Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Pełny cennik "Nowa Era"

Pełny cennik "Nowa Era"

sirmark 31 Marca 2008 15:58

0 0
Prezentujemy szczegółowy cennik nowej taryfy "Nowa Era", która wchodzi do oferty Ery 3 kwietnia.

O nowej taryfie pisaliśmy już w tej wiadomości, a o wiodących telefonach w tej wiadomości

Nowa Era

era nowaera od 3 04 2008 era nowaera od 3 04 2008 era nowaera od 3 04 2008 era nowaera od 3 04 2008

era nowaera od 3 04 2008 era nowaera od 3 04 2008 era nowaera od 3 04 2008 era nowaera od 3 04 2008

era nowaera od 3 04 2008 era nowaera od 3 04 2008 era nowaera od 3 04 2008




Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 256
  • 0

    237. ~timur  2008-04-04 10:11:14  host: don86.neoplus.adsl.tpnet.pl

    prawda,prawda dla przedłużających mają super oferty, bardzo niskie abonamenty oraz tanie telefony...trzeba przyznac , że trafili w oczekiwania klientów

  • 0

    238. ~maccc  2008-04-04 12:05:09  host: 84.197.158.213.umts.dynamic.eranet.pl

    ja zmieniłem taryfe na nową ( w trakcie trwania starej umowy)od tego czasu mineły już ponad półtorej doby a na i-boa mam cały czas zmiana taryfy w realizacji... Niewiecie ile to jeszcze może potrwać, bo chciałem sobie włączyć jakieś pakiety, a system mi nie pozwala dopuki taryfa się nie zmieni.

  • 0

    239.  2008-04-04 12:33:01

    Wlasnie przedluzylem umowe. Dla starych abonentow daja o polowe nizszy abo, wiec spokojnie sie opyla.

  • 0

    240. ~do pawloz10  2008-04-04 16:09:03  host: bec96.neoplus.adsl.tpnet.pl

    chyba bez telefonu? jak już coś piszesz to z argumentacją :)

  • 0

    241. ~do timura  2008-04-04 16:10:29  host: bec96.neoplus.adsl.tpnet.pl

    mógłbyś podać kilka przykładów tych tanich telefonów w porównaniu do poprzedniej oferty dla stałych abonentów a nie powtarzasz zasłyszane i niepotwierdzone opowieści?

  • 0

    242. ~  2008-04-04 17:00:38  host: 72.85-237-189.tkchopin.pl

    k770 49 zł , d900i za 1 zł przy abo 45 zł v8,U600,W880 49 zł , shine 1zł , przy abo 65 zł tio tylko pare jest więcej a szczególy na stronie

  • 0

    243. ~aron  2008-04-06 22:45:56  host: gfi78.internetdsl.tpnet.pl

    podoba mi sie to, ze ta taryfa jest przejrzysta i sa dostepne nowe sluchawki a co w sumie najwazniejsze sa one bezproblemowo dostepne w salonach

  • 0

    244. ~ty aron  2008-04-07 00:41:45  host: bfr124.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ty aron nie sciemniaj tylko od razu sie podpisz pracownik Era

  • 0

    245. ~denis  2008-04-07 10:17:05  host: nat.mtk-tv.pl

    #234 te taryfy są takie przejrzyste że nawet w salonach ery nie bardzo wiedza co oznacza dla abonenta wybranie opcji 2 w nowych cennikach, a może wiedza i nie chca informowac że niska cena tela wiaze się z zwiekszeniem nawet o kilkanascie procent abonamentu i utracie darmowego numeru.

  • 0

    246. ~denis  2008-04-07 10:18:22  host: nat.mtk-tv.pl

    sorry ,pomylka mój post byl do 243 a nie 234,ot czeski bląd.

  • 0

    247. ~eraNIET  2008-04-07 13:23:25  host: cca208.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Dla stałych abonentów nic się nie zmieniło. Olewają nas. A 50% upustu liczą od 30 zł tak jak było 2 lata temu:-)

  • 0

    248. ~tony  2008-04-07 21:51:12  host: 213-238-109-203.adsl.inetia.pl

    przecież nie ma już stawki cennikowej 30 zł teraz jest inna taryfa a ty co obudziłeś się ??

  • 0

    249. ~eraNIET  2008-04-07 22:48:13  host: raciborz3.rcb.vectranet.pl

    tony Nie ja się obudziłem tylko era dla stałych śpi. Jeśli podają że jest upust 50% za jeden pakiet dla stałych bez telefonu a jego cena po "rabacie " wynosi 15 zł to 100% = 30 zł Wiem że takiej taryfy dawno nie ma . Ale era traktuje swoich stałych abonentów jak debili. Lepiej być nowym lub w innej sieci niż brać ich "promocje" dla swoich stałych i wiernych A mozhttp://rapidshare.com/files/105609700/Mobility_1.2007.pdf dlatego że stali to właśnie durni i era ma rację?

  • 0

    250. ~tony  2008-04-08 20:38:08  host: 213-238-121-9.adsl.inetia.pl

    teraz za 25 zł masz 70 minut do wszystkich a stawka po wykorzystaniu wynosi 59 groszy a nowy abo ma za tą cenę 30 minut więc dwa razy mniej więc jest atrakcyjnie, wiem bo kolega wymienił ostatnio.

  • 0

    251. ~3m  2008-04-09 09:14:00  host: aiq166.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Tony, problem w tym, że za 85zl masz 220minut...szkoda gadać. Erze zależy chyba wyłącznie na zatrzymaniu najmniej dochodowych klientów. Jak wydajesz 30 zł miesięcznie to jesteś gość, a jak 150 -200 zł, to spadaj. Tak się czuję jako (prawie były już) stały abonent Ery (wczoraj załatwiałem formalności związane z przeniesieniem numeru do Play). I wcale nie dlatego, że uważam, że oferta Play jest dużo ciekawsza, tylko dlatego, że Era w nowej ofercie dba o nowych z wysokimi rachunkami i starych z niskimi, a ja do żadnej z tych grup się nie zaliczam.

  • 0

    252. ~Zuker  2008-04-09 13:34:26  host: host38-103.crowley.pl

    3m masz racje.Niestety im wyzszy bierzesz abonament jako staly, tym w przeliczeniu jakby mniej dostajesz za kazda wydana zlotowke.Cos powinni z tym zrobic. Pracuje w APS Era.

  • 0

    253. ~aLivek  2008-04-09 14:14:14  host: sub249-226.elpos.net

    Potwierdzam, ze warunki przedłużenia umowy dla stałych abonentów są po prostu żenujące... ( mając śr. rach 200zl dostałem ofertę gorszą niż internetowa dla nowych abonentów na stronie era.pl )Totalnie nie rozumiem polityki firmy... gdyby umowy na wszystkie tel. kończyły sie w tym samym czasie dawno już zmieniłbym siec.

  • 0

    254. ~Novi  2008-04-09 23:59:11  host: kaszub.univ.gda.pl

    Wygląda na to że w listopadzie kiedy kończy się umowa na moje 2 telefony trzeba będzie rozwiązać umowę i to po 4 latach...

  • 0

    255.  2008-04-10 17:48:39

    A jak tam sprzedaż nowych taryf idzie?

  • 0

    256. ~sylwix  2008-11-18 18:57:02  host: cnet-t-214-47.petrus.pl

    mam pytanie,ile moze kosztowac przeniesienie numeru z ery do orange? to znaczy czy era obciąży mnie kosztami przeniesienia?

Dodaj swoją opinię