) W takim razie w gre musi wchodzic u mnie jakis uspiony gen , aktywny w czlonkach Redakcji:)

  • 0

    43.  2009-10-02 18:14:01

    issa: ;-)

  • 0

    44. ~tit  2009-10-02 18:16:35  host: 77-254-141-176.adsl.inetia.pl

    jak możecie to sprawdzcie czy jesteście w zasiegu taniego inernetu play bo jestem w krakowie na 3G i po wpisaniu *140# mam info że jestem na zasiegu plusa

  • 0

    45. ~  2009-10-02 18:17:18  host: 77-254-141-176.adsl.inetia.pl

    oczywiście playa

  • 0

    46.  2009-10-02 19:42:53

    Witku pytam poważnie - będzie ten długo zapowiadany i oczekiwany artykuł o MNP, czy (tak jak to komuś odpisałeś) nie będzie go, i dlaczego?

  • 0

    47.  2009-10-02 19:52:18

    jojo: nie będzie, z wielu powodów - m.in. dlatego, że dokładnie każdy operator dawał ciała, choć najmniej chyba Orange i Era, ale i dlatego, że nie mam pomysłu na formułę. Bez sensu jest opisywać poszczególne przypadki. Co to da? Jakie z tego da się wyciągnąć wnioski? Jeżeli coś o tym napiszę, to raczej od strony systemu prawnego i "rozbiorę" pełne ogólników rozporządzenie o przenośności...

  • 0

    48.  2009-10-02 19:53:41

    OK, dzięki. Chciałem po prostu widzieć, czy w ogóle jest na co się "napalać". ;-)

  • 0

    49.  2009-10-02 19:56:01

    jojo: nie ma, bo stwierdziłem, że ten artykuł w pierwotnej formie, jaką planowałem, nie wnosiłby nic nowego w stosunku do komentarzy czytelników. Wolałem czas przeznaczyć na coś innego, nie lubię robić bezsensownych rzeczy.

  • 0

    50.  2009-10-02 20:05:52

    Dobra, dobra - nie musisz się tak usprawiedliwiać. W końcu to Ty tu rządzisz. ;-)

  • 0

    51. ~LnP  2009-10-02 20:22:23  host: 194.146.253.22

    WitekT - Era najmniej dawała ciała??Spróbuj przenieść numer z Ery w trybie jednodniowym :)Życzę powodzenia.

  • 0

    52.  2009-10-02 22:07:21

    O, widzę że w końcu pojawił się zasięg w mojej okolicy :)

  • 0

    53.  2009-10-02 22:09:04

    ~51 2 m-ce temu przenosiłem Nr z TT do PF. Wniosek składałem ok 13.00, godzinę po północy Nr już chodził w PF. Może to ta jaskółka od "nie wiosny", ale fakt.

  • 0

    54. ~despera  2009-10-03 15:36:41  host: t07-06.opera-mini.net

    37. ~kwistas - jakie znowu testowe simy??????

  • 0

    55. ~Józiek z gór  2009-10-03 21:21:58  host: ip-89-174-126-74.multimo.pl

    Ja dzwonię z Orange i Fresza. Generalnie nie mam z żadnym z nich problemów. Ze względu na cenę ograniczam połączenia z Orange (tylko do wybranych darmowych). Jednak w maju jak niedaleko mnie stawiał Play nadajnik UMTS-a - to przez dwa tygodnie miałem ciągle przerywane rozmowy. Gdyby nie komórka w Orange - to bymbył się wściekł. :(

  • 0

    56. ~Józiek z gór  2009-10-03 21:40:04  host: ip-89-174-126-74.multimo.pl

    Dodam, że są małe problemy, gdy telefon ma w UMTS a rozmowę prowadzę w jadącym samochodzie. Połączenie potrafi gubić sylaby. Dotyczy to zarówno Playa jak i Orange.

  • 0

    57. ~excuse  2009-10-04 10:50:00  host: public-gprs48320.centertel.pl

    Play ma tylko jakieś 7% rynku, a w marudzeniach o kiepskiej jakości i obsłudze mają już udział jakieś 50%. Nie wyciągają z tego wniosków, to chyba tyle w temacie.

  • 0

    58. ~brokowiak  2009-10-05 16:34:03  host: fct170.internetdsl.tpnet.pl

    No to teraz czekamy na 3g play'a w Broku!

Dodaj swoją opinię