Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Perfekcyjny simlock?

Perfekcyjny simlock?

WitekT 27 Lutego 2006 17:38

0 0

Brytyjska sieć "3" zamierza mocować karty SIM na stałe w swoich tanich telefonach prepaid. Ma to zmniejszyć skalę wywożenia ich za granicę i zyskownej sprzedaży.

Pierwszym telefonem z kartą SIM zainstalowaną na stałe będzie Motorola C975.




Ten ruch zagwarantuje, że osoba kupująca zestaw prepaid będzie naszym klientem, a nie eksporterem telefonów. Taką ofertę uruchomiliśmy już wcześniej w kilku wybranych sklepach przed Świętami. Zakończyła się sukcesem – klientom to nie przeszkadzało, a my uznajemy to za praktyczne rozwiązanie problemu eksportu telefonów. Karty będą przymocowane na stałe głównie w tanich modelach oraz tych, które mocno dotujemy - powiedział Marc Allera, dyrektor sprzedaży w brytyjskim "3".

W wypadku, gdy użytkownik będzie chciał zmienić telefon, ma dostać gratis duplikat karty.

Źródło tekstu: Mobile Burn, wł     

Dodaj do:
w sumie: 45
  • 0

    26. ~issa  2006-02-28 08:30:24  host: gprs1.plusgsm.pl

    Coś czuję , że "ulojalniać" telefon i klienta ;-) pierwsza zacznie Orange , bo oni zawsze idą na całego i na nic nie zwracają uwagi ;-) Oj , obroty na Allegro spadną , szczególnie z tych "wysokodotowanych telefonów" :-D Oczywiście zrobi się to w imię walki ze złodziejami telefonów. Już widzę te nowe opisy na Allegro "bez ładowarki , ale za to z kartą sim !(tylko nie wiem jakim numerem)" :-D

  • 0

    27. ~zofia  2006-02-28 10:05:44  host: gate.malnet.pl

    Makus1: aparaty są dofinansowane zwrotem podatku Vat na granicy oprócz dofinansowania operatorskiego....chcesz Rosjanom fundować telefony to kup za własną kasę i wyślij - ucieszą się:) Putin nie ma komórki, bo mu jeszcze nikt z Polski nie wysłał - będziesz pierwszy:)

  • 0

    28.  2006-02-28 11:19:23

    no i slusznie, popieram. skala eksportu telefonow z GB czy Wloch stala sie ostatnio wprost patologiczna

  • 0

    29. ~misek  2006-02-28 14:02:09  host: ear90.internetdsl.tpnet.pl

    czyli cofaja się wstecz:) numer związany z telefonem:)

  • 0

    30. ~zofia  2006-02-28 15:28:35  host: gate.malnet.pl

    misek: absolutnie! idą do przodu nie chcą dopłacać do armii złodziei na których łoży państwo i rzesza uczciwych klientów

  • 0

    31.  2006-02-28 23:34:09

    "klientom to nie przeszkadzało" co za propaganda! Nie sądzę żeby komuś to nie przeszkadzało...

  • 0

    32. ~xyz  2006-03-01 10:05:10  host: gate.malnet.pl

    Mi nie przeszkadza:)

  • 0

    33. ~no name  2006-03-05 08:44:00  host: 80.54.4.166

    Takie rozwiązanie jest już stosowane w USA. Moja siostra przyleciała do Polski z telefonem nie posiadającym wejścia dla karty SIM. Ale jest to telefon na abonament. Nie da się zmienić numeru, ale takie telefony są tam wielokrotnie tańsze bo nie ma możliwości ich odsprzedania i puźniejszego z nich korzystania po zakończeniu umowy. Stają się poprostu złomem lub idą na części.
    Jeżeli cena tych telefonów ma być niższa to czemu nie...

  • 0

    34. ~  2006-03-05 16:04:27  host: proxy.in.net.pl

    a jak karta straci ważność? To co wtedy? Telefon do kosza? Głupi pomysł

  • 0

    35. ~maciejd  2006-03-06 11:45:07  host: abqq52.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ja sie im nie dziwie. jesli daja telefony 3g za 200-300zł to moga oczekiwac lojalnosci :) ps. sam znam 2 osoby które w Polsce kozystaja z telefonów "3" i kupiły je za pare funtów w UK.

