Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Pełny cennik "Firma" w Erze Biznes

Pełny cennik "Firma" w Erze Biznes

sirmark 20 Maja 2008 17:56

0 0
Prezentujemy szczegółowy cennik nowej taryfy Firma, która wchodzi do oferty Era Biznes 21. maja.

O nowej taryfie pisaliśmy już w tej wiadomości.

Taryfy Firma

era biznes taryfa firma era biznes taryfa firma era biznes taryfa firma era biznes taryfa firma

era biznes taryfa firma era biznes taryfa firma era biznes taryfa firma era biznes taryfa firma

era biznes taryfa firma era biznes taryfa firma era biznes taryfa firma era biznes taryfa firma




Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 53
  • 0

    34. ~3m  2008-05-21 11:49:36  host: aht1.neoplus.adsl.tpnet.pl

    XXX, nie masz racji. Za te same usługi ludzie z ulicy placa 70zł,bo 3 mce moga miec za darmo, gdy zamowia online

  • 0

    35. ~ST  2008-05-21 13:07:45  host: apn-77-112-79-83.gprs.plus.pl

    Jak sympatycznie, to jest rewelacja! dla Firm działających np. na terenie powiedzmy Europy pakiet minutowy, dla mnie bajka, bo uzytkownikowi odłoży się kilkaset minut, ale za roaming i mn będziemusiał zapłacić dodatkowo - REWELACJA, ja się już cieszę.

  • 0

    36.  2008-05-21 13:15:55

    No nie jest dobrze z Erą... Minuty w abonamencie dla firm... No można, tylko kto to kupi? O tym potem. Teraz inne rzeczy - przechodzenie minut. Przechodzą, nawet są wykorzystwane przed abonamentowymi w następnym miesiącu. Tylcko co z tego, jeśli przez jeden miesiąc tylko? Uważam, ze należy planować, zeby nie było takich sytuacji, ale zdarza się - w porównaniu do Elastycznych (sprzed roku niemal!!), gdzie pół roku przechodzą - kiepsko. Pomniejszanie kosztów. No OK - jest. I to nie narzekałbym na ceny. Ale zasady!! Jeśli chcesz obniżyć koszty dzwoniąc w sieci, zaplanować trzeba minuty abonamentowe (i abonament) w wysokości takiej, ile będzie się poza sieć dzwoniło, bo dodatkowe niższe koszty będą liczone dodatkowo. Najgorsze jest to, że przyjęto najbardziej niekorzystny suystem dla dzwoniących mało i w związku z tym chcących zminimalizować koszty - minuty abonamentowe, których cena jest taka sama czy w sieci czy poza się dzwoni.

  • 0

    37. ~piotr  2008-05-21 13:24:08  host: dov72.neoplus.adsl.tpnet.pl

    oczywiście ,wszystko zależy od firmy,ale...wydaję mi się , że jeśli już ktoś ma służbowy telefon to raczej sporo rozmawia, bo gdyby nie miał takich potrzeb to by nie miał firmowego telefonu. Pracuję w firmie, która zatrudnia ok. 40 osób, służbowe telefony ma ok. 10 osób, i korzystają z nich prawie non-stop, zatem mają wysokie rachunki, i dla nich taka oferta jest ok. To jednak nie abo dla indywidualnych, gdzie dużo osób celuję w najniższe abonamenty

  • 0

    38.  2008-05-21 13:24:31

    Więc analiza - za 25 zł (netto liczę) mamy 55 minut. Mało. Za 25+10 zł (gdyby aktywować niższe ceny w sieci) mamy 75 minut. Mało. Gdyby aktywować tanieo w sieci płacimy 35 zł za 55 minut i dodatkowo 20 gr w sieci - załóżmy że 2 godziny... 35+24=59 zł za 55+120 minut. No cóż... Cienizna. Firmy! Wybierajcie Elastyczne. Chyba, ze macie mało telefonów, albo mało między sobą dzwonicie, albo macie dużo kontrahentów w Erze - wtedy kombinujcie z nowymi taryfami Ery. A najlepiej nie rezygnujcie, nie dajcie się namówic do zmiany taryfy z Nowego Pakietu Biznes na to coś ;-)

  • 0

    39.  2008-05-21 13:26:45

    ~piotr - chyba nie zauważyłęś różnicy? w niskich abonamentach płaciłeś wcześniej 5 zł za tanie połaczenia w sieci - po 20 gr, jak tutaj. Więc po co zmieniać? Żeby więcej płacić? Żeby płacić w sposób bardziej niekorzystny?

