Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Philips Xenium E560 - 73 dni pracy teraz za 299 zł

Philips Xenium E560 - 73 dni pracy teraz za 299 zł

LuiN 17 Maja 2016 14:36

5 10

philips xenium e560 Cena telefonu Philips Xenium E560, oferującego nawet 73 dni pracy na jednym ładowaniu, spadła w wybranych sklepach do 299 zł.

W sieci sklepów Media Expert, Avans i na Electro.pl telefon kupić można w cenie obniżonej do 299 zł (wcześniej około 450 zł). Philips Xenium E560 za sprawą akumulatora o pojemności 3100 mAh oferuje nawet 73 dni pracy czy do 39 godzin rozmów.

Urządzenie charakteryzuje się klasycznym wzornictwem, wysokiej czytelności ekranem IPS LCD, dobrą jakością rozmów oraz starannym designem z metalową ramką i tworzywem ograniczającym zbieranie odcisków palców.




Naszą recenzję telefonu przeczytać możecie pod tym adresem. Przy cenie 300 zł końcowa punktacja byłaby zdecydowanie mniej sroga.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: Media Expert, wł     

Dodaj do:

Tagi: philips | philips xenium e560

w sumie: 18
  • 1

    1. ~Xavi  2016-05-17 14:59:36  host: 89-72-253-207.dynamic.chello.pl

    Kupiłem, obserwowałem ten model od jakiegoś czasu i aktualna cena moim zdaniem jest ok.

  • -1

    2.  2016-05-17 15:08:23

    Kiepski aparat. HSPA/4G, HD Voice jest? Nie ma!

  • 2

    3. ~aero666  2016-05-17 15:30:29  host: public-gprs351629.centertel.pl

    A oprogramowanie cokolwiek poprawili czy nadal jest np. taka parodia tlumaczenia na polski?

  • 1

    4.  2016-05-17 15:44:01

    Telefon za 300 zł: Brak 3G, brak HD Voice. Nie, dziękuję.

  • 1

    5.  2016-05-17 16:03:05

    @4: Nie każdy potrzebuje w telefonie 3G, HD Voice, itp. bzdetów. Obecna cena zdecydowanie bardziej zachęca do zakupu niż poprzednia 500zł.

  • 0

    6.  2016-05-17 16:09:10

    @SimplusowiecU (5), że co?! To nie są żadne bzdety! No chyba, że twoim zdaniem, 3G/4G służy jedynie do wideo-rozmów przez kamerkę... A HDV oznacza znaczne polepszenie jakości głosu, czyli istotnie wpływa na podstawową funkcję właśnie TELEFONU, jaką jest prowadzenie rozmów głosowych. W tych czasach to powinna być podstawa.

  • -2

    7.  2016-05-17 16:18:12

    @5 HD voice to bzdety? Człowieku, albo nigdy nie rozmawiałeś w jakości HD voice, albo specjalnie kłamiesz. Testowałem nie jeden telefon 2G, bo szukałem telefonu zapasowego dla smartfona i mogę powiedzieć tylko tyle, że telefony te mają wyraźnie gorszą jakość połączeń. Poza tym rozmowa w HD Voice jest tak wyraźna, tak czysta, że aż się chce rozmawiać. Rok 2016 a te tłuki cały czas produkują telefony 2G i bez HD Voice. Dlaczego Nokia mogła wyprodukować model 301 z 3G i HD Voice, a inni producenci nie?

  • -1

    8.  2016-05-17 18:37:38

    Owszem, rozmawiałem i rozmawiam w HD Voice. Mimo to podtrzymuję nadal zdanie, że nie jest to absolutna konieczność.

  • 2

    9. ~uPlay  2016-05-17 18:45:32  host: user-164-126-218-109.play-internet.pl

    Jeśli ktoś (@5.) w dzisiejszych czasach obecność 3G w telefonie uważa za bzdet to jestem za tym żeby operatorzy infrastrukturalni jak najszybciej zrezygnowali z przestarzałych technologii 2G, a marnujące się do tej pory częstotliwości przeznaczyli na 3G oraz LTE :-)

  • 0

    10. ~Fokus  2016-05-17 18:50:40  host: n30-06-05.opera-mini.net

    To teraz 99 zł za telefon i 200 zł za chiński akumulatorek? Okropnie drogo! Ogniwa o chińskiej pojemności 3100 mAh, a nawet wyższej można kupić w pewnym serwisie aukcyjnym za kilkadziesiąt zł.

  • 0

    11. ~  2016-05-17 18:58:55  host: ip-5-172-247-251.free.aero2.net.pl

    Ale brzydki jest ten mały karakan

  • 1

    12. ~  2016-05-17 19:26:05  host: 188.146.16.82.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    @9: Dokładnie: 2G do piachu (albo przerzucić na roaming - jakąś "wspólną sieć" z 10mHz), najlepiej płatny), bo pewnie część M2M jest GSM Only

  • 0

    13. ~Tomek  2016-05-17 22:06:51  host: ip212w2.clubnet.pl

    Drogi. Wole dokupic powerbank i cieszyc sie pelna funkcjonalnoscia androida

  • 0

    14. ~ESteta  2016-05-17 22:38:52  host: public-gprs377068.centertel.pl

    Aha, to teraz chińską tandetę określa się "klasycznym wzornictwem" :-)

  • -1

    15. ~xy  2016-05-17 23:32:03  host: 178235139041.warszawa.vectranet.pl

    Znowu dzieciaki chcą wyłączać GSM ;-)

  • -1

    16. ~  2016-05-18 12:17:23  host: 212.160.172.85

    zdziwicie się, ale 2G będzie dłużej działało niż wam się wydaje - to szybciej 3G zdechnie niż stary poczciwy GSM :)

  • 0

    17.  2016-05-18 12:50:11

    GSM to już jest wiekowy zabytek, przestarzały w każdym aspekcie, zabezpieczeń, autoryzacji, jak najbardziej będzie i powinien być wyłączany, częstotliwości z pasma 900MHz będą (i są już) wykorzystane w UMTS900, GSM utrzymuje się ze względu na kompatybilność "dół" urządzeń, jest jeszcze wiele działających wyłącznie w tym systemie telefonów oraz produkuje się jeszcze nowe bardzo tanie i to utrzymuje go przy życiu.

  • 0

    18. ~Ze wsi  2016-05-25 01:09:20  host: apn-37-7-164-211.dynamic.gprs.plus.pl

    2G to przede wszystkim "zasięg". Wyjedźcie sobie za miasto, do lasu z aparatem, który obsługuje tylko 3G - to może do Was dotrze. 2G powinno pozostać, jak najdłużej. Życie poza miastem też istnieje.

Dodaj swoją opinię