Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Pełna telefonia konwergentna w Polkomtelu w połowie przyszłego roku

Pełna telefonia konwergentna w Polkomtelu w połowie przyszłego roku

WitekT 13 Listopada 2006 11:38

0 0

Polkomtel chce zaoferować telefonię konwergentną. Do tej pory ma 160 tys. klientów telefonii stacjonarnej, którym dostarcza usługi za pomocą prefiksu 1069, w tym połączenia lokalne w ośmiu strefach numeracyjnych. Korzystanie z prefiksu nie zapewnia jednak pełnego komfortu.

Polkomtel powinien wkrótce otrzymać decyzję UKE dotyczącą hurtowej sprzedaży abonamentu w Telekomunikacji Polskiej (WLR), a z usługami planuje wystartować w połowie przyszłego roku.




Najbardziej byłbym zadowolony, gdyby każdy z ponad 11 mln klientów Polkomtela z niej korzystał, ale tak ambitne cele są raczej mało realne - mówi prezes Polkomtela Jarosław Bauc.

Źródło tekstu: Puls Biznesu     

Dodaj do:
w sumie: 16
  • 0

    1. ~Jaro  2006-11-13 11:44:29  host: byw228.internetdsl.tpnet.pl

    Mam pytanie. Czy można przenieść numer stacjonarny z TP do ERY domowej?

  • 0

    2. ~issa  2006-11-13 11:53:00  host: azp227.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Czyli będzie można miec numer stacjonarny i komórkowy , przypisane do jednej karty , czy Plus będzie walczył o klienta stacjonarnego w pełnym tego słowa znaczeniu? Bo jeśli to drugie , to za 50zl chorego abonamentu z TP , mogę mieć numer na Skype i taką furę minut...

  • 0

    3.  2006-11-13 11:55:45

    issa: chodzi o WLR, czyli kabelek. Jeżeli chodzi o przypisanie do SIM-a numeru stacjonarnego, to ztcw Polkomtel w nowej siedzibie testuje to na swoich pracowników od jakiegoś roku. No ale komercyjnie tego jeszczenie wdrożyli, a kiedy to zrobią - nie wiem. Rozwiązanie to nazywają "one phone".

  • 0

    4.  2006-11-13 11:57:35

    Ten prefiks 1069 nie jest w sumie zły, ale bez preselekcji dochodzą dodatkowe cyferki do wykręcania :) Tak jak piszesz **Issa super byłoby mieć numer stacjonarny i komórkowy na jednej karcie.

  • 0

    5. ~dt  2006-11-13 12:11:12  host: wap.plusgsm.pl

    Korzystam z 1069 i b. sobie chwale dlatego czekam niecierpliwie na WLR dla Polkomtela.

  • 0

    6. ~wlo  2006-11-13 12:29:11  host: aom10.neoplus.adsl.tpnet.pl

    WitekT - to o czym piszesz, wg mnie (ale pewien nie jestem) już znacznie dłużej funkcjonuje. Skąd to przekonanie? Po prostu kiedy kupowałem w salonie w Łodzi telefon, miła pani, dla sprawdzenia czy telefon działa, zadzwoniła do mnie ze swojej komórki. Zdziwiony byłoem, że na wyświetlaczu pokazał mi się nume z prefiksem... 022 ;-)) Nie dopytywałem jak to możliwe - nie będę się tłumaczył dlaczego ;-D

  • 0

    7. ~wlo  2006-11-13 12:30:56  host: aom10.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Co do 1069 - już ponad 2 lata korzystam i polecam komu tylko mogę. Tanio całkiem, bezproblemowo... Jedna faktura, jeśli ktoś jest abonentem.

  • 0

    8. ~wlo  2006-11-13 12:33:26  host: aom10.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Szkoda, że połączeń lokalnych przez 1069 u mnie jeszcze nie świadczą. Bardzo miła sprawa to niskie ceny za połączenia międzynarodowe do wybranych krajów.

  • 0

    9.  2006-11-13 12:33:46

    wlo: no Plus się chwalił w zeszłym roku tym jako swoistą nowością...

  • 0

    10. ~wlo  2006-11-13 13:08:54  host: aom10.neoplus.adsl.tpnet.pl

    WitekT - ja Nokię 6230 (bo o tym telefonie mówiłem) kupowałem na początku wakacji 2004 r. ;-) Może nawet w czerwcu...

  • 0

    11. ~mirekb  2006-11-13 13:09:58  host: rowmp1.pu.kielce.pl

    wszystkie cenniki analizowalem i tez mi wychodzi ze przy moim korzystaniu z tela stacjonarnego oraz rodzicow będzie najtaniej 1069 ale niestety nie jest jeszcze w moej strefie numeracyjnej(41)polkomtelu why??? ;-))

  • 0

    12.  2006-11-13 13:15:05

    wlo: no być może - chociaż zastanawiam się czy to było rzeczywiście "one phone", czy jednak nie coś na kształt "Ery Domowej"...

  • 0

    13. ~Jarek  2006-11-13 13:18:10  host: byw228.internetdsl.tpnet.pl

    Pytanie do użytkowników Simplus. Czy zauważyliście, że w przypadku zwrotu środków na konto oddają zawsze o 3 do 5 groszy mniej? Nie chodzi mi o kasę, ale o zasady.

  • 0

    14. ~wlo  2006-11-13 13:28:54  host: aom10.neoplus.adsl.tpnet.pl

    tego nie wiem, w każdym razie byłem mocno zdziwiony, jednak mocno rozproszony osobą obsługującej mnie pani... i nie zapytałem ;-) Jarek - jak o zasady, to nie bardzo rozumiem... przecież oddają!! ;-D

  • 0

    15. ~wos  2006-11-13 15:22:51  host: 83.238.70.51

    Interesowałoby mnie coś takiego pod warunkiem zerowego abonamentu. Płacę jedynie za rozmowę.!!! Jak byłoby inaczej, to wolę swojego Tak-Taka.

  • 0

    16. ~  2006-11-14 00:03:35  host: abdj13.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Jarek: przełącz się i zapomnij raz na zawsze o oddawaniu.

Dodaj swoją opinię