  • 0

    40.  2008-05-21 13:27:59

    Żeby za możliwość dzwonienia do 2 wybranych numerów płacić 10 zł zamiast 2 złote jak wcześniej? No obudź się chłopie ;-)

  • 0

    41.  2008-05-21 13:36:27

    zmiana ustawień/usług na koncie przez konsultanta 5 zł... no fajnie ;-)

  • 0

    42. ~nes  2008-05-21 13:52:18  host: dqk32.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @ wlo - ale chyba "piotr" nic nie pisał o porównaniu abo,tylko o tym , że w firmach i tak większym powodzeniem cieszą się wyższe abonamenty. a że pozostała możliwośc wyboru starych taryf, to każda firma wybierze ofertę pasującą do swoich potrzeb, grunt że nie zlikwidowali NBP, licząc dwie nowe promocję, w sumie są 3 opcje do wyboru

  • 0

    43.  2008-05-21 13:57:32

    ~nes - nie porównywał. Ale powiedział, że oferta jest OK. Nie jest. Nawet jeśli w Małych firmach powszechnie używa się komórek z abonamentami po 250 złotych ;-)

  • 0

    44.  2008-05-21 13:59:56

    Jest po 40 groszy minuta a nie po 49 jak wcześniej, ale co z tego? Jeśli pakiet minutowy jest a nie kwotowy - znacznie korzystniejszy, właśnie szczególnie w wysokich taryfach?

  • 0

    45.  2008-05-21 14:06:55

    Rzeczywiście NPB jest jeszcze utrzymany - nawet jakaś promocja widzę jest. Ale do 2 lipca tylko - potem Bóg i szefostwo Ery tylko wiedzą, czy będzie można aktywować się w NPB - wg mnie lepszej ofercie od tej nowej.

  • 0

    46.  2008-05-21 16:24:39

    jak na nowe taryfy to slabo. Starsze Elastyczne Plus sa lepsze, poprzednie taryfy Ery tez ciekawsze. Takie pol kroku do tylu zamiast jedne do przodu. I ta stawka do P4 w taryfach biznesowych to osmieszanie sie Ery...

  • 0

    47.  2008-05-21 16:31:35

    No nie... Ceny jednostkowe za minutę są OK. Ale to tylko zachęta dla naiwnych ;-) 25 czy 50 zł trzeba zapłącić za 55 czy 115 minut połączenia niezależnie czy w sieci czy poza.

  • 0

    48.  2008-05-21 18:12:10

    wiadomo już coś o nowych promocjach ERY od 1 czerwca?

  • 0

    49.  2008-05-21 18:13:00

    chodzi o promocje dla indywidualnych. obecne kończą się wraz z końcem maja.

  • 0

    50. ~yota  2008-05-21 18:43:43  host: aqk66.internetdsl.tpnet.pl

    42# czy NBP to jest skrót od Niedawaj Babie Pieniędzy?

  • 0

    51.  2008-05-22 11:43:29

    Ad 48. Nic nie wiadomo.

  • 0

    52. ~fido  2008-05-23 09:28:32  host: dpw80.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a mi podoba się promocja z dodatkowym pakietem minut, niby tylko na rok, ale może - aż na rok? za 60 pln 400 minut, to jest bardzo korzystne.

  • 0

    53. ~k_s_  2008-05-26 23:30:16  host: apn-77-112-100-86.gprs.plus.pl

    jeśli ktoś umie liczyć to od razu widać że Era zaczyna golić klientów, taryfy Nowego Pakietu Biznes kilkukrotnie bardziej się opłacają jak ktoś naprawdę używa telefonu do wszystkiego, czyli dzwoni, internet oraz roaming, dla mnie te taryfy to dno (poszli za Playem) nie ładnie!

Dodaj swoją opinię