Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Phone P1 - metalowy smartfon od Pepsi

Phone P1 - metalowy smartfon od Pepsi

orson_dzi 19 Listopada 2015 14:58

5 4

Dotychczasowe plotki okazały się być prawdą. Pepsi zaprezentowało własny smartfon o prostej nazwie Phone P1.



pepsi phone p1 pepsi phone p1




Smartfon wyprodukowała firma Shenzhen Scooby Communication Equipment. Urządzenia posiada ekran o przekątnej 5,5 cala i rozdzielczości 1080p pokryty szkłem 2,5D. W środku znajduje się 8-rdzeniowy procesor MediaTek MT6592 taktowany zegarem 1,7 GHz, 2 GB pamięci RAM i 16 GB pamięci wbudowanej z możliwością rozszerzenia jej kartami microSD. Główny aparat wykonuje zdjęcia o rozdzielczości 13 MPix (f/2.0, 1/3.06"), a przedni o rozdzielczości 5 Mpix. Oprócz tego smartfon posiada łączność LTE, funkcję dual SIM (druga karta wkładana jest do gniazda kart pamięci) i czytnik linii papilarnych. Za zasilanie odpowiada akumulator o pojemności 3000 mAh, a całość pracuje pod kontrolą dido OS, systemie opartym na Androidzie 5.1.

Smartfon jest obecnie dostępny w ofercie sklepu JD.com w cenie będącej równowartością 100 euro. Jak na razie jest to oferta limitowana i dostępnych jest tylko 1000 egzemplarzy. Nie wykluczone, że jeśli chętnych nie zabraknie, dostępne będą większe partie smartfonu Pepsi.

Źródło tekstu: fonearena; wł     

Dodaj do:

Tagi: pepsi | pepsi phone p1

w sumie: 16
  • 1

    2. ~  2015-11-19 15:28:44  host: 168.235.201.33

    @1 idz blysnac na onet,tam zaimponujesz

  • 0

    3. ~Pawcio  2015-11-19 15:58:38  host: afge40.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Całkiem spoko parametry jak na tą cenę. Będzie hicior :)

  • -1

    4. ~sss  2015-11-19 17:21:24  host: user-94-254-144-135.play-internet.pl

    Ja czekam aż producenci proszków do prania zawojują rynek telekomunikacyjny. Smartfon Dosia na systemie Vizir OS który działa na jądrze Bryzy. To by bylo cos

  • -2

    5.  2015-11-19 17:29:24

    brzydki, ten tył to koszmar...

  • 2

    6. ~Bart  2015-11-19 17:34:12  host: 89-71-39-147.dynamic.chello.pl

    skoro Pepsi ma swój telefon to co na to Coca-Cola ?

  • 2

    7.  2015-11-19 17:39:52

    Bateria 3000mAh - całkiem całkiem :)

  • -1

    8. ~  2015-11-19 17:42:39  host: user-188-33-41-126.play-internet.pl

    5,5 cala? Szkoda, ze nie od razu 55...

  • 0

    9. ~gosciu  2015-11-19 18:29:34  host: afmv178.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Z frontu brakuje tylko przycisku i bylo by S2

  • 0

    10.  2015-11-19 18:41:24

    Ale podnieta. Tylko w Chinach taki telefon to low-end, bo takie podzespoły to normalka u nich. Nic nadzwyczajnego tam, ale w Europie to zwód ludzie dostaje. Widać, że jesteśmy gorsi od chińczyków.

  • -3

    11. ~  2015-11-19 18:47:07  host: 89-76-168-161.dynamic.chello.pl

    Mediatek = chłam

  • 2

    12.  2015-11-19 19:41:08

    DO 11: Sam jesteś chłam. Wymieniłem snapdragon 410 na X10 i jest niebo, a ziemia pod każdym względem. Nawet GPSa szybciej łapie... Co nie jest takie oczywiste w przypadku Mediateka

  • 0

    13. ~P  2015-11-19 20:47:48  host: google-proxy-66-102-9-21.google.com

    @12. Robie to samo, właśnie czekam na redmi note 2. Kosztował tyle co jakaś mizeria na s410 w Polsce

  • 0

    14. ~  2015-11-20 09:27:13  host: 178.162.216.39

    Czekam na odpowiedź firmy Zbyszko!

  • 1

    15. ~sxs  2015-11-20 12:11:51  host: 81.26.31.253

    @8 czy Ci się to podoba czy to 5.5 cala to teraz standard, inaczej mówiąc telefon "średniej wielkości". Telefony duże sa powyżej 5,5, a małe ponizej 5,5... tez miałem z tym problem, ale przyzwyczaiłem się. Niedogodność noszenia dużej "cegły" jest mniejsza niż zalety dużego ekranu.

  • 0

    16. ~darecki  2015-11-21 21:55:25  host: evi229.neoplus.adsl.tpnet.pl

    albo jestem ślepy albo nie ma tego telefonu w ofercie JD.com...

  • 0

    17.  2015-11-24 17:45:43

    @15 - używam ip5S i nie wyobrażam sobie na chwilę obecną większego ekranu; jest po prostu zbędny

Dodaj swoją opinię