Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Philips Xenium i908 - osiem rdzeni i ekran 1080p

Philips Xenium i908 - osiem rdzeni i ekran 1080p

orson_dzi 5 Sierpnia 2015 21:19

1 0

philips xenium i908 Philips wprowadził na polski rynek nowy smartfon z serii Xernium, model i908.



Philips Xenium i908 oferuje 5-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 1080p. Sercem smartfonu jest ośrmiordzeniowy procesor MediaTek MT6592 taktowany zegarem 1,7 GHz w parze z 2 GB pamięci RAM. Dla użytkownika przewidziano 16 GB pamięci wbudowanej z możliwością rozszerzenia jej kartami microSD o kolejne 32 GB. Główny aparat o rozdzielczości 13 Mpix pozwala na nagrywanie filmów w rozdzielczości 1080p. Za zasilanie odpowiada akumulator o pojemności 3000 mAh, a całością zarządza Androida 4.4.2. Smartfon obsługuje dwie karty SIM.




Philips Xenium i908 jest dostępny w sieci RTV Euro AGD w cenie 1099zł.>

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: Philips; wł     

Dodaj do:

Tagi: pxilips | philips xenium i908

w sumie: 19
  • -5

    1. ~LTE  2015-08-05 21:29:17  host: 188.146.52.176.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Nie ufajcie nieznanym markom, przekonałem się gdy kupiłem telefon Manta za 29,99 zł telefon ładuje się długo i rozładowuje w 6h samego leżenia, sprzedałem głupiemu za drugie tyle i kupiłem najtańszy Samsung E1200R gdzie szybko się ładuje i bateria trzyma tydzień przy użytkowaniu.

  • -5

    2. ~  2015-08-05 21:30:12  host: n07-08-05.opera-mini.net

    Philips to partacze. Kiedyś kupiłem w Biedronce słuchawki nauszne tej firmy za 26 zł i podczas słuchania w nich muzyki pocą mi się uszy.

  • 3

    3.  2015-08-05 21:32:10

    Szału nie ma za tą cenę.

  • -1

    4.  2015-08-05 21:33:14

    Smartfon bez modemu 3G i LTE !!!

  • 4

    6.  2015-08-05 21:35:35

    Od kiedy Philips jest nieznaną marką ?
    Tytułowy model ma sporą wadę,stary android.Cena też nie jest niska.

  • 3

    7.  2015-08-05 21:37:27

    Za tą cenę słaby telefon.

  • 2

    8. ~pabloki  2015-08-05 21:38:07  host: 188.146.55.104.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    cena za wysoka, stary android. powinien kosztowac max 699 bo to już nie philips tylko licencja . to linia xenium czyli powinien długo działac a on laboratoryjnie do 25 godzin rozmów uciągnie a realnie to pewnie dzielone przez 4.

  • 1

    9. ~pabloki  2015-08-05 21:41:04  host: 188.146.55.104.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    @4 ma modem 3G. umts900 i umts2100.zobacz już jest w katalogu teleppolis.

  • -1

    10. ~LTE na kazdym smietniku w Ossie  2015-08-05 21:50:58  host: insecure.network

    Typowy chinski smietnik ze starym dziurawym andriodem bez opcji aktualizacji i bez LTE, za to w cenie Mogo G3.

  • 0

    11.  2015-08-05 22:18:17

    Xenium nie kupuje sie dla efektow, tylko dla baterii glownie. Kto mial do czynienia z ta seria ten wie. Chociazby bardzo silne Xenium 6618.

  • -1

    12.  2015-08-05 22:19:45

    4.4.2? Kiedy Google pracuje nad 5.2? ha-ha-ha.

  • 1

    13. ~Haha  2015-08-05 22:26:33  host: user-94-254-133-148.play-internet.pl

    @12
    Haha to jest pogoń za cyferkami androida 5.2, 6.7 100.4 może FM buhahaha
    Tak jak microsoft win 95, itd itd......a mamy już windows 10 potem 11 i tak w kółko robienia masy w balona☺

  • 0

    14. ~Mariano Italiano  2015-08-05 23:46:14  host: 89-67-149-146.dynamic.chello.pl

    Pierdylion rdzeni a i tak muli

  • 0

    15. ~hihi  2015-08-06 01:24:21  host: user-109-243-175-142.play-internet.pl

    *14 bo malo pierdolionow

  • 0

    16.  2015-08-06 08:33:37

    @1
    Philips to nie jest nieznana firma.
    @2
    Jak się kupuje słuchawki za 29 zł i to w Biedronce, to później są efekty. P.S. Jak Ci się w nich pocą uszy, to może spróbuj jakiegoś antyprespirantu :-)

    Co do tego modelu telefonu, to główną wadą jest brak jakichkolwiek informacji producenta co do aktualizacji systemu. No i brak LTE. Może na dzień dzisiejszy nie jest to aż tak niezbędne, ale w urządzeniu z taką specyfikacją przydałoby się LTE.
    Posiada za to NFC. A co do ceny - przy tej specyfikacji nie jest zbyt wygórowana (takie jest moje zdanie). Aczkolwiek te 2 powyższe mankamenty mogą wpływać na mniejsze zainteresowanie tym modelem.

  • 0

    17.  2015-08-06 11:41:45

    @16 Prawie się zgadzam.
    Moim zdaniem dużą wadą jest też kulejący GPS. Jest to znana wada starych chipsetów Mediateku.
    Cena jest mocno przesadzona. Można mieć podobnego Jiayu za ok. 700 zł, u mnie kilku kolegów w pracy ma i mówią, że jak ktoś GPS nie potrzebuje, to spoko telefony (Jiayu G4S).

  • 0

    18.  2015-08-06 11:45:28

    17, Michalos - na problemy z GPS-em są już metody. Ale fakt, chipset z 2013 roku nie jest najlepszym pomysłem.

  • 0

    19. ~  2015-08-06 17:37:22  host: user-94-254-198-160.play-internet.pl

    A co to za problem samemu ściągnąć najnowszego androida i wgrać?

  • 0

    20. ~  2015-08-09 08:36:40  host: n16-08-06.opera-mini.net

    @19, cza umić i kcieć

Dodaj swoją opinię