Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Philips prezentuje Xenium 9@9W

Philips prezentuje Xenium 9@9W

Immortal 7 Sierpnia 2007 20:23

0 0

xeniumm Philips zapowiedział kolejny model ze znanej i cenionej serii Xenium. Rodzina telefonów Xenium cieszy się dość dużą popularnością, głównie ze względu na bardzo długi czas pracy baterii. Nie inaczej jest tym razem.

Xenium 9@9W, wedle zapewnień producenta, na w pełni naładowanej baterii, przy umiarkowanym użytkowaniu, powinien wytrzymać ponad 7 dni. Specyfikacja telefonu, jak na dzisiejsze czasy, jest standardowa i niczym szczególnym się nie wyróżnia. Wyświetlacz o rozdzielczości 240 x 320 pikseli z możliwością wyświetlenia 262 tysięcy kolorów, aparat 2 Mpix, a to wszystko "zapakowane" w klasycznej obudowie typu slim.




Cena telefonu nie została jeszcze podana, tak jak i data jego wejścia na rynek.

Źródło tekstu: mobile-review.com, wł     

Dodaj do:
w sumie: 23
  • 0

    4.  2007-08-07 21:18:44

    Wieszak: owszem, sprzedał swoje fabryki, dobrze pamiętasz. Ja z kolei kojarzę, że zrobił to razem z prawa do używania marki. Trudno pisać newsa w stylu "chińcka firma Chin Qua Ming, korzystająca z marki Philips, zaprezentowała...", lepiej pisać "Philips zaprezentował..." ;)

  • 0

    5. ~ukenamuniu  2007-08-07 21:38:07  host: nat-go2.aster.pl

    WitekT: fakt, byłem w fabryce Philipsa w Shenzhen. I co z tego? Nic. Chwalę się tylko.

  • 0

    6. ~r  2007-08-07 21:47:13  host: chello084010106085.chello.pl

    #5: a już myśleliśmy, żeś się żalił ;-) A powracając do tematu to patrząc na zdjęcie mogę powiedzieć tylko jedno: fuj, co za brzydal.

  • 0

    7. ~irzi  2007-08-07 22:00:13  host: 195.136.186.7

    ale parę lat temu był taki Philips ( nie pamietam juz oznaczenia modelu ) co wytrzymywała jego bateria aż 2 tygodnie !! To było coś !

  • 0

    8.  2007-08-07 22:00:14

    ukenamuniu: rozumiem Cię, bo właśnie kończę butelkę whiskey, zaczynam drugą. ;)

  • 0

    9. ~ukenamuniu  2007-08-07 22:02:43  host: nat-go2.aster.pl

    ~r: nie żalę się, tylko żałuję. Po włączeniu Hong Kongu do Chin specjalna strefa Shenzhen straciła na znaczeniu. Wiem, że producenci mają wyznaczone limity (minimum) sprzedaży na rynek wewnętrzny. Po ich przekroczeniu dopiero mogą eksportować.

  • 0

    10. ~ukenamuniu  2007-08-07 22:13:34  host: nat-go2.aster.pl

    WitekT: Stock 84 - w następnym newsie. Na dokładkę to brandy z Włoch a nie trunek szkocki. Tobie też na zdrowie.

  • 0

    11. ~chacik  2007-08-07 22:15:25  host: 192-dzi-14.acn.waw.pl

    ~irzi: Ten telefon to był Philips Xenium 989 lub 9@9. Miałem taki i faktycznie bateria trzymała 2 tygodnie bez najmniejszego problemu. Do tego solidna metalowa obudowa i genialne jak na owe czasy menu. Wspominam z sentymentem ten model.

  • 0

    12.  2007-08-07 22:30:11

    ukenamuniu: wypiłem Ballentine's, teraz zabieram się za 50-cio voltowego Grant'sa. ;)

  • 0

    13. ~  2007-08-07 22:37:44  host: inet20909nb-3.eranet.pl

    dziwie sie ze philips nigdy nie zainwestowal duzych piniedzy w typowo muzyczne telefony.przeciez to firma z doswiadczeniem i technologiami. mogl byc dobrym konkurentem dla SE serii W.

  • 0

    14. ~ukenamuniu  2007-08-07 22:37:58  host: nat-go2.aster.pl

    Witku, zbieraj butelki, są ładne. Będę potrzebował je do rozlewania wina, chociaż w tym roku mało winogron.

  • 0

    15.  2007-08-07 22:39:57

    ukenamuniu: a dobre wino robisz? Ja lubię mocno słodkie, takie prawie jak likier. :)

  • 0

    16. ~ukenamuniu  2007-08-07 22:46:48  host: nat-go2.aster.pl

    WitekT: zupełnie nie na temat piszemy, ale tak, słodkie. Nie wyciskam, tylko miksuję i przecieram przez sito, by był kolor i aromat. Kiedy będziesz w ogrodach (innowacji)? Przyniosę w torbie z napisem "Philips" (nie mam takiej, ale chciałem coś napisać na temat).

  • 0

    17.  2007-08-07 22:49:56

    ukenamuniu: ja nie chcę tworzyć drętwego portalu, gdzie ludzie dyskutują tylko "na temat". W TP będę... hym... no dla Twojego wina to mogę być choćby jutro. :)

  • 0

    18. ~ukenamuniu  2007-08-07 23:01:52  host: nat-go2.aster.pl

    WitekT: jutro mam urlop i innowacje wprowadzam w swoim ogrodzie. Powinieneś mieć w Telepolis do wglądu swój kalendarz (ma taki szeryf naszego miasteczka), by ktoś mógł Cię dorwać i opierniczyć, lub spotkać i obdarować winem.

  • 0

    19.  2007-08-07 23:03:41

    ukenamuniu: a są takie moduły kalendarza. ;) Ale to nie jest tylko mój prywatny blog, chciałym rozbudować redakcję, więc nie będę się "lansował". ;) Ale rzuć termin, spokojnie się dostosuję, bo wierzę, że warto. :)

  • 0

    20. ~ART_ur82  2007-08-07 23:16:11  host: bxl42.internetdsl.tpnet.pl

    Szkoda, że Philips wycofał się z produkcji telefonów. Uważam, że zamiast sprzedawać dział zajmujący się komórkami Chińczykom, powinni byli zainwestować większe pieniądze w jego rozwój. Naprawdę ceniłem te telefony za oryginalne rozwiązania nie spotykane u konkurencji. Ale cóż, prościej było pozbyć się działu, który nie przynosił zamierzonych zysków.

  • 0

    21. ~ukenamuniu  2007-08-07 23:18:35  host: nat-go2.aster.pl

    OK. wyślę meila na "redakcja"

  • 0

    22. ~  2007-08-07 23:34:08  host: axa250.internetdsl.tpnet.pl

    zlom i tele powiem

  • 0

    23. ~empireus  2007-08-08 06:24:30  host: ema117.internetdsl.tpnet.pl

    #3 Tyle, ze te Twoje nokie nie mialy wyswietlacza z taka rozdzielczoscia, a co za tym idzie, nie potrzebowaly pobierac az tyle energii. poza tym wspomniane przez Ciebie telefony nie mialy szokujacych funkcji, a tu jest i aparat i wspomniany duzy wyswietlacz.. a jako ze jest aparat, to i pewnie karta pamieci tez jest, ktora tez potrzebuje troszke pradu... ech.. ludzie-myslcie, bo to nie boli :)

Dodaj swoją opinię