  • 0

    36. ~Polak  2006-03-08 14:06:51  host: dns.bernardinum.com.pl

    Polak potrafi - jak będzie trzeba to i kartę wymontuje a telefonu nie uszkodzi.

  • 0

    37.  2006-03-08 15:37:16

    Zofia czy ty naprawdę idiotke zgrywasz? Nie odpowiednie osoby to takie, które naprzykład będą pouszczać głupie strzałki grozić itp. A skąd wzięłaś pomyśl o nie chcianych dzieciach? Może masz juz kilka takich?

  • 0

    38. ~zofia  2006-03-08 18:03:49  host: gate.malnet.pl

    oprych: jeśli tobie "nie chciane osoby" puszczają strzałki lub grożą to znaczy, że mają może cię za wała, który łyka takie dowcipy co pewnie dalekie od prawdy nie jest patrząc na to co wypisujesz. A może ty adwokat "niechcianych" dzieci jesteś albo alimenty chcesz zapłacić?:)

  • 0

    39.  2006-03-08 23:28:24

    zofia:Nie, wyobraź sobie że jednak nie mam takich problemów, a po tym co wnioskuję czytając to stwierdzam zę może właśnie jesteś jedną z tych co lubi takie głupie numery robić, nie ja zacząlem temat niechcianych dzici tylko ty, a po za tym ty też zadałaś głupie pytanie Kluskowi co znaczą niechciane osoby, ale cóż może to przewyższa twój iloraz inteligencji a to czy ktoś mnie ma za wała czy nie to nie twój interes, bo nie będę się tutaj wypowiadał za kogo ja ciebie mam

  • 0

    40. ~z  2006-03-09 09:25:32  host: gate.malnet.pl

    oprych: zacytuję ci Marka Twaina, bo pewnie nie znasz tego powiedzenia i dlatego zabrałeś głos: "lepiej jest milczeć i wydawać się głupim niż odezwać i rozwiać te wątpliwości..." życzę miłego dnia:)

  • 0

    41.  2006-03-09 13:31:03

    z: chyba sama jesteś równie głupia bo pierwsza odezwałaś sie z wielkim idiotyzmem na tym forum więc skoro znasz to powiedzenie jesteś już naprawdę wyjątkowo głupia skoro jeszcze sie odezwałaś. A tak swoją drogą możesz na mnie najeżdzać jak chcesz. Opinia idiotki mnie nie interesuje. Wiedz, że bardzo mi ciebie żal

  • 0

    42. ~zofia  2006-03-09 13:53:58  host: gate.malnet.pl

    drogi chłopcze, czy masz jeszcze jakieś równie merytoryczne uwagi do artykułu czy to już szczyt twoich intelektualnych możliwości?:)
    i skąd to zdanie: "równie głupia" czyżbyś zmierzył swój iloraz?

  • 0

    43.  2006-03-09 16:36:36

    zofia:nie jestem dla ciebie żadnym chłopcem wiec wypraszam sobie tego typu uwagi. Nie bedę tutaj błyskał sztucznym intelektem jak ty wiec napisze poprostu zanne powiedzenie. Głupszemu trzeba ustąpić, tak też postąpie w stisunku do ciebie, bo rozmowa z tobą poprostu zniża mnie do twojego poziomu. Zresztą twoje uwagi też nic do TEGO tematu nie wnoszą...

  • 0

    44. ~zofia  2006-03-09 19:01:54  host: gate.malnet.pl

    dziękuję za wyrozumiałość....drogi chłopcze oczywiście a co sobie wypraszasz: racz zachować dla siebie...popraw też ortografię drogi chłopcze, bo trudno zrozumieć ten bełkot. Pozdrawiam cię - oczywiście drogi chłopcze:)

  • 0

    45. ~NICE  2007-11-23 20:10:46  host: byr98.internetdsl.tpnet.pl

    no tak ale jesli ktos ma 1 teleofon a 2 karty sim ? to co ma zrobic kupic 2 telefon ? nawet jesli obie byly by z "3" to i tak lipa :)

Dodaj swoją opinię